Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Srpanj, 2019. - 01:34
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2] 3   Dolje

Autor Tema: fazni lanac-lanac bregaste osovine  (Posjeta: 6013 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

aanicc

• Kawa... ...
  • **
Odg: fazni lanac-lanac bregaste osovine
« Odgovori #10 : 22. Listopad, 2012. - 21:39 »

:h :h ljudi moji, ja pribavljam ponude preko neta :glasses:...ako imate kakvog pouzdanog covjeka  koji bi mi to mogao nabaviti da je sigurno i dostaviti u BiH, molio bih e-mail  da se raspitam sa covjekom, jer ja nemam nikoga posebnog u inozemstvu da mi to moze nabavit?

uostalom, koliko u hr kosta sam fazni lanac?
Evidentirano

Stipko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #11 : 23. Listopad, 2012. - 09:01 »

Pitaj u Motormaniji, kaptolkargu ili KMS-Ka mislim da će ti razlika od tog "brčko lanac" ispast max. 100 kn a uzevši u obzir činjenicu da radiš sebi...nemoj razmišljat ,kupi tu i na cestu čim prije.Izbjegavaj takve kupovine...
Kupio je Berto kočnice preko e-baya i vozi se ravno 300 km,prvo jer smo ga ubili u pojam da sad umjesto japanca vozi kineza,pa da se ne može zaustavit i da cvili ko IMT iz 40 i neke...mjenjao i kupio EBC
Ukupno gledajući prošao je skuplje za 100 kn
Evidentirano

aanicc

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #12 : 23. Listopad, 2012. - 11:38 »

hvala, evo pozabavit cu se jos malo s tim, jer mi neigra nikakvu ulogu 20 ili 30 e vise, ako je to provjerena roba...a biH je stvarno cudo, neki su mi trazili za fazni lanac 150 eura, neki 36, a neki 70e... ajd ti tu budi pametan, mozda je u sviju njih isti lanac????? zato sam tu na forumu da me ispravite?
Evidentirano

palomas

• Kawas... ...
« Odgovori #13 : 24. Listopad, 2012. - 13:48 »

Kod zamjene faznog lanca obavezno treba ispitati stane zatezača (tog) lanca, jer u velikoj većini fatalnih kvarova, razlog preskakanja lanca je baš taj zatezač. Znači, vrlo rijetko se dogodi pucanje lanca, ali kad zatezač zakaže (zbog istrošenosti), dogodi se preskakanje lanca, a posljedice su da se klipovi i ventili "susretnu", i dođe do loma u mašini.

Ne znam kolika je cijena zatezača, ali to su najvitalniji dijelovi motora, i tu ne treba štedjeti zbog par stotina kuna. Kupi ili originalni lanac, ili od DID-a kao alternativu, nikakva roba iz Brčkog, porijeklom (možda?) iz Kine
Evidentirano

aanicc

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #14 : 30. Listopad, 2012. - 00:00 »

Zna li netko kakvi su regina fazni lanci... jer gledam po nekim katalozima isto su dosta skupi...
Evidentirano

Stipko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #15 : 30. Listopad, 2012. - 06:45 »

Nakad se mislilo..kad imaš Regina lanac da si "faca" jer su bili stvarno nedostupni i morao si po njih u Trst ,sada ih više ne bi stavljao,DID ili original(koji je mislim također DID) .Nemoj oko toga kalkulirati,moj savjet
Evidentirano

dado_vtc

• EJZ
  • Kawasaki KLE
  • KLE, Tomos ATX Electronic 90
« Odgovori #16 : 31. Listopad, 2012. - 11:22 »

Evo imaš ovdje na akciji, originalni (bar bi trebao biti po slici) za 224 kn ( cca 27 €) ;)

http://www.njuskalo.hr/moto-dijelovi-ostali/lanac-distibucije-kawasaki-akcija-oglas-6327818
Evidentirano
S budalama se ne isplati raspravljati, jer prvo te spuste na svoj nivo, a onda te tu dotuku iskustvom...

Šime

• Kawasaki KLE
  • Penis bonus, pax in domus!
    • Šime
« Odgovori #17 : 02. Studeni, 2012. - 09:56 »

To je super, ali malo čudno jer je u motomaniji oko 470 kn, kako tako malo!?
Evidentirano

dado_vtc

• EJZ
  • Kawasaki KLE
  • KLE, Tomos ATX Electronic 90
« Odgovori #18 : 02. Studeni, 2012. - 11:07 »

Ni prvi ni zadnji put da je u Motormaniji nešto isto cijenom puta 2 nego negdje drugdje :(
Evidentirano
S budalama se ne isplati raspravljati, jer prvo te spuste na svoj nivo, a onda te tu dotuku iskustvom...

aanicc

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #19 : 07. Studeni, 2012. - 23:35 »

Mislim da ti nije potrebno mijenjati "španere" ili ti ga natezače jer nema "centrifugalno" natezanje.Samo lanac i to je to,bregaste koliko sam upoznat idu dolje,lanac se "otkuje" i stavlja se novi namatanjem radilice.
Po kontaktu sa Cohom lanac je oko 350-400 kn.Ako si radiš sam to je to od troškova.On kaže da vrlo rijetko odu vodilice lanca ili ti ga "španeri".
Moj ima sada 66000 km i to mi je sljedeća investicija jer se već laganini čuje.Sljedeći servis mi je za nekih 4000 km ,po mojoj procjeni 3-4 tjedna pa ako te preduhitrim onda javim sve detalje.

Stipko... jesi poceo ista sa rađom na masini... ja sam danas poceo... izvadio sam masinu... sljede detaljniji pregledi... stavim i koju sliku sve radje sutra...
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore

Stranica je generirana za 0.2 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal