Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 19. Srpanj, 2019. - 19:30
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 8 9 [10]   Dolje

Autor Tema: Prerada sjedala  (Posjeta: 3800 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

sax

• Kawa... ...
  • **
Odg: Prerada sjedala
« Odgovori #90 : 25. Svibanj, 2019. - 20:42 »

ako je tako kako Baja kaze isprika na krivo shvacenom komentaru i pozdrav svim ljudima dobre volje ... u grlo gemist u rezervoar bezolovni gemist i samo po gasu nek ventili i bregasta izlete van ! :ruke:
Evidentirano

Klampi

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #91 : 25. Svibanj, 2019. - 20:52 »

Upravo tako kako je baja rekal...bili na kafi i reko ajmo mu malo temu živnut.   :D  :h

A tek kad crash bar bude montiran...   :ruke:  :natak:

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #92 : 25. Svibanj, 2019. - 21:44 »

ako je tako kako Baja kaze isprika na krivo shvacenom komentaru i pozdrav svim ljudima dobre volje ... u grlo gemist u rezervoar bezolovni gemist i samo po gasu nek ventili i bregasta izlete van ! :ruke:
Sax,hvala na potpori,a ko hebe ove narkomane kaj smrcu zelje..prodane duse..znamo tko ih placa samo da obezvrijeduju moj sic..a ja budem jos jace..idu sad na klea i kresevi u subaru zlatnoj boji :ruke:..i na kraju da pohvalim Baju kako je sve tocno detektirao..samo dobra zajebancija i nista vise..p.s.Baja vidio sam tebe i Gasu u Zelini danas..bas ste klopali pa nisam htio smetati..ciji je ono plavi kle bio gore na cesti..sa gljivama..jel Drazenov?
Evidentirano

Bajadojaja

• Kawasaki KLE
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
« Odgovori #93 : 26. Svibanj, 2019. - 09:20 »

Pa kaj se nisi javil pizdek jedan, skupili bi valjda nekak i tebi za pivo ili bar za čašicu razgovora :h, ili ti ličimo na opasne likove koji bi ti mogli maznuti sic pa da se doma voziš s jajcima na klemama od akumulatora?
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #94 : 26. Svibanj, 2019. - 11:09 »

Pa kaj se nisi javil pizdek jedan, skupili bi valjda nekak i tebi za pivo ili bar za čašicu razgovora :h, ili ti ličimo na opasne likove koji bi ti mogli maznuti sic pa da se doma voziš s jajcima na klemama od akumulatora?
Da,izgledate opasno,celavi ko pravi kamatari :evil:ma izveo zenu da vidi malo taj svijet..zacudila se koliko ima zena,cak i djece,nismo imali puno vremena,popili po fantu ko pravi bajkeri i gas nazad..jeste vi dugo ostali?a bio je to i laksi test za sic u dvoje..za sada ok :ruke:
Evidentirano

Bajadojaja

• Kawasaki KLE
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
« Odgovori #95 : 26. Svibanj, 2019. - 11:41 »

Ja sam isto bil sa ženom, oko pol 8 smo krenuli doma, taman stigli doma prije mraka. Gašo je ostal na šanku, tak da za njega ne znam kad je digel sidro.
Evidentirano
 Str: 1 ... 8 9 [10]   Gore

Stranica je generirana za 0.207 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal