Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 24. Srpanj, 2019. - 09:45
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1] 2   Dolje

Autor Tema: facebook  (Posjeta: 6015 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

jopawinners

• Kawa... ...
  • **
facebook
« : 29. Svibanj, 2014. - 17:54 »

evo predlazem da se otvori tema di bi svi clanovi koji imaju facebook napisali svoje ime pa da se međusobno dodamo zbog više slika i lakšeg komuniciranja ... ste za ?
Evidentirano
MK Dusty Boots

Redhead7624

• Kawas... ...
  • SkaKawac
Odg: facebook
« Odgovori #1 : 29. Svibanj, 2014. - 18:47 »

Pa imaš grupu KLE 500, više-manje smo svi tamo, a i FB ti ionako daje sugestiju za poznata lica pa mislim da ćeš lako pronaći naš sve tamo.
Ja sam ti onaj riđi, teško ćeš me mašiti,  a i ostale ćeš lako skužiti ;-)

Sent from Xperia Z using Tapatalk

Evidentirano
Bolje metati u cilj nego ciljati u metu..

drdamjan

• Kawasaki KLE
  • 095 8748290
« Odgovori #2 : 29. Svibanj, 2014. - 18:49 »

evo predlazem da se otvori tema di bi svi clanovi koji imaju facebook napisali svoje ime pa da se međusobno dodamo zbog više slika i lakšeg komuniciranja ... ste za ?
Onda mi postove čita baba... pa mi kolegica baci reklamu avon, jer ima koju pinku od reklama... rodica spomene p. m. jer voli psovati i napisano, ne samo riječima... pa ju obrišem... pa zašto si, nazove me... pa jugoujkočedo nostalgičari pljuju malo po svemu uglavnom... tu mi guraju dnevne događaje koje nastojim više-manje preskočiti... moram gledati u nosate političare... svaki se jarac želi samodopadno prezentirati velikim donatorom koji nikada ne uplti ni kunu... požrtvovno spasava gliste i mravce... dijeli puse, a doma jede djecu... hvala... radije skrivam svoju tamnu stranu :)

Redhead7624

• Kawas... ...
  • SkaKawac
« Odgovori #3 : 29. Svibanj, 2014. - 19:13 »

Mene to ne brine, dnevne vijesti iz Nigdjezemske ionako preskačem,  Pin-upice, rockabilly i rock and roll  50's i motore lajkam,  tko me zna - zna me,  ništa ne krijem...
It's that simple..

Evidentirano
Bolje metati u cilj nego ciljati u metu..

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #4 : 29. Svibanj, 2014. - 19:47 »

Mene to ne brine, dnevne vijesti iz Nigdjezemske ionako preskačem,  Pin-upice, rockabilly i rock and roll  50's i motore lajkam,  tko me zna - zna me,  ništa ne krijem...
It's that simple..

:D  Isto se slažem s time, tko zna zna tko ne zna neka nauci hehe, nema se sto kriti......  :thumbleft:

iako mi baš maloprije  preko nekih apartmana vodice, ne znam niti odakle mi to počelo neko reklamiranje moto-dijelova pa to u velikim koracima zablokirao i prijavio spam.......  :thumbleft:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #5 : 30. Svibanj, 2014. - 08:50 »

Odavno postoji mogućnost da se na forum integriraju social gumbići ( Facebook, Twiter itd. ) preko kojih bi se mogli direkno sa foruma lajkati postovi, povezivati ljudi, sherati slike itd, itd...

To smo odlučili ne uključiti .

neki od razloga:
1. u većini slučajeva Facebook nije primjeren medij za forumske KLE rasprave  :evil:  ( primjer: Sepp rasprava  :h )
2. reklama nam nije potrebna, nemamo želju za širenjem i "navlačenjem" čitatelja ili članova.
3. Ovo je mali, "interni", forum i takav će i ostati.

:bang:
« Zadnja izmjena: 30. Svibanj, 2014. - 09:51 Zg.Ante »
Evidentirano
**** Kawasaki Limited Edition .... Spirit guaranteed ****

drdamjan

• Kawasaki KLE
  • 095 8748290
« Odgovori #6 : 30. Svibanj, 2014. - 09:24 »

Odavno postoji mogućnost da se na forum integriraju socijal gumbići ( Facebook, Twiter itd. ) preko kojih bi se mogli direkno sa foruma lajkati postovi, povezivati ljudi, sherati slike itd, itd...

neki od razloga:
1. u većini slučajeva Facebook nije primjeren medij za forumske KLE rasprave  :evil:  ( primjer: Sepp rasprava  :h )
2. reklama nam nije potrebna, nemamo želju za širenjem i "navlačenjenjem" čitatelja ili članova.

Bravo. Kao ribički klub. Ako objavim na FB da sam kupio... recimo, vizir, prvo će me sestra doć' tražit' novce. :h  :h

Frigi

• Kawasaki KLE
« Odgovori #7 : 30. Svibanj, 2014. - 10:12 »

Hahahaha....drdamjane,bas ste me nasmijali...

sent from Nokia 3310 turbo 2000

Evidentirano

drazen

• Kawasaki KLE
  • KLE u srcu, Strom pod guzicom :)
« Odgovori #8 : 30. Svibanj, 2014. - 10:15 »

Odavno postoji mogućnost da se na forum integriraju social gumbići ( Facebook, Twiter itd. ) preko kojih bi se mogli direkno sa foruma lajkati postovi, povezivati ljudi, sherati slike itd, itd...

neki od razloga:
2. reklama nam nije potrebna, nemamo želju za širenjem i "navlačenjem" čitatelja ili članova.

Potpis na sve navedeno! A inače mrzim taj fejsbuk jer mi ukućani vise dan i noć na tome...
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #9 : 30. Svibanj, 2014. - 10:42 »

Potpis na sve navedeno! A inače mrzim taj fejsbuk jer mi ukućani vise dan i noć na tome...

:h  Kažeš nema ručka, nema žene, nije u sobi, nije u kuhinji, nije na balkonu, a ona na fejsu lajka .............  :uupss:
Evidentirano
  be free man , be dreamer 
 Str: [1] 2   Gore

Stranica je generirana za 0.386 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal