Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 20. Ožujak, 2019. - 07:14
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Dolje

Autor Tema: Naljepnice  (Posjeta: 10482 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

bezolovni

• Kawas... ...
Odg: Naljepnice
« Odgovori #130 : 31. Listopad, 2018. - 11:48 »

Taman jos imam 3,javite se u pp

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #131 : 31. Listopad, 2018. - 12:11 »

Bezolovni...Javio se u pp.
Evidentirano
KLE  forever

DamirRi

• Kawasaki KLE
  • KLE duh neka nas čuva
    • moje slike
« Odgovori #132 : 31. Listopad, 2018. - 12:13 »

Bezolovni...Javio se u pp.

pa dobro prijatelju jesi ti živ, nisam te čuo ni vidio godinama :)
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #133 : 27. Siječanj, 2019. - 13:02 »

Evo da malo dignem i ovu temu.
Kako je očito da se u velikom broju spremamo za KLE meeting ove godine, a i za razna druga putovanja bilo bi dobro da imamo nešto KLE naljepnica.
Ja osobno nastojim nalijepiti KLE gdje god idem i gdje je to primjereno. A sada više nemam nijednu.
Pa ako bi netko imao volju i znao kako doći do naljepnica, samo naprijed...(Bezolovni!!! Help!!!!)
Siguran sam da bi i drugi voljeli imati pokoju. Ja bi osobno trebao 10-20 komada...

(Powered by frubar.net)

(Powered by frubar.net)
KLE naljepnica u Ohridu. Restoran predsjednika moto-kluba Ohrid u Staroj čaršiji

« Zadnja izmjena: 27. Siječanj, 2019. - 16:51 heckler »
Evidentirano
KLE  forever

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #134 : 27. Siječanj, 2019. - 14:36 »

Evo da malo dignem i ovu temu.
Kako je očito da se u velikom broju spremamo za KLE meeting ove godine, a i za razna druga putovanja bilo bi dobro da imamo nešto KLE naljepnica.
Ja osobno nastojim nalijepiti KLE gdje god idem i gdje je to primjereno. A sada više nemam nijednu.
Pa ako bi netko imao volju i znao kako doći do naljepnica, samo naprijed...(Bezolovni!!! Help!!!!)
Siguran sam da bi i drugi voljeli imati pokoju. Ja bi osobno trebao 10-20 komada...

(Powered by frubar.net)
Sve naljepnice od bezolovnog su kod mene  :evil: imam čitavu rolu, nema šanse da ćeš se ikad toliko voziti koliko ćeš moći naljepnica polijepiti:D
...zato kome treba naljepnica, neka se javi na pp (Subject: Naljepnice daaaaj :)
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #135 : 28. Siječanj, 2019. - 17:10 »

Kume, imaš PP
Evidentirano
KLE  forever

kleptanon

• Kawasaki ...
« Odgovori #136 : 28. Siječanj, 2019. - 17:34 »

Sve naljepnice od bezolovnog su kod mene  :evil: imam čitavu rolu, nema šanse da ćeš se ikad toliko voziti koliko ćeš moći naljepnica polijepiti:D
...zato kome treba naljepnica, neka se javi na pp (Subject: Naljepnice daaaaj :)
  Kume,a imaš li možda koju rolu majica :D ima nas dosta novih članova koji nemamo majicu našeg dragog klea,a voljeli bi imati :bang:možda da krenemo u izradu novih,pogotovo ako se planira iči u Austriju :occasion:mam bi se lepše videlo :D
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #137 : 28. Siječanj, 2019. - 17:41 »

Kume,a imaš li možda koju rolu majica :D ima nas dosta novih članova koji nemamo majicu našeg dragog klea,a voljeli bi imati :bang:možda da krenemo u izradu novih,pogotovo ako se planira iči u Austriju :occasion:mam bi se lepše videlo :D
Podržavam prijedlog za izradu majica!!!! Odmah se zapisujem za jednu.
Evidentirano
KLE  forever

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #138 : 28. Siječanj, 2019. - 17:47 »

Razgovarao sam s dečkima iz Njemačke, oni imaju u planu izrađivat majice, ako bude preskupo, radit ćamo ih tu u Hr, u svakom slučaju imat ćemo priliku za naručivanje... :thumbleft:

Kaj se tiče forumskih majica, tu se više ne bi htel mešat, mogu preporučit čovjeka za ponudu koji nam je radio majice za Platak, ali ništ više od toga :/
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #139 : 28. Siječanj, 2019. - 17:51 »

Razgovarao sam s dečkima iz Njemačke, oni imaju u planu izrađivat majice, ako bude preskupo, radit ćamo ih tu u Hr, u svakom slučaju imat ćemo priliku za naručivanje... :thumbleft:

Kaj se tiče forumskih majica, tu se više ne bi htel mešat, mogu preporučit čovjeka za ponudu koji nam je radio majice za Platak, ali ništ više od toga :/
Potpuno te razumijem Kume.
Ajde neko onda mlađi ili noviji na forumu, I da je u Zg...ili već gdje bi se majice radile. Bilo bi lijepo da imamo za meeting majice HR KLE.A onda ćemo lako kupiti one sa meetinga.
Evidentirano
KLE  forever
 Str: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Gore

Stranica je generirana za 0.689 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal