Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 20. Studeni, 2019. - 14:57
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1] 2 3 ... 5   Dolje

Autor Tema: Vožnja 26.3.2011  (Posjeta: 3734 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dragec07

• Kawas... ...
  • Suza je u mom oku
    • Ja putujem
Vožnja 26.3.2011
« : 19. Ožujak, 2011. - 12:36 »

Nisam ni sam bio siguran gdje ovo smjestiti, u Jednodenvne vožnje, u MK susrete ili negdje drugdje pa se odlučih za jednostavan dogovor za vožnje i druženja.

Evo prijedloga za subotu 26.3.2011, ako vrijeme i zdravlje to malo potpomogne:

U pravom tzunamiju MK klubova naravno da je i tzunami u moto kalendaru, slave se rođendani, polugodišnji zimsko ljetni susreti, a to nama koje vrag ne drži dugo na jednom mjestu i nijedan susret nam ne može nadoknaditi malo vožnje u biti i odgovara.

Slijedeći vikend znao sam da bi trebalo malo do MK Kompi, najavljeno je i Dugo Selo i blagoslov motora, a sad su nas i MK Ridersi pozvali na svoj rođendanski party.

U slučaju solidnog vremena i stanja išijasa u nozi, predložio bih jedan subotnji krug od lokacije 1 do 2 (uz kratka zadržavanja na susretu), a potom povratak do Lokacije 3, tj. Kompi gdje bih svakako malo doveo i Maru. Mali krug za uvod u sezonu.

Moj bi prijedlog (PRIJEDLOG!) bio da se ekipa kojoj se ovakav scenarij svidi nađe oko 10:00 (polazak!!!!) na Crobenz pumpi na Zagrebačkoj aveniji, u 10:15 smo na OMV pumpi na Slavonskoj aveniji kod Coca Cole, u 10:30 na INI u Sesvetama. Ovo je cjelodnevno druženje.....

Ako nas vrijeme i zdravlje malo pomazi, VIDIM OSE (nadam se da Giga nije stavila copyrights na vidim ose!!!, nakon predstojećih registracija neće biti love ni za simbolična autorska prava)

I na kraju:
Lokacija 1. MK Dugo Selo - 2. BLAGOSLOV MOTORA I ROĐENDAN
Ugodno druženje sa besplatnom klopom u prelijepom ambijentu seoskog turizma obitelji Matezović u Gračecu. A prije toga u 11 sati u Dugom Selu u crkvi Svetog Martina odrzati će se misa i blagoslov motora.
Mob: 098 957 1111 (Bero)
11.00 sveta misa i blagoslov motora
13.00 ručak u prekrasnom ambijetnu seoskog turizma obitelji Matezović (pokrovitelj ručka) cuga po normalnim cjenama
15.00 rođendanska torta (pokrovitelj SLASTICE KOD KATICE)

Lokacija 2. MK Old Riders - Draganić- ribnjaci ( Mrzljaki Draganički 110 C ),
na staroj cesti Zagreb - Jastrebarsko - Karlovac.
Uz glazbu DJ-a! Info tel. Cochise +385 (0)95 9202 678

Lokacija 3. MK Kompa - mjesto nereda clubhouse MK KOMPA, Stara Samoborska 215
standardno, prvi proljetni vikend se pije i jede )
cijene prilagodjene vremenu (piva 10, zestoko 5, grah djabe....)

Malo sam ovo provukao i kroz Garmin, pa sve skupa podijelio u 3 dijela (svakome po želji).
Sveukupno 141 km, sasvim prihvatljivo......

Part 1: 31 km (Crobenz 10:00, OMV CocaCola 10:15, INA Sesvete 10:30)

Part 2: 69 km (direkt)

Part 3: 41 km (direkt)

Ja bih od ručka kod obitelji Matezević napravio u biti kratki gablec, pa ranije prema Draganiću (oko dvice 14:00), i konačno prema Kompama (oko 17:00). Ovaj vremenski plan je rastezljiv do bola!
Evidentirano
By Dragec07

kroko

• Kawasaki KLE
Odg: Vožnja 26.3.2011
« Odgovori #1 : 19. Ožujak, 2011. - 12:43 »

:aplauz: :aplauz: :aplauz:   Bravo....ovo je toliko prihvatljivo i dobro da cu najvjerojatnije trazit subotu slobodnu hehe kako bi stigao na početni point meet, jer bi trebao raditi onu Tomašić Anu, znate koju, onu sa velikim cikama u kadru hehe   :ruke: :aplauz:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

Šime

• Kawasaki KLE
  • Penis bonus, pax in domus!
    • Šime
« Odgovori #2 : 19. Ožujak, 2011. - 14:00 »

:thumbleft: :bang:

Može!!! Ja sam suprugi naredio da sve svoje obaveze na fakultetu korigira tako da u subotu bude slobodna! :D
...Naravno ako vrijeme bude dobro, a trebalo bi biti VIDIM OSE :cheers: :cheers:
Evidentirano

Boris

• Kawas... ...
« Odgovori #3 : 19. Ožujak, 2011. - 18:11 »

Dragec , dobro si razradil moju jučerašnju ideju !!! Sve štima , samo kaj bi neki možda rađe se pridružili na benzinskoj kod Badela (nije nostalgija....) u Sesvetama..(npr. ja, možda Halamani, Gigaberi...) Onak po tvom planu prolazite onud.....A kao što smo jučer rekli, mi sigurno idemo !
Evidentirano

Dragec07

• Kawas... ...
  • Suza je u mom oku
    • Ja putujem
« Odgovori #4 : 19. Ožujak, 2011. - 19:14 »

Dragec , dobro si razradil moju jučerašnju ideju !!! Sve štima , samo kaj bi neki možda rađe se pridružili na benzinskoj kod Badela (nije nostalgija....) u Sesvetama..(npr. ja, možda Halamani, Gigaberi...) Onak po tvom planu prolazite onud.....A kao što smo jučer rekli, mi sigurno idemo !

Sve tvoje jučerašnje ideje stavio sam u poruku, pa i ona INA Sesvete je INA kod Badela, zar ne,  u 10:30, i još stignemo do 11 na misu..
Evidentirano
By Dragec07

Dragec07

• Kawas... ...
  • Suza je u mom oku
    • Ja putujem
« Odgovori #5 : 19. Ožujak, 2011. - 19:18 »

..... jer bi trebao raditi onu Tomašić Anu, znate koju, onu sa velikim cikama u kadru hehe   :ruke: :aplauz:

A jel kod vas vrijede leteće zamijene, pa ne uzimaš slobodno i ostaviš Anu na cjedilu, već pošalješ nekog od nas....
Evidentirano
By Dragec07

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #6 : 19. Ožujak, 2011. - 19:26 »

A jel kod vas vrijede leteće zamijene, pa ne uzimaš slobodno i ostaviš Anu na cjedilu, već pošalješ nekog od nas....

:bang:  hehe poslao bih ja nekoga od vas, ali i vi se volite voziti , tak da.......vožnja ima prednost......  :belj:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

Boris

• Kawas... ...
« Odgovori #7 : 19. Ožujak, 2011. - 19:31 »

Evo Dragec, poklopil bum se z ušima(može Alfovim ? ), moja greška, nisam povečal tvoj plan pa ovak čorav nisam videl POI 4 tj. INA benzinsku u Sesvetama ( kod Badela-ma neeee, nije nostalgija ) . Svaka čast , sve si predvidel !!!! :smoke:
Evidentirano

Boris

• Kawas... ...
« Odgovori #8 : 19. Ožujak, 2011. - 19:34 »

Krokane, a da ti tu Anicu popelaš sa sebom da ju mi malo upoznamo ?????
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #9 : 19. Ožujak, 2011. - 19:53 »

Krokane, a da ti tu Anicu popelaš sa sebom da ju mi malo upoznamo ?????

:angel:  hm, mislim da ne bih trebao dva puta pitati......  :cheers:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 
 Str: [1] 2 3 ... 5   Gore

Stranica je generirana za 0.447 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal