Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 15. Studeni, 2019. - 03:06
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2] 3 4   Dolje

Autor Tema: ČAVOGLAVE  (Posjeta: 3265 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

palomas

• Kawas... ...
Odg: ČAVOGLAVE
« Odgovori #10 : 30. Srpanj, 2013. - 07:11 »

Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #11 : 30. Srpanj, 2013. - 09:14 »

U jednoj polupismenoj rečenici, ti si uspio nadrobiti toliko pokušaja vrijeđanja i omalovažavanja drugih ljudi. A čak i sa Siriusa je vrlo lako primjetiti i zamjetiti da si ti sam po sebi najveća uvreda, i to svakodnevno i sustavno dokazuješ.

:angel: U mojoj polupismenoj recenici postoji ograda od drugih misljenja, jer iznosim samo svoje misljenje. Dok tvoja pismena recenica iza zareza ima veznik i. 
A sto se tice mojeg misljenja, kad sam ga pisao znao sam tko se bude zakvacio za njega, dakle na tvoju zalost izgleda da moja polupismena trolovska recenica otkriva upravo ono o cemu pise..  :h
Jos mi samo nije jasno sto to svakodnevno pisem da te toliko iritira........postoji opcija da ne otvaras forum ako te ljuti.
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

palomas

• Kawas... ...
« Odgovori #12 : 30. Srpanj, 2013. - 09:56 »

Nemoj si samo previše umišljati, jer ja tvoje "biserje" uopće ne pratim, i trudim se maksimalno izbjegavati tvoje trolanje. Mišljenje je kao i guzica, ima ga svatko, bez obzira koliko glupavo bilo.

Čavoglave su narodna proslava obljetnice velikog događaja - dana kada smo se konačno riješili velikosrpske okupacije Hrvatske. Ljudi koji su 5 godina bili protjerani iz Drniša, Knina, Hrvaca... itekako dobro znaju što i zašto slave taj dan.

Očito je tko je u startu promašio ceo fudbal, a ako ti nije jasno, pročitaj ponovno svoje veleumno "mišljenje", kojim si nas podario odmah na početku. O Čavoglavama nisi rekao ništa, samo si potvrdio ono što se razaznaje i sa Marsa
Evidentirano

mile roterdam

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #13 : 30. Srpanj, 2013. - 15:12 »

Nemoj si samo previše umišljati, jer ja tvoje "biserje" uopće ne pratim, i trudim se maksimalno izbjegavati tvoje trolanje. Mišljenje je kao i guzica, ima ga svatko, bez obzira koliko glupavo bilo.

Čavoglave su narodna proslava obljetnice velikog događaja - dana kada smo se konačno riješili velikosrpske okupacije Hrvatske. Ljudi koji su 5 godina bili protjerani iz Drniša, Knina, Hrvaca... itekako dobro znaju što i zašto slave taj dan.

Očito je tko je u startu promašio ceo fudbal, a ako ti nije jasno, pročitaj ponovno svoje veleumno "mišljenje", kojim si nas podario odmah na početku. O Čavoglavama nisi rekao ništa, samo si potvrdio ono što se razaznaje i sa Marsa
Ma ne nije nas krokec takav
Evidentirano

DAVOR ST

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #14 : 30. Srpanj, 2013. - 15:17 »

Lipo dođimo svi , slavimo i ponovno se družimo. Ja svake godine upoznam krcato krasnih ljudi i radujem se svakom novom poznanstvu. Rado srećem svakoga.
Družimo se i na facebooku.  :occasion:Ja sam Davor Ljubičić i rado komuniciram, izmjenjujem informacije sa svim , a posebno sa dobronamjernim Hrvatima
Evidentirano

mile roterdam

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #15 : 30. Srpanj, 2013. - 15:18 »

:angel: :angel: :angel:
Evidentirano

kgrozni

• Ka...... ...
  • *
« Odgovori #16 : 31. Srpanj, 2013. - 13:38 »

pozdrav. htio bih ove godine otići u čavoglave pa me zanima ima li ikakvog smještaja, te da li postoji mjesto za šator tj. kamp?
Evidentirano

DAVOR ST

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #17 : 01. Kolovoz, 2013. - 00:08 »

Dođeš i javiš se ljudima u selu, ako naletiš na pravoga dobit ćeš pršuta i vina i lipo će ti reć di ti je najbolje za smistit šator. Ako trebaš još veću pomoć od ove , javi se i meni u inbox
Evidentirano

tompa

• Kawas... ...
« Odgovori #18 : 02. Kolovoz, 2013. - 23:14 »

:occasion:Uspio sam dobiti godišnji tako da se vidimo u Čavoglavama.:occasion:
Evidentirano

zwer_1982

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #19 : 12. Kolovoz, 2013. - 08:42 »

ponedjeljak probudim se negdje oko 12h i neznam što ću sa sobom... Nakon par min mozganja već sam bio  na motoru...
Od Karlovca do Knina trebalo mi je negdje 3-3.5h,  još 20-tak min do Drniša di sam se uključio u onu masu motora....
Odvozit defile s nekoliko tisuća motora je neprocjenjiv osjećaj!
Muvao se gore do negdje 9h navečer, sjeo na motor i vratio se za Karlovac. U 12:00 bi u Karlovcu..
Nije mi se ostajalo na koncertu a nisam ponio ni opremu za ostat...

Aprilia je stoički podnijela mrcvarenje tih 600-650km, niti jednom nije zaštucala :)

Iduće godine idem obavezno i to sa šatorom...
« Zadnja izmjena: 14. Kolovoz, 2013. - 11:56 zwer_1982 »
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4   Gore

Stranica je generirana za 0.207 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal