Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 25. Kolovoz, 2019. - 06:09
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 [3] 4 5 6   Dolje

Autor Tema: Putopis i dojmovi vezano uz Crnu Goru 2012 - Budva na pjenu od mora.. i još ponešto..  (Posjeta: 15230 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

D@DO

• Kawasaki KLE

Eto i današnji post vezan uz Manastir Ostrog i Trsu na Durmitoru je postavljen, dok kasnije većeras slijedi opis povratka!
Evidentirano
Ko spava nije budan! :smoke:

kroko

• Kawasaki KLE

:thumbleft:   auuuuu dobre li klope, raznobojne i prek ekrana mi mirisi....... :aplauz:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

irud

• Kawasaki KLE
  • カワサキTT600e

ja ću se ubaciti sitnicama sa Durmitora, a sad će se to i nekako s D@dom uskladiti:

(Powered by frubar.net)
:)
« Zadnja izmjena: 20. Srpanj, 2012. - 00:01 irud »
Evidentirano
www.irudtravels.blog.hr - da pokažem malo kawasaki duha!
http://s1099.photobucket.com/albums/g381/irud1/ - fotke s mog puta po Europi

D@DO

• Kawasaki KLE

Ja gotov sa putopisom!  :smoke:  Još samo da stavim neku kartu ako mi se bude dalo ovijeh dana!  :dado:
Evidentirano

D@DO

• Kawasaki KLE

Probao sam napraviti kartu puta, ali ne mogu nikako prikazati rutu kroz BiH jer tamo izgleda nema cesta!  :udri:

Uglavnom.. otprilike.. u dolasku i vožnji kroz Crnu Goru negdje oko 1200 kilometara.
Tako da je sveukupni put sa povratkom u Zagreb bio zasigurno preko 2000 kilometara.
Evidentirano

Gastrorider

• Kawasaki KLE

I mi smo uživali u pravom društvu i KLE duhu, taman ste nas malo izvukli iz dosadne radne svakodnevnice. Najbolje od svega što su i naše žene bile uključene u druženje, pa smo zaradili bonus iliti ekstra poene za ubuduće hehe.  Što reći više, čekamo vas Jopet (pošto ne rade smajliji, ajd uzdravlje)
Evidentirano
fat and furios

irud

• Kawasaki KLE
  • カワサキTT600e

eeeeh, vidimo se prvo u GS, pa ćemo na revanš kod Vas :D
ja ću iskoristiti pravi tajming da opišem nastavak - razdvajanje na Žabljak ekipu i Bosna ekipu.
Za Žabljak krenusmo preko Durmitora Željka, Danko, Ino i ja. Sve moje slike sa žabljaka već su objavljene te ću se ovdje osvrnuti na OFF dio te sekcije (u kojoj Ino na Zecu nije sudjelovao već se vratio istim putem natrag na Trsu pa do Šćepan Polja gdje su nam se putevi opet spojili), odnosno na povratak od Žabljaka preko vrha Mali Štuoc, kanjonom rijeke Sušice čije je korito bilo... SUHO i najzad do sela Mala Crna Gora. O kakvim se predjelim (pogotovo u zimskom razdoblju) radi možete vidjeti u ovom kratkom i zanimljivom dokumentarcu:
http://blip.tv/cetinjanin/rtcg-selo-mala-crna-gora-ispod-durmitora-4710374
Mi smo se malo gubili po Žabljaku da nađemo pravi put, ali jednom kad smo ga našli to je bilo to!
Evo kako je to izgledalo:

(Powered by frubar.net)

Ubrzo nakon sela MCG izlazi se dalje kanjonom Tare, do kojeg se dolazi uz podosta OFF-a, te se stiže do Šćepan polja gdje mnogi kombiji i džipovi voze čamce na krovu i hrpe ljudi na rafting. Zanimljivo je da se s te cestice uz samu rijeku dolazi u ničiju zemlju između granice Crne Gore i Bosne :)
evo još koja:

(Powered by frubar.net)

i naposlijetku samo napomenuti da se radi o odličnom, slabo ili srednje zahtjevnom makadamu kojeg ćemo ponoviti i idući put sa svima Vama koji nam se odluče pridružiti pronaći i motel u kanjonu Sušice i popiti ledeno Nikšićko, a možda i još pokoji puteljak koji šara onuda :D

Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE

:aplauz: :aplauz: :aplauz:
odlične slike, predivan krajolik i fantastična cesta...
Kapa dole D@DI na odličnim video uradcima
:klanj::klanj::klanj:
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

irud

• Kawasaki KLE
  • カワサキTT600e

tako je :aplauz: :uupss: :aplauz:

pa da i završimo avanturu. Bosna je bila predobra, a podarila nas je i specijalnom stalažom (samo) za moto opremu kad smo se spremali za dalje iz Sarajeva, taj je dan osim dobrog početka (fešta od pita) osigurao i zabavne događaje poput gubljenja kod Visokog i piramida, te susret s legendarnim bikerom Taškom iz Zenice --- e to je bilo... smiješno! i čudno, i zabavno i bajkerski!
mi smo taj dan stigli do granice, Broda, gdje smo expresno prešli granu zahvaljujući našim uskim vozilima i unatoč 2-kilometarskoj koloni, s ulaskom u Hrvatsku, naravno, dobili smo i priliku za upotrebu kišnih odijela koja bi bez toga bila bespotrebno vožena 2000km u koferu tak da  :thumbleft: za LIDL!!! :D
u Požegi kod Ininih ja sam prespavao a drugo jutro zapizdio direktno iz Požege u Sisak na rabotu ali prije rabote završio sam na Ininim palačinkicama (zadnja fotka) :P
no da, eto i pokoje slikice:

(Powered by frubar.net)

---KRAJ---
Evidentirano

DankoM

• Honda
  • Kawasaki KLE

:aplauz: :aplauz: Irudu i D@di za odlične opise, slike, filmove,

Posebna zahvala našim domaćinima Aleksandru i Jasni na odličnom prijemu i gostoprimstvu.
Hvala svima na odličnoj  :njami:, hvala na vođenju do Trse, ma hvala svima na odličnom druženju i nadam se da se vidimo prije Gospića kod mene  :occasion: :occasion:.

Sada kada smo upoznali vaše žene više nema izgovora da ih ne povedete

Evidentirano
    NX 650 Dominator   
Al' ja sam krenuo tamo gdje želim i tamo gdje želim ću sigurno doć.
Nije smisao putovanja odredište, već put do njega i nazad
 Str: 1 2 [3] 4 5 6   Gore

Stranica je generirana za 0.714 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal