Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 20. Ožujak, 2019. - 07:12
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1] 2 3 ... 77   Dolje

Autor Tema: Bočni koferi i nosači .........  (Posjeta: 76565 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kroko

• Kawasaki KLE
Bočni koferi i nosači .........
« : 15. Ožujak, 2011. - 22:35 »

:ruke:   Grunfowsky udomio svoje remek djelo............sve slozeno i pripasano za oko jedan sat, bez problema.......

Evidentirano
  be free man , be dreamer 

kroko

• Kawasaki KLE
Odg: Bočni koferi i nosači .........
« Odgovori #1 : 15. Ožujak, 2011. - 22:38 »

:ruke: Kak smo  D@do i ja zaradili chevape..........  :glasses:
Krenuli na montažu bočnih nosača kad iznenađenje........sve rastavili i lijevi kao tvornički paše.........

:ruke: .............. ali s desnim malenih problema ( poslije sam se sjetio da sam ja D@du nagovarao da kupi oval kod Ignaca   :dontknow: :dontknow: :dontknow: jer da je kupio normalni okrugli mozda ne bi bilo problema he he )....... nema veze meni se ionako ping-pong loptica uvijek vrati posred čela..........  :occasion:

Ipak smo na kraju sve doveli u red i bočni je dobio konačni izgled kako ne bi morali opet slati Guzy na prepravke i točne mjere lijevo desno.........napravili smo deal......  :ruke:

:occasion:  Evo Guzo ove crvene linije su samo za tebe da vidiš kak smo zaslužili chevape (jedva čekam da te opet vidim ......he he he .......)   :ruke:

:angel: Iako kad sam odrezao taj krak-držač Guzowsky je toliko dobro složio nosače da bi oni bili potpuno funkcionalni i bez toga, pogotovo za one koji žele ih samo za bisage, ali.............D@do ko D@do cjepidlaka bez premca, kad je vidio nosač on onda hoće NOSAČ imati grrrrrr i morali smo ga premještati........  :ruke:

:ruke:

Evidentirano
  be free man , be dreamer 

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #2 : 15. Ožujak, 2011. - 22:42 »

:ruke:  Ovo je štorija kako smo montirali i D@di kofere............

:angel:  Evo nastavka D@dine štorije o bočnim kuferima...........čovjek ne da ima sreće u životu nego fakat ima........( neka ,neka ima sreće ali nema k***a)..........zašto mu kažem da loto uplati jer ionak nema sreće u ljubavi (pošto nema kako rekoh k***a).......jer kad bih ja htio riješiti nešto u dva dana, recimo prije puta......ne da bi mi došao gospon Murphy, nego bi me posjetila cijela njegova familija i daljni rod i rodice cak sa susjedima kako bi mi zagorčali život........  :ruke:

:angel:  Dakle jučer odosmo u trgovinu i gleda D@do kofere bočne od 21 litre, ali nemaju štiftove i noseke za kofere nego mu nude one ružne ploče po 200 kuna svaka........odustaje D@do od kupovine ( i skoro kupi bisage.........koje ionak svi prodaju nakon prve ozbiljnije vožnje radi nepraktičnosti)......ali dobro.......

Grunta tako on grunta i zovemo mi tri cetiri ducana po Zagrebu initko nema te štifte, kaže Guzowsky da ih Louis ima ali tu je Murphy i nekoliko tjedana cekanja.......neki su rekli da samo ploče ima Kappa da štiftovi posebno ne postoje (ah trgovci komercijalisti......)   :angel:
Onda se D@do sjeti Piccila i vidi čuda IMA......eh sad, prvi pkušaj koordinacije s Bluedreamerom ali začudo valjda jedini dalmoš koj radi......nemre čovjek (pardon dalmoš) prije pol sedam uri vanka, a D@do u međuvremenu doznaje da Piccilo radi do sedam uri popodne...........predlaže D@do Jozeta da ga zovemo (velim ja ma on ti je sigurno popodne napušen teško da zna za sebe ili je na Jozefini a onda ti Bogme niti ja ne bi siša doli, s nje naravno........nemoj mi zamirit Jozo the Mighty ali moram reci onako kako bi.......he he ) .......onda D@do se siti Jamesa, (onda opet ja velim evo ti broj pa ga zovi jer tko zna gdje je on zaspa u škveru i niti cvjetić ne zna kad se bude pojavia........)

:angel: Eh onda me D@do nije posluša i zove on Jamesa i nakon deset minuti javlja meni da se James Bonf oblači i kreće u akciju ( prosto da čovik ne viruje kako i James može biti tako brz i radišan a sve za KawasakiKle ekipu, sigurno je to bija duh KawasakiKlea koji je trenutno nadahnija i inspirira naseg Jamesa)......živija James sto godina prije nego napustiš ovi Svit ( u miru ili spokoju ili na paKLEnoj masini......odaberi sam.....ili na cvjetiću od viagre.........)  :ruke: :ruke:

:angel:  Ma nije prošla niti ura vrimena vec je James posjetio bazu našeg Winni-expressa i poslao teret na ime Mario Hanak (cak nije James niti zna tko to bi) ..................zovem Winnia a on bas ide do Perušića (na svoj rođendan) i osobno mijenja kamion Pošte i preuzima D@dine štiftove , vec ranom zorom paket stiže u metropolu, a da nije prošlo niti dvanaest sati...........koji srećković taj Bambi aka D@do s mankijem aka WildSpiritWolf ali bez piše.......nemre imat sve da ga hebeš........  :angel:

:glasses: Eto uvoda od svega dvanaest sati i montaža može početi, tu sam čekao u zasjedi i kaj mislite da smo imali problema, e varate se za manje od sata koferi su bili na mjestu (prokleti Murphy je valjda na godišnjem odmoru sa svojom svitom familije.........a radi mene i godišnji bi prekinuo).......   :occasion:

:ruke:  Ova fotka je na zahtjev D@de kako bi se vidio njegov ključ koji je specijalan ( ali radi blica ne vidite) da je to GEDORA firma dakle skup i dobar.......

:ruke: Koristili smo još i profesionalnu aku-bušilicu Bosch kako bi namjestili ove štiftove i nosić koji drži Kappa kofere bočne od 21 litre....

:ruke: Prvo smo zmontirali desni kofer jer smo mislili da ce nam trebati više vremena i radi auspuha da budu problemi ali prokleti Murphy nikako da nas vidi i sve prođe brzo i čisto.....

:angel: Kad je sve bilo gotovo nismo se mogli nacuditi ljepoti .........

:ruke: Pogled sa svih strana pa i ptičje perspektive.......i morate priznati da opako dobro izgleda..............i da stvar bude gora, na kraju sam se nadao da ih neće moći otvoriti od top-casea ali moram li vam reći da Bambi ima više sreće nego pameti po stoti puta........bočni koferi se otvaraju za mišji nokat, valjda dva milimetra......i ne mora ih skidati dolje..........Murphy kad te sretnem, šamar ti zveknem......... :ruke:

:ruke:  Evo u prirodi u pravoj veličini D@do i njegova pakLEna makina u punom sjaju.........  :occasion:

:ruke:  Trebam li spomenuti da kad sam vidio kako su lijepi koferčići da sam jedan prislonio na svoje nosače kako bih i ja jednog dana možda stavio kofere plastične........................pogađate da moji nosači ne zadovoljavaju dimenzije i da im trebaju opake švas promjene he he he he Murphy nam se vratio (zapravo od mene nije niti otišao)   :ruke:   tek toliko onak usput......  :angel:

:angel:   Svejedno hvala svima koji su pomogli da se nas Bambi-D@do-WildSpiriteWolf osjeća dobro i na put ide sav sretan..........ne zaboravi ponijeti kišnjak jer prat će te kiša.........(barem mi to Murphy ostvari......ajde samo malo kiše.....onak pljusak da ga dobro smočiš.....hi hi ).......  :ruke:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

Enigm@

• Versys 1000
  • Kawasaki KLE
« Odgovori #3 : 17. Ožujak, 2011. - 09:40 »

Guzo ti znaš da mi računamo na tvoje nove uratke, samo javi kad krećeš u prozivodnju pa opet napravimo group buy!  :bang:

Guzowsky

• Kawa... ...
  • **
    • A što tu treba napisati?
« Odgovori #4 : 17. Ožujak, 2011. - 19:30 »

Ajd,bit će nešto jer ih više ni ja nemam.A kad radim sebi,mogu još par komada. :occasion:
Evidentirano
Peridup edatis en eskori

james bonf

• Kawasaki KLE
  • Kawasaki KLE u srcu
« Odgovori #5 : 17. Ožujak, 2011. - 19:31 »

odlično ste to smontirali! Jednog dana kad nas ne bude ovi kuferi će pričat priču o Duhu Kawasaki KLEa  :cheers:
Evidentirano
ko ima KLE Duha vrijedi, ko ga nema taj ne vrijedi!

Cesar543

• Kawas... ...
« Odgovori #6 : 17. Ožujak, 2011. - 20:44 »

Ma Guzowsky je majstor prve vrste...
I ja imam njegove bočne nosače i odlični su...  :aplauz:
Evidentirano
I u znaku jednakosti jedna crta je, iznad druge!

dugi 201

• Suzuki DR 800 Big
  • Kawasaki ...
  • TNT RIDER
« Odgovori #7 : 05. Travanj, 2011. - 04:50 »

Ma Guzowsky je majstor prve vrste...
I ja imam njegove bočne nosače i odlični su...  :aplauz:

Ja ih nemam ali bi ih rado imao. Imam kofere (kappa 46l) na tavanu a nemam ih na kaj staviti  :help:
Evidentirano
Bolje je ispasti glup nego iz tramvaja.

dado

• Kawa... ...
  • **
    • Domaći
« Odgovori #8 : 05. Travanj, 2011. - 12:32 »

i ja bih nosače, pa ako bude mogućnosti dodat me na listu. Imam Kapppa bočne kofere, pa nosači bi mogli pomoći da ih ponekad izvedem sa tavana
Evidentirano

hary

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #9 : 05. Travanj, 2011. - 14:59 »

gosp. Guzowski prijavljujem se i ja za jedne nosaće :thumbleft:
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 77   Gore

Stranica je generirana za 0.891 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal