Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 21. Studeni, 2019. - 23:11
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 39   Dolje

Autor Tema: Lanac......  (Posjeta: 41551 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Nin

• Svijet je onoliko zanimljiv koliko smo mi radoznali!
  • Kawa... ...
  • **
  • Svaki čovjek je dijete svojih postupaka.
Odg: Lanac......
« Odgovori #220 : 22. Kolovoz, 2013. - 16:35 »

Sve savjete na forumu upijam....
Evidentirano
..na kraju je sve dobro. Ako nije dobro znaš da nije kraj..

Matekk

• Kawas... ...
  • Kad sve ide po planu,onda nije avantura ne;)
« Odgovori #221 : 08. Rujan, 2013. - 20:23 »

ja isto imam trejlmaxice na pegasu,zoki ih je videl,gume su stvarno dobre,dobro drže cestu,u dvoje se isto fino ponašaju,naginjanje žešče u zavojima odrađuju bez problema :bang:
Evidentirano

Nin

• Svijet je onoliko zanimljiv koliko smo mi radoznali!
  • Kawa... ...
  • **
  • Svaki čovjek je dijete svojih postupaka.
« Odgovori #222 : 08. Rujan, 2013. - 21:00 »

Gume su zakon, neznam ja to stručno objasniti ali mogu samo reći da se osjećam i u malo iznenadnoj situaciji veoma sigurno, kada sam slobodan, dvoje nas je na motoru uvijek, ili sin ili supruga i oboje se osjećaju slobodno!
Kružne tokove najviše respektiram, zbog ulja, ali se i tamo osjećam potpuno opušteno s njima!
I po kiši, ona tri dana prošlog tjedna bio taman po terenu, drže odlično pod normalnom vožnjom, 80-90!
Eto, samo opisujem osjećaj prvih novih guma!
Evidentirano
..na kraju je sve dobro. Ako nije dobro znaš da nije kraj..

zokih

• Kawasaki KLE
« Odgovori #223 : 04. Siječanj, 2014. - 23:07 »

Pozdrav! Danas sam krenuo lagano napeti lanac, zadnji kraj na stalak...uglavnom, lanac napet po "filingu" da je onak kak bi trebal biti, kad ono - problem! Prevrtim kotač na "suho" još dok je motor na stalku i primjetim da se na određenoj poziciji okretanja kotača lanac jako napinje i nakon daljnjeg okretanja opet vrati u normalnu napetost. To djelomično napinjanje lanca se događa svakih 360 stupnjeva prilikom okretanja kotača...u prvi tren sam mislio da je otpuštena matica pogonskog lančanika, ali ne! Uglavnom, izgleda kao da je jedan od lančanika u "ekscentru", je li to poruka da lagano dolazi vrijeme za izmjenu lanca i lančanika?? Malo sam prevrtio film unatrag, pa sam se odmah sjetio jedne vožnje u kojoj je suvozač bio kolega od 2m i 120kg (...Bože, to su muke dok je suvozač skoro duplo teži od vozača!!! :udri:), a onda je lanac samo s mojih 75kg bio dosta napet - dal nismo s takvom vožnjom maaalo zaj..ali stražnji lančanik...??? Inače, sad je gore "Regina" na kopče, a kolko je prešel, nemam pojma, al dok sam uzel motor prije 7000km vidjelo se da je prošlo jako malo km, gotovo ništa...
Evidentirano

antiša

• Kawasaki KLE
« Odgovori #224 : 05. Siječanj, 2014. - 12:49 »

Taman sam ti mislio napisat da ti je lanac bio pre napet i da se nejednako rastegnuo. Znalo se tak desit i da je lanac puko. Zamjeni ga za DID ZVMX (mislim da je gold & gold).
To ti je lanac koji je meni preporučio Dudo. Kaže da taj ide na zzr-a. Je nešto skuplji ali puno dugotrajniji. Ja sam kupio DID neki gold&black pa mi je otišo za nepunih 20tkm. Reko je Dudo da je taj lanac gori od večine "no name" lanaca.
Evidentirano

zokih

• Kawasaki KLE
« Odgovori #225 : 06. Siječanj, 2014. - 02:47 »

Misliš na Reginu? Pa izgleda da nije baš za pohvalu kad velim da je bio gotovo novi i lanac i lančanici dok sam kupio motor, a sad niti 7-8tkm i već problemi...Budem se raspital za "taj" DID dok budem prolazil kraj Louisa (neznam zakaj, al uzeo sam naviku da uvijek navratim u taj Louis, bez obzira dal imam nešto za kupiti ili ne...)
Evidentirano

antiša

• Kawasaki KLE
« Odgovori #226 : 06. Siječanj, 2014. - 13:03 »

Misliš na Reginu? Pa izgleda da nije baš za pohvalu kad velim da je bio gotovo novi i lanac i lančanici dok sam kupio motor, a sad niti 7-8tkm i već problemi...Budem se raspital za "taj" DID dok budem prolazil kraj Louisa (neznam zakaj, al uzeo sam naviku da uvijek navratim u taj Louis, bez obzira dal imam nešto za kupiti ili ne...)
Ne nije naveo koje marke, ali je reko da ih ima boljih od tog DIDa koji sam ja stavio. Nije spomenuo Reginu.
Evidentirano

lj_zrilic

• Kawas... ...
« Odgovori #227 : 02. Travanj, 2014. - 13:57 »

Pozdrav! Danas sam krenuo lagano napeti lanac, zadnji kraj na stalak...uglavnom, lanac napet po "filingu" da je onak kak bi trebal biti, kad ono - problem! Prevrtim kotač na "suho" još dok je motor na stalku i primjetim da se na određenoj poziciji okretanja kotača lanac jako napinje i nakon daljnjeg okretanja opet vrati u normalnu napetost. To djelomično napinjanje lanca se događa svakih 360 stupnjeva prilikom okretanja kotača...u prvi tren sam mislio da je otpuštena matica pogonskog lančanika, ali ne! Uglavnom, izgleda kao da je jedan od lančanika u "ekscentru", je li to poruka da lagano dolazi vrijeme za izmjenu lanca i lančanika?? Malo sam prevrtio film unatrag, pa sam se odmah sjetio jedne vožnje u kojoj je suvozač bio kolega od 2m i 120kg (...Bože, to su muke dok je suvozač skoro duplo teži od vozača!!! :udri:), a onda je lanac samo s mojih 75kg bio dosta napet - dal nismo s takvom vožnjom maaalo zaj..ali stražnji lančanik...??? Inače, sad je gore "Regina" na kopče, a kolko je prešel, nemam pojma, al dok sam uzel motor prije 7000km vidjelo se da je prošlo jako malo km, gotovo ništa...

:h meni se dešavalo isto.......nije do lančanika (nemoguće ih jtoliko deformisati da se na takav način osjeti), nakon pretraga po netu i ispitivanja nekih majstora i bajkera, skužio sam šta je, elem, lanac se nejednako istegne po svojoj dužini, i kad naiđeš na dio koji nije istegnut, on izgleda našpanovan, kad naiđeš na istegnuti dio on se objesi, itd....
Hoće reći, vrijeme je za zamjenu lanca  :h
Pozdrav.
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #228 : 02. Travanj, 2014. - 14:37 »

Upravo to. Nejednako rastegnut lanac. Iste te simptome sam i ja imao. Na jednom mjestu izgleda napet, a na drugom popušten. Zamjena lanca.
Evidentirano
KLE  forever

zokih

• Kawasaki KLE
« Odgovori #229 : 02. Travanj, 2014. - 14:58 »

zamjena...nakon niti 10tkm?? očito da je bio cijelo vrijeme previše napeti...!  :mrgud: kolko pa je novi? kaj uzeti, samo lanac??...ili komplet??
Evidentirano
 Str: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 39   Gore

Stranica je generirana za 0.25 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal