Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 20. Lipanj, 2018. - 19:30
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Dolje

Autor Tema: Moto čizme  (Posjeta: 6229 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Rille

• Kawas... ...
  • Kada ako ne sada!
Odg: Moto čizme
« Odgovori #10 : 26. Rujan, 2012. - 21:53 »

Pokušaj da pronađeš kremu koja je izrađena na bazi pčelinjeg voska i neće Ti trebati sprej za impregnaciju. Potrebno je da ih mažeš dokle god upijaju(na svakih 5-7 dana) i budi siguran da koža neće propustiti.
Evidentirano

Stipko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #11 : 26. Rujan, 2012. - 22:36 »

Potpisujem ovo što je Rille napisao i još bi dodao da ih ugriješ prije...da,čudno zvuči ali tako je...otvori ženi(kad je nema doma:)) pećnicu,frkni na 150 C sa vratima otvorenim i stavi čizme na vrata,s jedne i druge strane po 10 minuta i onda namaži kremom.Ujutro koristi.Najstariji isprobani recept.
Dobre čizme,sretno.Inače,ovdje ih ima BIM motoshop u Draškovićevoj pa ako te što intresira pitaj njih.01/46-13-504
Evidentirano

Rille

• Kawas... ...
  • Kada ako ne sada!
« Odgovori #12 : 26. Rujan, 2012. - 23:38 »

Nebih se ja usuđivao sa grejanjem, ipak su čizme lepljene pa toplota može ozbiljno da poremeti strukturu lepila. Siguran sam čak da je  sušenje mokre opreme preporučljivo na pristojnoj udaljenosti od radijatora ili bilo kog drugog izvora toplote. Činjenica je da će ugrejane čizme znatno brže upiti kremu ali ja sam uvek to radio leti na sobnoj temperaturi bez izlaganja sunčevoj svetlosti. Možda je ovakav način preterivanje ali sam uvek imao suve čarape.
« Zadnja izmjena: 28. Rujan, 2012. - 08:47 Rille »
Evidentirano

zokih

• Kawasaki KLE
« Odgovori #13 : 06. Studeni, 2012. - 12:43 »

Pošto sam započeo intezivnu potragu za moto čizmama, volio bih čuti ostale vozače kakve čizme voze na KLE-ima, na što obratiti pozornost prilikom kupovine, u kojim dućanima pogledati (možda kakve akcije...) itd. Mislim uzeti nešto u stilu ovoga http://www.louis.at/_102340c3553ff62a5fa7dd32cddd0dd1d2/shop/shop_article_big.php?IMG=202362_330_FR_10&TITLE=202362 ili ovoga http://www.louis.at/_102340c3553ff62a5fa7dd32cddd0dd1d2/shop/shop_article_big.php?IMG=202228_330_FR_LI_10&TITLE=202228
Evidentirano

zokih

• Kawasaki KLE
« Odgovori #14 : 10. Studeni, 2012. - 09:01 »

Stigle su moto čizme doma, jučer kupljene u Varaždinu, marke AGV i baš mi se dopadaju  :glasses:. Znam da vas zanima i cijena... Puna cijena čizmi je 835kn, al pošto se rješavaju zaliha dobil sam ih za 50% cijene, čak smo na kraju uspjeli zaokružiti cifru na ravnih 400kn!! ...ja i više nego zadovoljan... :bang: Uzeo sam veličinu 8 (42 u europskom broju), međutim obuća koju ja nosim je 41, tak da bi se moglo reći da je kalup malo manji od istine. Ostale su još samo jedne, u veličini 9 (po mojem viđenju mislim da bi to odgovaralo na nogu 42, pa ako netko treba nove touring čizme po dobroj cijeni, brzo u Varaždin, u MOTO ŠPICA!
Evidentirano

Stipko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #15 : 10. Studeni, 2012. - 12:28 »

Pošto sam započeo intezivnu potragu za moto čizmama, volio bih čuti ostale vozače kakve čizme voze na KLE-ima, na što obratiti pozornost prilikom kupovine, u kojim dućanima pogledati (možda kakve akcije...) itd. Mislim uzeti nešto u stilu ovoga

Ove druge su Zakon ali pitaj si Šepića koliko su kod njega,mislim da bi mogao proći jeftinije,ja uzeo Sidi Vertigo prije par dana.
Mani osobno Sidi je super čizma al nema ti pravila,prema ukusu,meni je bilo bitno da je vodonepropusna.Stare sam imao isto Sidi i sjebao ih po cesti,počele puštati i to je to,gotove.Sada će služiti za kakav makadam i sl.

Ove sam kupio;
Sidi Vertigo Mega Gore Tex Motorcycle Boots at RevZilla.com
Evidentirano

tonchido

• Kawasaki ...
« Odgovori #16 : 10. Studeni, 2012. - 17:21 »

super su ove a kolko pjevaju
Evidentirano
abcćčddžđefghijklljmnnjoprsštuvzž,pa vi složite nešto pametno ili smješno ili šta bilo

mac3851

• Kawasaki ...
« Odgovori #17 : 17. Prosinac, 2012. - 09:38 »

Ekipa, jel vrijede koje od ovih čizama za 500-600kn ili da ipak skupim novce za neke skuplje?
Hvala!
Evidentirano
One of the things you learn from years of dealing with drug people, is that you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug. Especially when it's waving a razor-sharp hunting knife in your eye.

Stipko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #18 : 17. Prosinac, 2012. - 09:44 »

Koje Mac? ove Vertigo?Fantastična čizma,preporučam svakome tko se želi suh voziti...test, 2 sata umočene u kadi do ruba...suho,...po snijegu od cca 20 cm "sanjkanje" sa Irudom i DankomM...suho...kiša od 200 km i to ne mala...suho...do kad će neznam ali fantastične su.Kad ih izgulim vjerojatno će propustit membrana s obzirom da su gorotex al do tada ih čuvam koliko mogu
Evidentirano

mac3851

• Kawasaki ...
« Odgovori #19 : 17. Prosinac, 2012. - 09:54 »

Koje Mac? ove Vertigo?Fantastična čizma,preporučam svakome tko se želi suh voziti...test, 2 sata umočene u kadi do ruba...suho,...po snijegu od cca 20 cm "sanjkanje" sa Irudom i DankomM...suho...kiša od 200 km i to ne mala...suho...do kad će neznam ali fantastične su.Kad ih izgulim vjerojatno će propustit membrana s obzirom da su gorotex al do tada ih čuvam koliko mogu

Ajde baci neki link, hvala.
Evidentirano
One of the things you learn from years of dealing with drug people, is that you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug. Especially when it's waving a razor-sharp hunting knife in your eye.
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Gore

Stranica je generirana za 0.34 sekundi uz 21 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal