Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 26. Ožujak, 2019. - 00:04
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 89   Dolje

Autor Tema: Gume za KLE-a  (Posjeta: 96388 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kleptanon

• Kawasaki ...
Odg: Gume za KLE-a
« Odgovori #830 : 05. Studeni, 2018. - 17:53 »

Bile na motoru,ja odvozio 6-7tkm,koliko su prije bile, nemam pojma,zadnja je za zamjenu,a prednja bi mogla još,ali u proljeće mjenjam obje..
Evidentirano

Danijel 23

• DR Z400S
  • Kawas... ...
« Odgovori #831 : 19. Prosinac, 2018. - 18:54 »

Ja imam te 08..zrele vec za promjenu jer anakee3 cekaju u garazi da uskoce na felgu :h :h..08vozio ovu sezonu,suho ok,makadam ok,mokro..pao nisam,ali oprezna voznja
Zašto Anake 3? Imao ih na GSu i nikad više. Za moj pojam jako loša guma. Za po cesti-asfalt vrlo bučna, a za van ceste-makadam ništ posebno, a za off nisam probo jer ta šara nije ni za travu a kam blato.
Evidentirano

Zoki175

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #832 : 19. Prosinac, 2018. - 19:11 »

Vozi neko na Hidenau gumama? Ja sam sad stavio taj K60 MS pa šta bude :D
Evidentirano

Bajadojaja

• Kawasaki ...
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
« Odgovori #833 : 19. Prosinac, 2018. - 19:42 »

Frend ih ima na XT-u, jako zadovoljan, jedino vidim dok se vozimo po mokrom da je puuuno oprezniji od mene na Dunlopicama, po suhom i šoderu ga nemrem pratiti, fali tehnike i muda :h.
Evidentirano

Zoki175

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #834 : 19. Prosinac, 2018. - 20:28 »

To nema veze sa gumama. Da vozi na istima ko i ti, bila bi ista situacija u vožnji  :thumbleft:
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki ...
« Odgovori #835 : 19. Prosinac, 2018. - 21:20 »

Zašto Anake 3? Imao ih na GSu i nikad više. Za moj pojam jako loša guma. Za po cesti-asfalt vrlo bučna, a za van ceste-makadam ništ posebno, a za off nisam probo jer ta šara nije ni za travu a kam blato.
  Ti si Danijel jedan od rijetkih kojima anakee ne valja..čitao po netu o anakee gumama,naletio na rasprodaju i kupio..nisam ja neki opasni bajker,pa bi trebale meni biti ok,jedino se bojim kako budem prebolio rastanak sa toliko opjevanim mitasicama :ruke:
Evidentirano

Danijel 23

• DR Z400S
  • Kawas... ...
« Odgovori #836 : 20. Prosinac, 2018. - 20:47 »

Ti si Danijel jedan od rijetkih kojima anakee ne valja..čitao po netu o anakee gumama,naletio na rasprodaju i kupio..nisam ja neki opasni bajker,pa bi trebale meni biti ok,jedino se bojim kako budem prebolio rastanak sa toliko opjevanim mitasicama :ruke:
Ne znam to je moje mišljenje i iskustvo sa trojkom. Znam dosta ljudi na GSoviima i Stromera da se nitko ne vraća na Anake3. Na Anake 2 ima Stromera koji se vraćaju radi solidnih voznosti i dugotrajnosti gume, ali na A3 ne.
Evidentirano

Karcher

• Kawas... ...
  • ZR7S, ZR7S, KLR600, KLE500
« Odgovori #837 : 20. Prosinac, 2018. - 22:21 »

Ne znam to je moje mišljenje i iskustvo sa trojkom. Znam dosta ljudi na GSoviima i Stromera da se nitko ne vraća na Anake3. Na Anake 2 ima Stromera koji se vraćaju radi solidnih voznosti i dugotrajnosti gume, ali na A3 ne.

Imao samo jednom u životu Anakee2 i skinuo sam ih nakon 2000km jer mi je to totalno sranje od gume...košta ko svetog petra kajgana, a ni po čemu nije woow...po rotoru se malo nagneš i kliziš na suhom, po travi si ko na ledu....po blatu, ništa...sve u svemu, nikad više, toliko sam skeptičan da o Anakee3 ni u ludilu ne razmišljam...

svaka čast štovateljima Anakeeja....ja ne, fala...
Evidentirano
Motorom po autoputu - svetogrđe i oksimoron

velikobrdo

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #838 : 28. Siječanj, 2019. - 15:07 »

Pozdrav ekipa. U potrazi sam za novim gumama za svog ljubimca.Zanima me koje uzeti,koje su se najbolje pokazale. Vecinom vozim gradsku vožnju,magistrala vikendom a makadam ponekad skroz malo. Uzeo bih kompet prednju i zadnju. Što preporucujete?
E da i da su dobre po mokrome
Evidentirano

BLACKY

• Dole kmeti, živio Tahy.
  • Kawas... ...
« Odgovori #839 : 28. Siječanj, 2019. - 17:02 »

Dunlop Trailsmart je meni jedna od najboljih guma za suhu i mokru cestu. To ti kažem zato jer sam ih vozio. :occasion:
Evidentirano
Dole kmeti, živio Tahy.
https://youtu.be/ix7D1LYLm1A
 Str: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 89   Gore

Stranica je generirana za 0.443 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal