Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 16. Studeni, 2018. - 20:07
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 34 35 [36] 37 38   Dolje

Autor Tema: Naši Ljepotani  (Posjeta: 23100 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

zokih

• Kawasaki KLE
Odg: Naši Ljepotani
« Odgovori #350 : 05. Veljača, 2018. - 14:51 »

...eeeejjjj dečki moji, vi bi KLE koji nikad nije padan, koji ima sve original naljepnice, koji je servisiran samo sa original dijelovima, koji nikad nije bio na terenu i nikad u crvenom, da nema više od 29tkm i po mogućnosti da ni jedna od plastika nije nikad lakirana, ali da se nabavi za dvije prosječne hrvacke plaće, i da sljedećih 50tkm nema niti najmanjih kvarova, a kamoli nešt drugo... nejde vam to tak...
...kupujete motor koji je najmanje 11-tu godinu u exploataciji... ne velim da se ne može naći savršeno očuvani primjerci, al mislim da nema prevelikog smisla boriti se zašto KLE nema bočnu 3D naljepnicu na oklopu...baš naprotiv, daleko mi je ljepši kad nema naljepnica...
Moj Versys 650 je isti tjedan nakon kupnje izgubio sve naljepnice, nisu mi se sviđale... :evil:
Evidentirano

Bajadojaja

• Kawasaki ...
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
« Odgovori #351 : 05. Veljača, 2018. - 15:04 »

Pogodio si "u sridu"  :h :h, zaboravio si samo napisati da je obavezno od prvog vlasnika koji ga nije vozio po kiši, makadamu, nikad prek 4 soma okretaja i da mu je to ustvari bio 3-ći motor u garaži koji je većinu kilometara i napravio guranjem po garaži :h.
Evidentirano

kleptanon

• Kawas... ...
« Odgovori #352 : 05. Veljača, 2018. - 16:54 »

:hA,zaboravljate da ima i primjeraka koje je vozila baba..do dućana i nazad :ruke:
Evidentirano

zokih

• Kawasaki KLE
« Odgovori #353 : 05. Veljača, 2018. - 19:02 »

...a i zaboravljate da ima i nas, koji smo kupili KLE da možemo s njim u šumu, i kad sam prvi put skrenuo na blatbjavi put, onda sam počeo plakati....srce mi napuklo od žalosti, vidjevši ga onako blatnjavog... :silud: :silud: :silud:

...nikad više... Dejane, javi se da ljudi vide kako izgleda KLE...!!!! :glasses:
Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #354 : 07. Veljača, 2018. - 20:32 »

Ako nema naljepnice gotovo sigurno je da je farban jer se same sigurno ne mogu odljepiti, a bez njih se sigurno nisu prodavali. Ali to je totalno nebitno. Ako je sve ostalo ok samo gas i ne brini!
...simple as that :thumbleft:
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

Bajadojaja

• Kawasaki ...
« Odgovori #355 : 17. Veljača, 2018. - 16:27 »

Nakon dosta šarafljenja i ispravljanja krivih drina od prethodnog vlasnika, motor mi konačno i liči na KLE :h.
Ne znam otkud nekom ideja da od KLEpetala ide raditi supermoto, sjebao kompletnu ciklistiku s prednjim 17" kotačem. Sad je ovo totalno drugi motor za vožnju. Ima tu još nekih stvari za riješiti, npr prednji žmigavci i harmonike prednje vilice, ali to je više onak za zajebanciju kad ulovim vremena i bude viška novaca s kojima neću znati na što potrošiti.
« Zadnja izmjena: 17. Veljača, 2018. - 16:34 Bajadojaja »
Evidentirano

wall

• Kawas... ...
« Odgovori #356 : 17. Veljača, 2018. - 17:17 »

:aplauz:   :thumbleft:
Evidentirano

Poštar

• Kawas... ...
« Odgovori #357 : 17. Veljača, 2018. - 17:48 »

Napokon pravi KLE  :thumbleft:
Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #358 : 17. Veljača, 2018. - 23:40 »

Ne znam otkud nekom ideja da od KLEpetala ide raditi supermoto, sjebao kompletnu ciklistiku s prednjim 17" kotačem..
Imas li taj prednji 17" kotač ili obruč?
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

Bajadojaja

• Kawasaki ...
« Odgovori #359 : 18. Veljača, 2018. - 08:28 »

Imam prednju i zadnju felgu s gumama, osovinama, prednjim diskom, druga prednja kočiona kliješta s adapterom i drugi blatobran. Felge su alu od Suzukija nemam pojma kojeg, promijenjeni prednji lageri u felgi. Puž poluispravan, treba srediti za prihvat sajle, poderan četvrtasti  prihvat za sajlu. Prednja guma skoro ćelava, zadnja ima mesa po sredini, potrošena po rubovima.
Evidentirano
 Str: 1 ... 34 35 [36] 37 38   Gore

Stranica je generirana za 0.27 sekundi uz 22 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal