Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 20. Rujan, 2019. - 12:52
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Anketa

tko Vam nije po "čefu" od admina ?

kenny
- 0 (0%)
zg ante
- 2 (15.4%)
kroko
- 8 (61.5%)
antisa
- 1 (7.7%)
frigi ,jarce zivote:)
- 2 (15.4%)

Ukupno Glasova: 8

Glasanje završeno: 06. Studeni, 2014. - 11:27

Str: [1] 2   Dolje

Autor Tema: ADMINI "lajkanje" :)  (Posjeta: 6711 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

markoe

• Kawasaki KLE
  • limits exist only in peoples minds
    • slikopiščići svega pomalo
ADMINI "lajkanje" :)
« : 07. Listopad, 2014. - 12:27 »

Evo malo novina u anketama mozete odabrati max 3clana!!
Moze se promijeniti glas ako ste sagrijesili ili Vam je netko u međuvremenu stao na zulj :ruke:
« Zadnja izmjena: 07. Listopad, 2014. - 13:08 markoe »
Evidentirano

Frigi

• Kawasaki KLE
Odg: stara uprava "lajkanje" :)
« Odgovori #1 : 07. Listopad, 2014. - 12:39 »

nisan ja u upravi...ali nema veze...tija san reci da nije u redu ovakva anketa, sa moralne strane....iako sumnjam da ce i ova anketa donijeti neke rezultate...da sam u upravi, odma bi ti ovo izbrisa  :evil:
 :occasion:
Evidentirano

james bonf

• Kawasaki KLE
  • Kawasaki KLE u srcu
« Odgovori #2 : 07. Listopad, 2014. - 14:36 »

nisan ja u upravi...ali nema veze...tija san reci da nije u redu ovakva anketa, sa moralne strane....iako sumnjam da ce i ova anketa donijeti neke rezultate...da sam u upravi, odma bi ti ovo izbrisa  :evil:

Friganovicu uvik si bia mudar i uvik ćeš ostat mudar  :D

Slažem se sa Frigijem, smatram da anketa nije na mistu te stoga neću glasat jer nemam protiv niti jednoga od njih išta, dapače još bi ih poljubia kad bi ih vidia jer triba imat dosta strpljenja i živaca za sve ovo.....a onda opet nije ni nama lako  :evil:

Vidim da po rezultatima Kroko vodi, da se dotaknemo toga, to je čovik koji ima srce i figuru ka lički medo, čovik koji  me je više puta lipo ugostia i kad mi je šta tribalo bia je tu, to je čovik kojemu mu uvik ostavia svoj cvjetić na čuvanje i sa tim sam sve reka!!! Kroko je moj čovik ka šta su i Kum i Frigi itd jer znam da kad bi nešto zatribalo da bi se moga oslonit na bilo kojega od njih. To je ljudi moji definicija KLE Duha i oni je imaju, ponekad svi zastranimo ali imajte vire i ufanja u KLE Duh i sve će doć na svoje. Svi smo mi na svoju ruku malo vitreni kako bi reklo kod nas u Dalmaciji, te stoga triba malo više tolerancije od svih nas zajedno da ovo šta imamo da to i očuvamo.

Kako bi reka jedan veliki Splitski čovik, kantautor, profešur u školi, sudski pljenitelj, slikar, mehaničar, novinar, trener HAjduka, pjesnik, aforističar, humanist, brat manje poznete kraljice fitnesa Nataše Bebić    TOMA BEBIĆ: VOLITE SE LJUDOŽDERI

Evidentirano
ko ima KLE Duha vrijedi, ko ga nema taj ne vrijedi!

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #3 : 07. Listopad, 2014. - 14:50 »

Kako bi reka jedan veliki Splitski čovik, kantautor, profešur u školi, sudski pljenitelj, slikar, mehaničar, novinar, trener HAjduka, pjesnik, aforističar, humanist, brat manje poznete kraljice fitnesa Nataše Bebić    TOMA BEBIĆ: VOLITE SE LJUDOŽDERI

Fantastična predstavka jednoga od najvećih  :aplauz:   :aplauz:

James, dirnuo si me  :angel: .. ajmo jednu :

Toma Bebić Čovik koji se smije

Evidentirano
**** Kawasaki Limited Edition .... Spirit guaranteed ****

Frigi

• Kawasaki KLE
Odg: ADMINI "lajkanje" :)
« Odgovori #4 : 07. Listopad, 2014. - 15:05 »

Bonfe,  :occasion: :aplauz:
Evidentirano

markoe

• Kawasaki KLE
« Odgovori #5 : 07. Listopad, 2014. - 17:31 »

Nisam stigao na poslu reagirat i bilo je u pauzi dok sam jeo sendvic mozda malo preduhitreno ,mozda bolje zvuci admina nego uprave ali sam napisao uprave jer se veze sa aktuelnom temom ,prvo da stisnem ruku novom adminu jer nisam znao da je ipak prihvacen izazov  :D
A drugo zasto nije primjereno pa admini su uvijek bili tu da urigiraju,predvode,rade red na forumu pa su uvijek zavrijedili simpatije i kritike tako i tu ,nitko nije (bar za sad  :D) napisao da se glasa da se nekog izbaci od admina nego samo lajkamo nekoga vise nekoga manje,predlazem da se admini oznace drugom bojom kao cure rozom tako admini plavom a ako ovaj forum ima upravu neka oni budu zuti da se zna tko je tko ,do nedavno nisam znao tko je tko na forumu ni ko kroji tko ne kroji pravdu vec samo pizdi  :h stavi se legenda na nekoj strani da se zna tko je tko ,nisam ja pametan nego je to tako na drugim forumima .Po adminima i upravi se ne sere,javno  :D ,RESPEKT  :angel:
Evidentirano

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #6 : 07. Listopad, 2014. - 19:40 »

ma javno je zanimljivije :D
podjela po bojama ? ah kako to poznato zvuci :)

Ajmo dalje, javno :h

Sent from my KLEphone.

Evidentirano
**** Kawasaki Limited Edition .... Spirit guaranteed ****

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #7 : 07. Listopad, 2014. - 21:01 »

iako se donekle slazem s robom, moram te pitati zasto to nije moralno, zbog cega se prijeci slobodno izrazavanje?

S druge strane, upravo izreka " ....da sam u upravi ja bih ti to odmah izbrisa" i jest jedna od krucijalnih problema ovog Foruma!

A opet, kako neka 'nova pravila' nisu poznata svekolikom pucanstvu, pitam se kako jedna takva nemoralna anketa nije obrisana?!
Nist' mi sad vise nije jasno :O
Moderatori, ili objasnite ili objasnite, pa izbrisite.

Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

Frigi

• Kawasaki KLE
« Odgovori #8 : 07. Listopad, 2014. - 21:30 »

iako se donekle slazem s robom, moram te pitati zasto to nije moralno, zbog cega se prijeci slobodno izrazavanje?

S druge strane, upravo izreka " ....da sam u upravi ja bih ti to odmah izbrisa" i jest jedna od krucijalnih problema ovog Foruma!

A opet, kako neka 'nova pravila' nisu poznata svekolikom pucanstvu, pitam se kako jedna takva nemoralna anketa nije obrisana?!
Nist' mi sad vise nije jasno :O
Moderatori, ili objasnite ili objasnite, pa izbrisite.

Probati cu na brzinu odgovoriti...

Bitno je istaci jednu stvar...ja nisam admin, nisam sluzbeno admin. Sta to znaci? Kako to?

Taman negdje prije tvoga i moga nadjebavanja oko opruga, admini su me pitali dali zelim biti admin...iskreno, to mi je laskalo, hebiga, ljudski je da takvo nesto laska. Medjutim, u poslu kojim se bavim vodim timove ljudi, od njih 30 (u manjim  hotelima) pa do 200 clanova posade dok sam radio na kruzeru i taj posao me naucio moralnosti i poslovnoj etici. Po toj poslovnoj etici, meni nebi bilo dopusteno razgovarati sa tobom kao Frigi vec kao admin, sto nebi bilo u redu naspram tebi jer ja u tom slucaju imam prednost ali i nesto "personal" protiv tebe. Mislim da kao admin nebi sebi moga dopustiti dosta toga tebi napisanog u toj temi...
Nadalje, odluku o konacnom prihvacanju admin odgovornosti je odgodilo ovo oko smjene postojecih admina. Opet, po svom nahodjenju smatram da nije vrijeme da sebe proglasim adminom. Vec nekih dobrih mjesec dana, ja imam admin ovlasti ali nikad ih nisam koristio za bilo sto...postoji opcija za iskljucenje admin ovlasti (da se ne vidu na mom home pageu i ta je opcija uvijek ukljucena kod mene). Bas danas me markoe kontaktira da promijenim naslov neke njegove teme i iako nisam nikad to radio (ne znam bi li uopce i znao to napraviti), htio sam mu pomoci ali je cini se on to krivo shvatio...dobio sam dojam kao da me je naveja u zamku da moze dokazat da sam admin...NHF...
Sad sam u poziciji di mogu pisati kao Frigi a ne kao admin i kao takav pisem. To je lakse i jednostavnije, bez kocnice. Kako stvari stoje to necu htjeti promijeniti pa cu se zahvaliti i vratiti postojece ovlasti koje mogu koristiti...ne znam, ako bude klima povoljnija nego sada, mozda i prihvatim...eto, jos jedna pogodnost.
Mislim da sam odgovorija na tvoju dilemu zasto anketa nije obrisana.

Amo dalje, a reka san da cu nabrzinu :-) ...
Slazem se sa dadom_vtc da je trebala postojati veca doza takta kod nekih situacija gdje su admini sudjelovali...naglasavam kod nekih...i zbog toga kao Frigi pisem da nitko nije savrsen i da admini trebaju ostati koji jesu, ako zbog nicega onda zbog toga sta su sve ovo vrijeme radili i pazili forum da izraste u ovo sto jest. Da su bili drukciji, bi li tako bilo? Medjutim, tjedan smjene uprave je tu, pa ako narod zeli drukcije, to je najlegitimnjije moguce....

Eto, nadam se da sam ti odgovorio a ujedno sam iskoristio priliku da objasnim svoj status na ovom forumu....

Evidentirano

markoe

• Kawasaki KLE
« Odgovori #9 : 07. Listopad, 2014. - 22:45 »

Helo brzinski ,namjere nije bilo ispipavati ,za postavljanje teme sam ppom prvo pitao admina dal smijem stavit tako nesto i tko su admini !? pa si ti bio prvi u ppovima kada sam vidio da sam krivo napisao tj.kraj pauze pa sam na brzinu nesto pokusao,bilo mi jednostavnije stisnut replay i zamoliti te da rijesis ,nisam mislio onako kako si napisa ,jarce zivote prije bi te navea u zamku da mi platis pivo nego ono  :ruke:
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore

Stranica je generirana za 0.437 sekundi uz 28 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal