Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Srpanj, 2019. - 18:47
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 42 43 [44]   Dolje

Autor Tema: Naši Ljepotani  (Posjeta: 30772 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Denis_ZG

• Kawas... ...
Odg: Naši Ljepotani
« Odgovori #430 : 01. Ožujak, 2019. - 22:20 »

I ja imam upisane supermoto gume u knjižicu, prednja 110/70/17, zadnja 150/60/17, vožnja nije imala veze s KLE-om, ali kako tko voli....
Uz to prednji kraj izgleda ko i auto kad staviš onaj mali rezervni kotač :h.
Cijeli motor visi na prednjem kotaču jer ne možeš podići prednju vilicu da izravnaš motor koliko si ga spustio sa manjom felgom, eventualno promijeniti dogbonse pa spustit i dupe, samo onda stružeš svaki jači zavoj jer je sve prenisko. Vjerojatno Kumu paše za vožnju spretnosti, ali to je ipak specifična namjena, tu bi on ipak bil puno pametniji za komentiranje od mene, ja onak proserem po svojem, nit brige nit pameti :h.
Na mojem KLE-u je promijenjena kompletna amortizacija,sve je tvrđe ,otraga su drugi dogbonsi a prednja.vilica ima produžetke,tako da je trenutno višlji nego original KLE s 21 cola prednjim kotačem
Evidentirano

Denis_ZG

• Kawas... ...
« Odgovori #431 : 01. Ožujak, 2019. - 22:31 »

...naviknuti na izgled KLE-a i 21" kotač, no sve ima svoje prednosti i nedostatke i jedno povlači drugo...Denis brijem zna kaj dela.
Ja sam evoluirao i nakon svega odlučio da je najbolje rješenje imat dva KLE-a  :evil:
Upravo tako sve ima svoje prednosti i nedostatke,a ja sam sve nedostatke riješio,nije samo staviti druge kotače kako ljudi misle,to veže i sve ostalo
Ja imam dva kle-a i baš sam nedavno za tog drugog nabavio još jedan set supermoto kotača,jer sad kad se provozam na original kotačima nemogu vjerovati koliko je original KLE traljav,mekan,tupe kočnice itd.
Uglavnom ja sam prezadovoljan sa kotačima,kao što sam već rekao drugi motor,a vrsta guma u 17cola koliko poželiš
Evidentirano

Gazda

• Kawasaki ...
  • PaKLEnki KLEmpo
« Odgovori #432 : 27. Svibanj, 2019. - 11:51 »

Poštovanje,evo ima san zelju da ubacim temu di ce svatko mocu staviti sliku svog ljubimca ,ukoliko naletimo na cesti na bajkove koji nam izgledaju poznato cisto imamo post za provijerit dali je netko od prisutnih na forumu  :D

pa evo da ja pocnem s svojim za prvu ruku... :occasion:

Ekipa zna li ko di je ovaj motor?? Na njemu se jos munja sic vozor i stosta dok je bija u mene.. Al baza je ista.. Najlipši 🤣🤣
Evidentirano
PaKLEni KLEmpo poKLEknija isprid KLE noge mi se odsijeKLE
 Str: 1 ... 42 43 [44]   Gore

Stranica je generirana za 0.248 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal