Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 24. Srpanj, 2019. - 09:43
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: Ništa pametno.. samo obavijest...  (Posjeta: 1621 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

D@DO

• Kawasaki KLE
Ništa pametno.. samo obavijest...
« : 21. Srpanj, 2014. - 20:21 »

Nije mi želja biti previše opširan i ulaziti u dubioze. Samo kratka obavijest.  :smoke:

Naime.. od osnutka ovog foruma neki članovi znaju tko su administratori, dok neki ne znaju jer za to nije bilo niti potrebe pošto je forum zamišljen da funkcionira na demokratski naćin bez ograničenja, zabrana, brisanja i sličnog.

DaKLE.. nema tutora, babaroga, šefova, gazdi i ostalih. Svatko sam stoji iza svojih riječi ili postova. Ne brišu se postovi zbog toga kako bi ostali mogli vidjeti trenutna razmišljanja svakog od članova.. pa bili oni dobri ili loši i prema tome svatko može donijeti svoje zaključke i stavove o nekom kao osobi.

Forum nije ničija osobna prćija i ne postoji vlasnik foruma. Vlasnici smo svi mi skupa jer isto tako svi sudjelujemo svojim donacijama u radu istoga, kao i svojim postovima.

Administratori su zamišljeni kao osobe koje će riješavati tehničke probleme vezane uz neometano funkcioniranje foruma i nikad neće pokazivati silu brišući nečije postove ili banirati članove bez prethodne konzultacije sa ostalim administratorima, te članom foruma koji bi eventualno tako nešto i zaslužio.

Danas se desila situacija da je jedan od administratora banirao jednog od članova i obrisao neke njegove postove. Ne ulazim sad u to tko je kriv, tko je uvrijeđen, tko je bahat i blablabla... ali držeći se svog uvjerenja kako nema pokazivanja mišića nekome tko ne može uzvratiti istom mjerom odlučio sam odstupiti sa mjesta administratora foruma na kojem se takvo nešto može dogoditi između članova koji su tu od samih početaka.

Ne želim sudjelovati u takvoj administraciji i stoga dalje nastavljam kao i svi ostali članovi/sudionici foruma bez administratorskih dozvola/ovlasti.

Ova obavijest ide u svrhu toga kako me ne bi više kontaktirali kao administratora tražeći pritom riješenje nekog nastalog problema.  :helou:
Evidentirano
Ko spava nije budan! :smoke:

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
Odg: Ništa pametno.. samo obavijest...
« Odgovori #1 : 21. Srpanj, 2014. - 20:34 »

hm, ne volim ovakve teme.
Smatram da je ishitreno (cjelokupna danasnja dogadanja)

Tema za raspravu : http://www.kle-croatia.com/forum/index.php?topic=3001.0

Sent from my sPhone.

Evidentirano
**** Kawasaki Limited Edition .... Spirit guaranteed ****
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.168 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal