Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 17. Listopad, 2019. - 18:45
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 4 5 [6]   Dolje

Autor Tema: 26.05.2012..  (Posjeta: 6063 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

women Grom

• Ladies
Odg: 26.05.2012..
« Odgovori #50 : 28. Svibanj, 2012. - 12:01 »

bilo je super.....jutros su mi "KLE putokazi" uljepšali početak radnog tjedna i izmamili osmjeh na lice :D hvala još jednom na ugodnom druženju  :bang: sve je bilo jako fino ali kolači su bili mrak......ja sam uspjela izbrojati jedanaest vrsta....nazalost nisam sve probala ali ono što jesam bilo je odlično  :aplauz:
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #51 : 28. Svibanj, 2012. - 12:03 »

bilo je super.....jutros su mi "KLE putokazi" uljepšali početak radnog tjedna i izmamili osmjeh na lice :D hvala još jednom na ugodnom druženju  :bang: sve je bilo jako fino ali kolači su bili mrak......ja sam uspjela izbrojati jedanaest vrsta....nazalost nisam sve probala ali ono što jesam bilo je odlično  :aplauz:

:h  bome da, sve bijaše super....ovo je bila i generalna proba našeg Antiše......sljedeći puta bit će i Ana-Marija uz njega hehehehe  :thumbleft: :aplauz: :aplauz: :aplauz:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

Tiffykle

• Kawasaki KLE
« Odgovori #52 : 28. Svibanj, 2012. - 16:35 »

:h  bome da, sve bijaše super....ovo je bila i generalna proba našeg Antiše......sljedeći puta bit će i Ana-Marija uz njega hehehehe  :thumbleft: :aplauz: :aplauz: :aplauz:
a jeste joj odnesli kolače da ih proba? Teško bu se odlučila biti kraj njega bez materijalnih dokaza...
Evidentirano
I najduže putovanje započinje prvim korakom!!!

women Grom

• Ladies
« Odgovori #53 : 28. Svibanj, 2012. - 22:05 »

a jeste joj odnesli kolače da ih proba? Teško bu se odlučila biti kraj njega bez materijalnih dokaza...
koga nema bez njega se može  :evil: ili malo malo ljepše.....ko se nije udostojio doći ne treba se ni zasladiti  :angel:
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #54 : 28. Svibanj, 2012. - 22:33 »

koga nema bez njega se može  :evil: ili malo malo ljepše.....ko se nije udostojio doći ne treba se ni zasladiti  :angel:

:smoke: :smoke:  eto kaj ti je ženska ljubomora.........  :evil: :evil: :evil: :evil:    sam se ti nadaj takvom zetu, ak si ga nacrtaš hehehehe  :belj: :belj:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

women Grom

• Ladies
« Odgovori #55 : 29. Svibanj, 2012. - 07:56 »

:smoke: :smoke:  eto kaj ti je ženska ljubomora.........  :evil: :evil: :evil: :evil:    sam se ti nadaj takvom zetu, ak si ga nacrtaš hehehehe  :belj: :belj:
Kroko pretjeruješ kao i uvijek  :belj:
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #56 : 29. Svibanj, 2012. - 07:58 »

Kroko pretjeruješ kao i uvijek  :belj:

:h  ma da.......pa preUtjerivanje je baš će-će...kaj nije?.....  :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 
 Str: 1 ... 4 5 [6]   Gore

Stranica je generirana za 0.983 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal