Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 20. Rujan, 2019. - 23:22
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 43   Dolje

Autor Tema: O vrijeđanju, banovima, forumu i inome - OTVORENO !  (Posjeta: 29608 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kUm

• Kawasaki KLE
Odg: O vrijeđanju, banovima, forumu i inome - OTVORENO !
« Odgovori #20 : 21. Srpanj, 2014. - 22:37 »

@dado_vtc
glupo je no nena drugog nacina.
Sezona je godisnjih odmora i cuga pomirenja je neizvediva sve do iza gospe .

Nikakvo vrijeme godišnjih odmora niti cuga pomirenja neće pomoći, ako se ne uvede reda na ovaj forum. Ovaj je forum nastao iz bunta nekolicine kojima su dozlogrdili žuti, crveni kartoni i čija je namjera bila da se napravi slobodan forum svih nas, bez vlasnika i 'dezurnih babaroga', da svatko može napisati svoje mišljenje, i savjet, bez bojazni da prije toga tri puta mora razmišljati smije li ili želi li uopće nešto napisati, a da se 'babaroge' ne probude i traže grešku između redaka napisanog teksta.

Iz toga se je i radila ideja  nekolicine da se napravi vlastiti (čitaj: naš, zajednički) forum bez predrasuda, zabrana ili baniranja, a koji bi služio za razbibrigu
bijeg od posla, briga, žene, ljubavnice ili užurbane i na*rkane' svakodnevice.
... i u tome smo uspjeli!!!

Ali samo djelomično, jer se grana na kojoj sjedimo počela previše savijati..

Nažalost Forum koji je iz toga nastao privukao je puno onih koji su htjeli naći minutu dvije razbibrige i na trenutak pobjeći od svega.

... dežurstvo je zajebana stvar, moram malo delati...I'll be back!!!

Nastavak koji je trebao ići u slijedeći post

.....
I'm back, the night is so long :evil:

Puno se ljudi sjatilo na ovaj Forum, (ne znam ni broj, nisam administrator), dobronamjernika, putnika koji su samo tražili i dali savjet. zadržali se ili otišli.
Većina nas se je osobno upoznala i družila (zapravo još se druži), imaju ovaj, svoj Forum, no neki su novi tek se upoznavaju.
 I kako je Forum 'rastao', tako je i bila potreba da se nekolicina volontera uključi u održavanje Foruma, ispravljanje grešaka, krivo svrstanih tema i sličnih 'daily basis' problema. No nikako u svrhu baniranja ili kažnjavanja a najmanje u svrhu vlastitog pokazivanja moći ili slično.

NA OVOM FORUMU NEMA BANIRANJA!!!

ili samo do sad nije bilo  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Ovdje su se isključili članovi samo na vlastiti zahtjev, nakon čega su se čak i ponovo aktivirali.

Dakle sloboda i demokracija, nikako diktatura i represija!!!
Barem do sada....

Takav forum nije zamišljala nas šačica koja se je, mislim krajem 2010 sastala na običnim čevapima i pivi.  :occasion:
Zar smo to htjeli kod Čingača, zar smo tako zamišljali Forum, zar nam je to bio cilj?
« Zadnja izmjena: 21. Srpanj, 2014. - 23:30 kUm »
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

Rudi

• Kawas... ...
  • suza za zagorske brege
« Odgovori #21 : 21. Srpanj, 2014. - 22:38 »

DEČKI,NEMOJTE..................nekad sam bil u UHBM,pa se sve raspalo,vadili su se noževi po forumu,pa sam onda bil u Patriotima,nije dugo trajalo ponovo ista stvar,jasno mi je da "sto ljudi,sto čudi" ali ipak bi trebalo biti tolerancije.............na ovom forumu mi je uvijek bilo drago što se svi dobro zezaju,ma neki put lagano podjeb... nije bilo loše,onak muški............tak treba...............i imal sam osječaj da ste cijepljeni protiv gluposti i da vam je vožnja,putovanja i na koncu pomoč svima kojima treba najvažnije i zato i vredite više nego itko sa kojima sam prije komuniciral i u živo i po forumima...........i onda opet...............ne ne može biti........još se stigne sve smiriti,samo trebate to željeti (možete me poslušati 57 je na kičmi) jer sutra bi mogel biti gorak okus u ustima i mogli bi za žaliti ali bi bilo kasno.................nemojte ići dalje,stanite dok je vrijeme.............mnoge od vas i osobno poznajem i svi ste mi ok dečki...........ostanite OK.
Evidentirano
sve super,sve ok

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #22 : 21. Srpanj, 2014. - 22:50 »

Problemi su rjesivi i treba ih poceti rjesavati.
I dalje ocekujem ukljucivanje starijih clanova.

Jesmo li daleko odmakli od pocetnih ideja ?
KLE duh?
Pravednost ?

Svi koji zazivate promjene, nadam se i prijedlozima istih.

Btw.
Jebe se Vama koji ste bili ili ste sada na GO ... ja brojim jos 4 dana....Sitnooooo :D

Sent from my sPhone.
Evidentirano
**** Kawasaki Limited Edition .... Spirit guaranteed ****

Tiffykle

• Kawasaki KLE
« Odgovori #23 : 21. Srpanj, 2014. - 23:01 »

Kako me ovih dana bas nije bilo puno na forumu,danas uopće zbog nemilog događaja, sahrane moje sestre,a dolazim najčešće samo s moba,pa ne vidim chat,itd,a sad mi je prekasno da čitam cijelu temu i sve postove,ali iz prvih par sam skuzio o kome se radi i o čijoj prepirci...mogu reći: kroko,s tobom nekaj ne štima! !!
Ne znam kaj ti je kUm kriv,ali ni tvoje ponašanje prema damjanu i mnogima s cijim se mišljenjem ne slažeš je kao adminu NEOPROSTIVO!!!
Kaj ti je trebalo da gromu spominješ federe???
Kužim gromov kvar,i ja sam ga riješio na isti način,nevezano za feder,ali počeo je preljevati kad sam motor digao bonesima!!!
Spominjao si dr.Jackila i mr.Hydea u kontkstu Josipa,ja sad to vidim u tvom slučaju, jer vjerujem da nisi zaista takav,ali u zadnje vrijeme si na forumu pravi vampir! !!
Inače, osobno zaista nemam ništa protiv tebe!!!
Neda mi se više pisat. ..moj zaključak je sljedeći: Ovakvo ponašanje nema smisla!!!
Zg Ante je neki dan rekao da forum treba ugasiti...tada se nisam složio s tim, ali sad ja kažem:ugasite forum,bez obzira na to što još postoji pretplata u kojoj sam i sam sudjelovao!!! (Iako sam inače sparan i ne volim bacati ono što sam platio)
I na kraju..iako ne znam koliko je tko sudjelovao financijski u održavanju foruma,a vjerujem da kUm je koliko je mogao,odakle ikome pravo da nekoga takvog banira!!!???
Evidentirano
I najduže putovanje započinje prvim korakom!!!

Frigi

• Kawasaki KLE
« Odgovori #24 : 21. Srpanj, 2014. - 23:09 »

tek sad sam usao na forum, pa nisam bas siguran o cemu se radi...no, da ne bih ostao "pizda sa strane", samo da kazem da meni forum funkcionira savrseno u nesavrsenom svijetu....puno bolje po meni ne moze biti....meni isto, nazovimo to tako, smeta par clanova...jos najbolje da nije tako....pa zar da budem toliko bahat da zelim da sve bude po mome i da svi pisu kako sam ja to zamislio da bi trebali pisati....

Evidentirano

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #25 : 21. Srpanj, 2014. - 23:09 »

@kUm
Bez obzira ns guzvu, Ne nastavljaj editirajuci vec napisi novi post (nastavak)
Ovako se ne moze pratiti tijek (tko je procitao nece se vracati unazad)

Sent from my sPhone.

« Zadnja izmjena: 21. Srpanj, 2014. - 23:28 Zg.Ante »
Evidentirano

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #26 : 21. Srpanj, 2014. - 23:18 »

@Tiffy

Forum se nece gasiti, to je bila svojevrsna posprdna zajebancija u kontekstu.

Iako se radi o par klikova misem nitko nema ovlasti napraviti tako nesto. Moguce je jedino pod utjecsjem vise sile ili dogovorom clanova foruma.

Sent from my sPhone.

Evidentirano

drdamjan

• Kawasaki KLE
  • 095 8748290
« Odgovori #27 : 21. Srpanj, 2014. - 23:18 »

Prije titlovi.com bio sam član Livada stranice. Ne znam sjećate li je se. Krasni titlovi, krasni tutorijali divx, video, sve. Onda su Ameri  sraćnuli, i naša vlada zatvori Livadu. Kao, autorska prava za titlove itd. Titlovi.com su preživjeli, je li strani server u pitanju, nemam pojma. Ja sam osobno veliki uploader, tisuće titlova sam uploadovao. Nešto preveo. Neke uredio. Drdamjan, drdivx, drd... ja sam taj zločinac koji je i krivično odgovarao (uvjetna) za kršenje autorskih prava. I spremio sam titlove i ponovo nabacio na preživjelu stranicu Titlovi. Ne pišem ovo zbog samohvale, ( :) ) već kad se sjetim dana i dana provedenih u spasavanju subova. I sad me zaista strah da neću ponovo spasavati i kako sam šašav spremati htmlove ovog lijepog foruma. Za neko drugo sutra... Kad će KLE 500 motocikli biti oldtimeri. Šteta je ovog foruma, tu je sve na jednom mjestu itd, itd...  :occasion:

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #28 : 21. Srpanj, 2014. - 23:21 »

drDamjane ne skreci sa teme.
Pusti sad livadu i travu , neces morati spasavati :) ( imamo par back-upova dnevno )

Sent from my sPhone.

Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #29 : 21. Srpanj, 2014. - 23:28 »

Problemi su rjesivi i treba ih poceti rjesavati.
I dalje ocekujem ukljucivanje starijih clanova.

Jesmo li daleko odmakli od pocetnih ideja ?
KLE duh?
Pravednost ?

Svi koji zazivate promjene, nadam se i prijedlozima istih.

Problem je trebalo davno početi rješavati, ali da se je prije sasjeklo, sada bi bilo lakše iako nisu ne rješivi.

Kawasaki DUH!!!!
Pravednost?

Znamo li svi mi?
... a posebice oni koji bi trebali živjeti taj KLE duh?

Znaju li ostali? Da li svi moraju imati taj način ponašanja, pristupa ili samo oni koji to smislili i prihvatili, mi koji smo tu od prvog dana?!?
 .. a da ne govorim da bismo trebali živjeti taj KLE duh i prihvatiti čak i one koji ga nemaju.

Može li mi netko napisati i objasniti što je taj KLE duh??? Meni, novim članovima, onima koji ga nemaju!
Može li netko?
Zar se nakon svih ovih godina moram sramiti obući majicu na kojoj je KLE Croatia logo, ne bi li me društvo povezivalo sa sektom!?!
A zašto?

Ne bismo li mi koji smo osnovali ovaj Forum, trebali živjeti KLE duh? Zar ne bismo se trebali tako i ponašati!
Zar nije KLE duh osim da nekome pomegnemo rukama, savjetima, djelima i poštovanje prema ostalima koji iznesu svojem mišljenje ili stav ili se taj stav mora odmah sasjeći krivim načelima pojedinaca čiji je motor najbrži, Koji je najjači, koji ima najveći qurac i sl...
Zar ne bismo na ovom Forumu trebali dati savjet ili ga argumentirano navesti da je nešto već isporbano i da to što radi mu neće donijeti popraviti kvar napredak na motoru , nego se baš radi upravo suprotno...
Ako ti 'moj' mehaničar ne servisira motor, onda je tvoj KLE  u banani, ako nemaš vizir k'o moj, onda se uopće ne voziš, ako nemaš grijače ručki, onda si budala, ako nemaš sic od Vladeka, onda si ili sirotinja ili glup, ako nemaš utege na volanu onda ti je prazna glava pa ti ne lamače na vjetru...itd.
...
Kaj KLE duh da nekome tko je tehničke struke ili ima iskustva, pa čak i napravi neku svoju zamisao ili inovaciju reći da ...piše gluposti, samo zato jer ne je u suprotnosti sa mojim vlastitim mišljenjem ili ne razumije, pa ne može argumentirano dokazati suprotno?!?

TO je KAWASAKI KLE Croatia forum i KLE Duh ?!?
Ponovo pitam što je to Kawasaki KLE DUH...

« Zadnja izmjena: 21. Srpanj, 2014. - 23:36 kUm »
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 43   Gore

Stranica je generirana za 0.3 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal