Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Srpanj, 2019. - 01:33
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2] 3   Dolje

Autor Tema: Instrukcije oko paKLEnog  (Posjeta: 2715 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kroko

• Kawasaki KLE
Odg: Instrukcije oko paKLEnog
« Odgovori #10 : 19. Srpanj, 2012. - 12:02 »

Nemoj ako nemoras da ti nebi povukao smeca
:h kaj ti vozis smece u tanku....
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

roterdam mile

• Gost
« Odgovori #11 : 19. Srpanj, 2012. - 12:29 »

Nemoj ako nemoras da ti nebi povukao smeca
Htjeo nehtjeo smece u karburator dode nema to veze sa tim.bitno je jedino da tank neostane suv
Evidentirano

vlado

• Kawasaki ...
« Odgovori #12 : 19. Srpanj, 2012. - 13:09 »

:h kaj ti vozis smece u tanku....

Zlu netrebalo nek se nade  :D
Evidentirano
....pamet trazi razloge sa srcem lako ti je....

Zuanza

• Ladies
« Odgovori #13 : 20. Srpanj, 2012. - 15:37 »

Pa dobro, nije valjda problem očistit rezervoar ako nije nikad čišćen? Meni je na XT-u to bio posao od pola sata (dobro, ne MENI, nego frendu). Samo sam ga jednom prebacila na rezervu i nakon toga nije htio upaliti cijeli dan, koliko se smeća nagutao, pa ga više nisam do toga dovodila.
Evidentirano
Bože, daj mi malo strpljenja, ali ako je ikako moguće - ODMAH!

aanicc

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #14 : 29. Rujan, 2012. - 11:26 »

paKLEnasi, u mene motor stalno ide na pri,  kad ga stavim na on ili res, ugasi se... i malo sam gledo, i blindirano mi je ono tanje crijevo, ono debelo je spojeno na karburator, a tanko je blindirano i na tanku i na karburatoru, zasto je to tako neznam, i kakve su posljedice toga neznam... dajte kakav prijedlog, dali da to pokusam spojit, pa vidit do cega je to, blindirano, ili sta vec... jel moguce da su otisle one gumice na onom mehanizmu za prebacivanje, na rezervu, ili sta vec?
Evidentirano

Tiffykle

• Kawasaki KLE
« Odgovori #15 : 30. Rujan, 2012. - 16:15 »

paKLEnasi, u mene motor stalno ide na pri,  kad ga stavim na on ili res, ugasi se... i malo sam gledo, i blindirano mi je ono tanje crijevo, ono debelo je spojeno na karburator, a tanko je blindirano i na tanku i na karburatoru, zasto je to tako neznam, i kakve su posljedice toga neznam... dajte kakav prijedlog, dali da to pokusam spojit, pa vidit do cega je to, blindirano, ili sta vec... jel moguce da su otisle one gumice na onom mehanizmu za prebacivanje, na rezervu, ili sta vec?
Nije ti na rezervaru spojeno crijevo za vakuum pa ti gorivo ne može teći iz rezervara ni na on ni na res!!!
treba spojiti to crijevo i onda će raditi normalno!
Evidentirano
I najduže putovanje započinje prvim korakom!!!

NickyD

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #16 : 30. Rujan, 2012. - 20:06 »

kod mene, kad je otvoreno na PRI, kao da mogu bolje dozirati gas nego kad je na ON. Dal mi se samo čini ili je zbilja moguće???? Kad je na ON kod popuštanja gasa se osjeti kao "popikivanje" prednjeg kraja, a kod postepenog dodavanja ništa, ništa pa onda cukne, a kad je otvoreno na PRI to se ne osjeti, barem ne tako izražajno. Sad neznam jel problem u meni ili.... Na koji princip radi ta pipa? Vjerojatno vakum otvara dovod goriva, što bi moglo bit greška? Vozim se za PRI, samo moram dobro pazit na količinu goriva :D Dajte prijedloge, ideje..., odlučio sam to riješit ove zime. Unaprijed HVALA :ruke:
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #17 : 30. Rujan, 2012. - 21:25 »

:thumbleft:  postoji set gumica za reparaturu te pipe za benzin, ponekad i nju treba servisirati, uz odgovarajući podtlak koji je tiffy spominjao treba biti čista pipa,  a bogme i elastična membrana, s vremnom izgubi svojstvo brtva i dolazi do problema..........davno sam imao problem da mi uopće nije benzin curio na rez poziciji, dakle ili on ili pri, nakon servisiranja kod Dude i zamjene tih gumica sve je vraćeno u normalu.....  :thumbleft:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

NickyD

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #18 : 30. Rujan, 2012. - 22:02 »

Tako sam si nešto i sam razmišljal. Znači, kad bude prilika, krečem na popravak pipe i čisćenje rezervara. to bi trebalo riješit problem, nadam se :-) hvala na odgovoru, ako gdje zapne, javim se  :thumbleft:
Evidentirano

lj_zrilic

• Kawas... ...
« Odgovori #19 : 01. Ožujak, 2013. - 11:41 »

Da ne otvaram novu temu, naime, kod mene se dešava slijedeće: Motor radi na sve tri pozicije, međutim kad je na "ON" potroši sve gorivo i onda i rezervu, znači bez prebacivanja na "RES". E, bivši vlasnik mi reče da je otišla nekakva membrana koja razdvaja glavni rezervoar i rezervu, itd., te kaže: "samo ti pripazi na kilometražu i ništa ne brini!".
Je li imao neko možda ovakvih iskustava i da li trebam ja nešto poduzimati, itd.....pozdrav.
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore

Stranica je generirana za 0.27 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal