Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 25. Ožujak, 2019. - 07:32
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 77   Dolje

Autor Tema: Bočni koferi i nosači .........  (Posjeta: 76660 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Enigm@

• Versys 1000
  • Kawasaki KLE
Odg: Bočni koferi i nosači .........
« Odgovori #20 : 24. Srpanj, 2011. - 17:40 »

Ajmo...ovdje se pribilježite za nosače da grunf zna otprilike koliko mu treba materijala. Za detalje i posebne želje javite mu se na mob!

1. Enigm@

DAVOR ST

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #21 : 25. Srpanj, 2011. - 13:10 »

polako Davore .. ne može odjednom sve i sic i ovo i ono  :D :D

Stavljen veliki vizir, novi sic, jače opruge u forćelama i još podosta toga. Sad mi fale nosači i koferi i to je to. Vidija san u Kreše , napravija je savršene prekrasne nosače i kad bi ovi od Guzovskog bili takvi - odmah UZIMAM
Evidentirano

DamirSt

• Kawas... ...
« Odgovori #22 : 16. Kolovoz, 2011. - 13:54 »

KLE 2006 ,POHVALE ZA IZRADU,KAKO TE KONTAKTIRATI?

POZDRAV !
Evidentirano

Guzowsky

• Kawa... ...
  • **
    • A što tu treba napisati?
« Odgovori #23 : 29. Listopad, 2011. - 18:08 »

Mea culpa... :dontknow:
Znam da sam probio sve moguće rokove i na svaki pojedinačni upit za nosače odgovarao s - "samo da još nešto završim,dva-tri tjedna, i krećem u izradu "...
Previše obaveza,previše prijatelja  kojima sam trebao nešto odraditi,te "prijatelja" koji su meni obećali pomoći,ali su mi zapravo mazali oči kao i ja vama,pa sam morao sve raditi sam....
Ajd' da ne kukam više.
Evo čvrstih dokaza da sam prije nekoliko dana krenuo s proizvodnjom.

U principu mi se ljetos nije ni isplatilo rastavljati cijeli zadnji kraj KLEa radi jednog ili dva para nosača.Da je bilo interesa za min 4-5 komada počeo bih i ranije.Pošto ih moram napraviti i sebi jer sam svoje prodao,usput ću napraviti još nekoliko.Osim Enigme,nitko se nije javio s nekim posebnim zahtjevom,pa ću ih napraviti univerzalne,10-15 mm šire od standardnog auspuha da ne bi bilo problema sa nekim aftermarket topovima.
Dakle,zainteresirani za nosače neka se jave u ovoj temi ili na mob 091 5033001 (slaven) za neke ekstra detalje.Imate 10-tak dana,nakon toga,vjerojatno će već biti izlakirani u mat crnu,sa pripremom za givi/kappa kofere,i neće mi se dati prekrajati ih.Napravit ću vjerojatno 5 pari i ovo će biti ultra limited edišn izdanje,jer ih stvarno više neću praviti.Previše gnjavaže za nikakve novce.
Sad je ionako kraj sezone (osim za prave bajkere),pa si možete lagano lovu za benzin preusmjeriti u ovu investiciju.
Dakle,cijena 500 kn,ali to nije sve,uz nosače dobijete sve potrebno za montažu i montirate ih na Klea za pola sata.
(ili platite Kroku ćevape,pa vam on to stručno smontira)  :occasion:
Eto,tko je zainteresiran,navalite!

Evidentirano
Peridup edatis en eskori

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #24 : 29. Listopad, 2011. - 19:58 »

:thumbleft: :thumbleft: :thumbleft: :thumbleft:     ideššššššš bejb, pa ti sada reci da nisi osjetio Kawasaki KLE duha, nadam se da si vidio gdje smo jučer bili, po kofere u Lublani i cijelo vrijeme smo te spominjali kak su jedino tvoji nosači jebeno najbolji od svih na tržištu...........pa ti sad reci da to nije telepatski kontakt bio s tobom........kad si vec tu da te nekaj pitam uz put, jel se sjećaš koliko su koštali one kopče za Givi bočne kofere ona dva šarafa i nos koji prihvaća......ak ti je negdje u sjećanju........   :angel: :angel:

:aplauz: :aplauz: :aplauz:   bravo za pokretanje tvojih umjetničkih djela opet.....i ne nikad ne reci nikad, jer Kawasaki KLE duh be with you........  :smoke: :smoke:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

renduro

• Gost
« Odgovori #25 : 29. Listopad, 2011. - 20:46 »

:thumbleft: :aplauz: :klanj:  : :ruke: i naravno 100 x bravo. Bez pitanja predbilježbe za nosače odmah i sad.
Evidentirano

renduro

• Gost
« Odgovori #26 : 29. Listopad, 2011. - 20:54 »

... e da, za svaki slučaj, KLE 2006. I od silnog uzbuđenja ne mogu se sjetiti kamo poslati lovu ili da se javim na onaj broj mobitela kaj si stavio. Fala unaprijed.
Evidentirano

DamirSt

• Kawas... ...
« Odgovori #27 : 29. Listopad, 2011. - 22:26 »

predbiljezba,a i culi smo se ,cekam i posalji racun za uplatit.pozdrav!
Evidentirano

Guzowsky

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #28 : 29. Listopad, 2011. - 23:01 »

:thumbleft: :thumbleft: :thumbleft: :thumbleft:     ideššššššš bejb, pa ti sada reci da nisi osjetio Kawasaki KLE duha, nadam se da si vidio gdje smo jučer bili, po kofere u Lublani i cijelo vrijeme smo te spominjali kak su jedino tvoji nosači jebeno najbolji od svih na tržištu...........pa ti sad reci da to nije telepatski kontakt bio s tobom........kad si vec tu da te nekaj pitam uz put, jel se sjećaš koliko su koštali one kopče za Givi bočne kofere ona dva šarafa i nos koji prihvaća......ak ti je negdje u sjećanju........   :angel: :angel:
 :smoke: :smoke:

A koji su to drugi nosači na tržištu ? Ja bih sebi kupio jedne,a ne znam gdje ih ima za kupiti :buu:
Kopče su bile po 6 ojra za jednu stranu.Dakle stotinjak kuna za par kofera. Toga je bilo i u Motomaniji u Gorici.
Evidentirano
Peridup edatis en eskori

Guzowsky

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #29 : 29. Listopad, 2011. - 23:04 »

Za lovu ćemo lako.Kod mene se plaća tek po izjavi kupca da je zadovoljan.   :occasion:
Evidentirano
Peridup edatis en eskori
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 77   Gore

Stranica je generirana za 0.396 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal