Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 15. Studeni, 2019. - 04:42
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1] 2 3 4   Dolje

Autor Tema: ČAVOGLAVE  (Posjeta: 3267 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

tompa

• Kawas... ...
ČAVOGLAVE
« : 23. Srpanj, 2013. - 23:04 »

Jel ide netko u Čavoglave 04 ili 05.08.2013.
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
Odg: ČAVOGLAVE
« Odgovori #1 : 24. Srpanj, 2013. - 06:35 »

:h bio jednom I nikad vise.....nisam vidio veci sajam ispranih mozgova, seljacine je premekani izraz za tako nesto........ (bez uvrede ljubiteljima to je osobno misljenje mene I krokete) mi smo se samo smjeskali sa zaledjenim osmjesima na licu promatrajuci jadan narod koji se skupljao.....
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

tompa

• Kawas... ...
« Odgovori #2 : 24. Srpanj, 2013. - 09:04 »

Svejedno,bitno je pobječi negdje i probati se zabaviti a sutradan okupati u moru!
Evidentirano

laki19

• Kawasaki KLE
Re: ČAVOGLAVE
« Odgovori #3 : 24. Srpanj, 2013. - 09:36 »

Ja sam bio zadnje dvije godine..lijepo je za vidjeti izdaleka,kad bi mogao biti daleko a opet tamo..uglavnom puuuuno ljudi na jednom mjestu koji su dosli a ne znaju zasto,cjena hrane i pica kao da jedes nekakve delikatese u Dubrovniku u starom gradu,proci da te netko ne zakaci da netko ne stane na nogu nemoguca misija,jedino hvala bogu mozes motorom skroz gore u selo jer da sam morao hodati nebi imao novaca ni za jest ni za pit da utazim zed..
Ako nisi bio odi pogledaj,vjerujem da misljenje nece biti puno drugcije od moga...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
Evidentirano

zwer_1982

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #4 : 24. Srpanj, 2013. - 10:11 »

nikas nisam bio. Plan je ove godine ić....
Evidentirano

tompa

• Kawas... ...
« Odgovori #5 : 24. Srpanj, 2013. - 10:16 »

Hvala laki19 ,više manje svi mi kažu isto ,budemo vidjeli.Tko preživi pričat će!
Evidentirano

palomas

• Kawas... ...
« Odgovori #6 : 29. Srpanj, 2013. - 23:00 »

:h bio jednom I nikad vise.....nisam vidio veci sajam ispranih mozgova, seljacine je premekani izraz za tako nesto........ (bez uvrede ljubiteljima to je osobno misljenje mene I krokete) mi smo se samo smjeskali sa zaledjenim osmjesima na licu promatrajuci jadan narod koji se skupljao.....

U jednoj polupismenoj rečenici, ti si uspio nadrobiti toliko pokušaja vrijeđanja i omalovažavanja drugih ljudi. A čak i sa Siriusa je vrlo lako primjetiti i zamjetiti da si ti sam po sebi najveća uvreda, i to svakodnevno i sustavno dokazuješ.
Evidentirano

DAVOR ST

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #7 : 29. Srpanj, 2013. - 23:51 »

Ja idem već godinama,a idem i ove godine. Sretnem jako puno ljudi , ne samo iz Hrvatske nego iz cijeloga svijeta. Taj provod je zapravo jeftin, jeftiniji nego mnoge moto party. Možeš ponijeti svoju hranu, neki čak i sami kuhaju i gradelaju vidio sam, možeš piti vodu besplatno, koncert je besplatan itd. Ne vidim u čemu je problem proslaviti lijepim druženjem Dan pobjede. Bajkerska je povorka sve veća i veća, lani sam je snimao 45 minutaa i zabolila me ruka pa sam odustao , a bilo je preko 3 000 motora.
Evidentirano

palomas

• Kawas... ...
« Odgovori #8 : 30. Srpanj, 2013. - 06:41 »

Bravo Davore, ja isto tako svoju proslavu Dana pobjede i domovinske zahvalnosti redovito svakog ljeta slavim baš u Čavoglavama.

Inače, krajolik je prekrasan, lijepa priroda i velike livade u neposrednoj blizini, tak da ima jako puno prostora za kampiranje, i sve što uz to ide.. Nitko vas ne tjera da kupujete janjetinu na štandovima, ali zanimljivo kako se mnogi hvataju baš za cijene, koje inače nisu više nego na drugim sličnim javnim okupljanjima.

Drniš - okupljanje motorista, za veliki i nezaboravni defile kroz Dalmatinsku Zagoru do Čavoglava...

Samo okupljanje bikera u Drnišu, ispraćaj, defile prema Čavoglavama i doček je nešto što je riječima teško opisati. Prelijepa mjesta Zagore, svi ljudi su izašli na cestu i pozdravljaju nas, a u Otavicama su ljudi zaustavili kolonu, kako bi nas počastili sa vinom, fritulama, rakijom i kolačima. Ništa sličnoga do sada u životu nisam još doživio...

Stigli smo u Čavoglave, i izmenadio sam se koliko puno ima prostora za kampiranje i parking, uokolo platoa gdje će biti glavna fešta

« Zadnja izmjena: 30. Srpanj, 2013. - 07:00 palomas »
Evidentirano

palomas

• Kawas... ...
« Odgovori #9 : 30. Srpanj, 2013. - 07:04 »

Evidentirano
 Str: [1] 2 3 4   Gore

Stranica je generirana za 0.144 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal