Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 21. Studeni, 2019. - 22:55
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Povezani Događaji

• International Kawasaki KLE meeting 03.-05.06.2011.: 03. Lipanj, 2011 - 05. Lipanj, 2011
 Str: 1 2 [3] 4 5 6   Dolje

Autor Tema: International Kawasaki KLE meeting 03.-05.06.2011.  (Posjeta: 6104 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kUm

• Kawasaki KLE
Odg: International Kawasaki KLE meeting 03.-05.06.2011.
« Odgovori #20 : 19. Travanj, 2011. - 11:55 »

da puno ne skrecemo s teme - ponesite svoje kamere!

Moja je uvijek samnom, GoPro je na masini (naravno, paKLEnoj), ali bi bilo jaaako fino da se puuuno snima, pa da poslije mozemo sloziti jedan lijepi DVD!

btw. nosi li itko kakav laptopic ili sl??? Moglo bi posluziti za pretovar s kartica na externi disk, da ne moram zicati na recepciji
(ja, nazalost, nemam laptop. Sirotinjo, i Bogu si teska....)

???

Asus Eee PC netbook ide sa nama + ext. DVD rezač, da te jedinstvene trenutke podijelimo sa svima koji dođu za uspomenu  :smoke:
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

klesoo

• Kawas... ...
  • samo je jedna paKLEna masina
« Odgovori #21 : 19. Travanj, 2011. - 12:26 »

Asus Eee PC netbook ide sa nama + ext. DVD rezač, da te jedinstvene trenutke podijelimo sa svima koji dođu za uspomenu  :smoke:

ma ne treba nista frigati.... Uostalom i mozes, ali ja mislim pokupiti sav video i napraviti reportazu primjerenu dogadjaju!
Jelda, ne laje pas radi sela.... nemam laptop, pa nemam nacin da s kartice prebacim na ext. hdd  :D

renduro

• Gost
« Odgovori #22 : 19. Travanj, 2011. - 13:47 »

mogu vam ja posuditi laptop...
Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #23 : 19. Travanj, 2011. - 22:16 »

ma ne treba nista frigati.... Uostalom i mozes, ali ja mislim pokupiti sav video i napraviti reportazu primjerenu dogadjaju!
Jelda, ne laje pas radi sela.... nemam laptop, pa nemam nacin da s kartice prebacim na ext. hdd  :D

Ideja ti je odlična, znači ne trebam nosit i kammeru?
 ...ali kako cemo onda to posijeliti ostalima...neki ftp ili poštom  :dontknow:
imas neku ideju?
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

klesoo

• Kawas... ...
« Odgovori #24 : 20. Travanj, 2011. - 00:41 »

Ideja ti je odlična, znači ne trebam nosit i kammeru?
 ...ali kako cemo onda to posijeliti ostalima...neki ftp ili poštom  :dontknow:
imas neku ideju?

kameru trebas nositi! Svi koji imaju nek' nose kameru. Lako je od velike kobasice napraviti malu, ali sto kad ne bude materijala???
Napravi se jedan fini dvd, sto ja znam, 4,5 sata (k'o indijski kratkometrazni... :D )...
Jumbomail guta fileove do 700MB, a meni jubito pusti vise od 2GB uploada u komadu. Kazu da daju i vise od 15 min. pa mogu pokusati sve odjednom. Ionako mi je frend rekao da ima neku optiku koja uploada miljun puta brze...
Uostalom, podjela i nije problem.

E sad, mozda mi ni nece trebati komp, ako ne napicim vise od 270min. Tko ce znati???

Dalje, ja imam GoPro ali imam samo jednu SD 8GB, pa ako netko ima nesto sto se da nagurati unutra, slobodno nek ponese  :D

D@DO

• Kawasaki KLE
« Odgovori #25 : 20. Travanj, 2011. - 00:51 »

klesoo, a daj reci jel bitna rezolucija snimka ili tko što ima pa samo nek bude!?
Jel bitan format (16:9, 4:3), kolko fps-a i slicne stvari ili ti to posle središ cakumpakum?!
Teško da netko od nas ima HD kameru da može dobiti kvalitetu kao što to ti možeš.
Mi možemo odraditi amaterske snimke, a ti si ipak već iznad toga.
Evidentirano
Ko spava nije budan! :smoke:

klesoo

• Kawas... ...
« Odgovori #26 : 20. Travanj, 2011. - 00:59 »

klesoo, a daj reci jel bitna rezolucija snimka ili tko što ima pa samo nek bude!?
Jel bitan format (16:9, 4:3), kolko fps-a i slicne stvari ili ti to posle središ cakumpakum?!
Teško da netko od nas ima HD kameru da može dobiti kvalitetu kao što to ti možeš.
Mi možemo odraditi amaterske snimke, a ti si ipak već iznad toga.

je, grijeh bi bio ubiti full HD na dv. Onda cemo napraviti ovako, svi koji imaju HD (720 ili 1080) snimaju u jedan paketic, a svi ostali u drugi. Poslije cemo vidjeti sto i kako. Poanta je da bilo tko moze uhvatiti ODLICAN kadar, a to je grijeh pustiti...

Format (16:9 ili 4:3) nije veliki problem, ali kod 4:3 treba maaalo paziti da se poslije moze odrezati na 16:9
Fps bi svi trebali imati 25 po defoltu, a ako netko ima 30 (americanski standard) to se malo "prepravi" i opet sve stima :)

btw. nista ja nisam iznad vas! Jedino su me malo naucili sto i kako, a to cu ti sve ispricati u 3 min!!!! Montaza je nesto drugo, tu ni ja nemam pojma, ali se trudim i ucim  :smoke:

klesoo

• Kawas... ...
« Odgovori #27 : 20. Travanj, 2011. - 01:02 »

btw. ako nekom treba miniDV kazeta, mislim da mogu iskopati po ladicama 2-3, pa cu rado dati, a mogu ponijeti i svoju DV kamericu, ako netko hoce s njom raditi

;)

bev

• Kawas... ...
  • The Far Side of the World
« Odgovori #28 : 20. Travanj, 2011. - 07:35 »

...ali kako cemo onda to posijeliti ostalima...neki ftp ili poštom imas neku ideju?

Možete uploadati na rapidshare, hf ili već neki od brojnih davatelja usluga file sharinga. Prije "dizanja" trebalo bi smanjiti failove, ali i ne treba...
Evidentirano

kroko

• Kawasaki KLE
« Odgovori #29 : 16. Svibanj, 2011. - 23:57 »

:D  Putno osiguranje........   :D  Evo vam cijene za putno , razlikuje se od datuma do datuma i razlika je u osiguranoj svoti, pa vidite kome koje osiguranje paše i neka se jave s osobninm podacima.......  :angel:   usporedite s ostalim osiguranjima pa kome kaj paše.....  :glasses:

Evidentirano
  be free man , be dreamer 
 Str: 1 2 [3] 4 5 6   Gore

Stranica je generirana za 0.632 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal