Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 20. Rujan, 2019. - 23:23
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Dolje

Autor Tema: Stavljanje slika na forum pomoću fodi-frubara...........  (Posjeta: 17196 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

D@DO

• Kawasaki KLE
Odg: Stavljanje slika na forum pomoću fodi-frubara...........
« Odgovori #10 : 22. Studeni, 2011. - 22:36 »

Slika uploadana sa Thumbnail Settingsom postavljenim na 200, a njena velicina na forumu iznosi 12 kB.

Slika uploadana sa Thumbnail Settingsom postavljenim na 300, a njena velicina na forumu iznosi 24 kB.

Slika uploadana sa Thumbnail Settingsom postavljenim na 400, a njena velicina na forumu iznosi 40 kB.

Slika uploadana sa Thumbnail Settingsom postavljenim na 600, a njena velicina na forumu iznosi 75 kB.

Ne znam jel sad vidiš razliku ako se u post stavi više slika za one sa sporijom vezom ili za one koji se spajaju preko USB sticka ili za one koji se spajaju putem mobitela?!

Ništa ne kažem kad se linka na par slika, ali kad ih ima više onda se razlika primjeti itekako!
« Zadnja izmjena: 23. Studeni, 2011. - 15:30 kroko »
Evidentirano
Ko spava nije budan! :smoke:

renduro

• Gost
« Odgovori #11 : 23. Studeni, 2011. - 11:59 »

Ovaj put moram stati u obranu Krorsana, naime sve je, barem meni objasnio kak treba, i podešavanje u FoDi-ju no kak sam ja imao jedinstven slučaj, a to je da ne mogu iz zadnjih nekoliko foldera poslati fotke, tj. upload-ati ih, kad sam konačno našao kakvo-takvo rješenje zaboravio sam,da sam prvo skroz smanjio fotke,a i u FoDi-u nisam prilagodio vrijednost, staviti na 400 već je ostalo na 150 (nečega). Takve fotke sam poslao i malom Žileku i od onda na forumu uz uobičajene fotke i dimenzije istih imamo i fotke manjih dimenzija i neuobičajene. :D I da, ne mali Žilek već mladi Žilek :ruke:
Evidentirano

lj_zrilic

• Kawas... ...
« Odgovori #12 : 03. Travanj, 2013. - 13:32 »

Da ne otvaram novu temu, pitanje u vezi FoDi-ja: vidim da tamo nema nikakvog logovanja, odnosno kako on pamti koje su moje slike na tamo nekom serveru ili me pamti po IP adresi.....e sad šta ako hoću staviti negdje opet istu sliku, jel je trebam ponovo upload-ovati ili kako da je nađem.
I da, da li to znači da neko drugi može moje fotografije upload-ovati.......eto, thnx.....
Evidentirano

dado_vtc

• EJZ
  • Kawasaki KLE
  • KLE, Tomos ATX Electronic 90
« Odgovori #13 : 03. Travanj, 2013. - 15:43 »

Ako hoćeš opet staviti tu sliku negdje drugdje, otvori si svoj post s "citiraj", zatim kopiraš komplet link i zaljepišopet taj link gdje želiš i to je to.

fodi ne traži nikakvo logiranje niti "zna" čija je koja slika, on ju samo postavi na svoj server,  a tebi da link do nje i to je to...
Evidentirano
S budalama se ne isplati raspravljati, jer prvo te spuste na svoj nivo, a onda te tu dotuku iskustvom...

Dragec07

• Kawas... ...
  • Suza je u mom oku
    • Ja putujem
« Odgovori #14 : 03. Travanj, 2013. - 18:30 »

Da ne otvaram novu temu, ali ... koji je to motor na slici. Čini mi se kao onaj Krokov, ali na ovoj zadnjoj slici je kao da je nešto veći od njegovog.... :occasion:

Usput, objašnjenje je super, a o ukusima i veličinama se naravno ne raspravlja ... mislim uspješno....
Evidentirano
By Dragec07

lj_zrilic

• Kawas... ...
« Odgovori #15 : 03. Travanj, 2013. - 18:58 »

Hvala, na odgovoru za to, a ovo da li neko drugi može isto tako da postavlja moje slike negdje drugdje, na način koji si opisao...
Evidentirano

drazen

• Kawasaki KLE
  • KLE u srcu, Strom pod guzicom :)
« Odgovori #16 : 03. Travanj, 2013. - 19:08 »

D@do je naravno stavio slike svojeg motora... :D
Evidentirano

dado_vtc

• EJZ
  • Kawasaki KLE
« Odgovori #17 : 03. Travanj, 2013. - 19:16 »

Pa može svatko staviti tvoju sliku bilo na kojem serveru da ju staviš, samo iskopira tvoj link ako si ga objavio.
Ako misliš na to da ako ne objaviš link nigdje, može jedino ako "pogodi" točan link, ali to baš i nije neka vjerojatnost.
U svakom slučaju nemoj nigdje na net stavljati neke kompromitirajuće slike koje ne želis da budu javne ;)
Evidentirano
S budalama se ne isplati raspravljati, jer prvo te spuste na svoj nivo, a onda te tu dotuku iskustvom...

lj_zrilic

• Kawas... ...
« Odgovori #18 : 04. Travanj, 2013. - 16:50 »

Thnx na opsežnom odgovoru  :occasion:
Evidentirano

dado_vtc

• EJZ
  • Kawasaki KLE
« Odgovori #19 : 21. Listopad, 2013. - 15:27 »

Jel to FODI krepucnuo?

Ne ide više postavljanje slika preko njega, a ni ne vide se slike postavljene preko njega, barem meni  :udri:

Neka slična alternativa, da nije imageshasck i slično, gdje slike dosta kratko ostaju na serveru?
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Gore

Stranica je generirana za 0.17 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal