Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 20. Rujan, 2019. - 12:53
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Anketa

tko Vam nije po "čefu" od admina ?

kenny
- 0 (0%)
zg ante
- 2 (15.4%)
kroko
- 8 (61.5%)
antisa
- 1 (7.7%)
frigi ,jarce zivote:)
- 2 (15.4%)

Ukupno Glasova: 8

Glasanje završeno: 06. Studeni, 2014. - 11:27

Str: 1 [2]   Dolje

Autor Tema: ADMINI "lajkanje" :)  (Posjeta: 6712 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kUm

• Kawasaki KLE
Odg: ADMINI "lajkanje" :)
« Odgovori #10 : 07. Listopad, 2014. - 22:52 »

Hvala na iscrpnom odgovoru, ali imho, falia si cili fudbal, osim sta si iskoristio priliku da se mozda malo *urcis sa admin ovlastima koje ti zbog nekog tzv etickog kodeksa nisi koristio.
Lijepo od tebe sto to nisi iskoristo, ali u ku..$..c s time sto ti je poslije onih tvojih nesmotrenih i  ishiternih ispada/izjava netko uopce dao ovlasti admina.
 Osim izjave da je ova tema nemoralna, da bi ti to obrisao, ovo je jos jedan primjer da nest smrdi u drzavi Danskoj, ali i dokaz da se nesto treba promijeniti dok jos ostoji plodno tlo da se nesto  napravi i da se kao i npr na Tomos forumu neke kockice ne posloze na pravo mjesto pa da ovaj forum opet bude onaj stari.

I dalje sam misljenja, ako je to uopce vise relevantno, da se je smrad poceo sve vise osjecati, no pravim zajednickim potezima i odlukama moze se nesto izvuci, dok se i ovaj forum ne raspe.

Ne kazem da ti ne bi bio dobar admin, kao ni Kroko ili dr.damjan ili bilo tko drugi koji izrazi zelju, ali zar tako tesko nekima 'sjeda' da je ovaj forum zajednicki i da nije nicja prcija i da se moraju znati neka pravila koja ce se morati postovati, te kao i opca i kultura pisanja?

Mozda sam u krivu, no mozda u ovom momentu kad je nekima dosta  administriranja, a nekima samo dosta 'samovolje' admina, treba jasno definirat ta pravila i sto prije pronaci/ izabrati nove ili postojece admine koji ce ta pravila postovati i provoditi.

I dalje mislim da su admini puno pridonijeli razvoju foruma i da su odlicno odradili svije zadatke, svi osim jednoga to nije dobro odradio s te strane kao admin, koji je zlorabio te ovlasti to i dalje radi,  a ostali admini na to ne regiraju, jer ih nije briga, dosta im je administriranja, ne zele se zamjerit itd, te su, po meni indirektno odgovorni zasto se vode ovakve teme, a zasto nema putopisa ili pisanja gdje je klopa dobra ili nije.

Zasto taj admin po moralnim ljudskim nacelima i nacelima KLE duha vrlo je jasno iz strukture njegovih postova, ali to oni koji vide ne pisu, a oni koji pisu, njima se implicira kao  osobne nesuglasice.

Nemam donedavno imao nista osobno protiv Kroka, kao sto to on ima prema meni od prvog dana kako je priznao, ali bez adminstratorskih mogucnosti i s dediniranim pravilima ovo bi bio puno boji forum !
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

Frigi

• Kawasaki KLE
« Odgovori #11 : 07. Listopad, 2014. - 23:23 »

:h :h
ja se kurcim?? Umrit cu o smija...pruzim ti ruku pomirenja a ti....ocito vuk dlaku minja ali cud nikada....
Jedini koji radi probleme i svadje na ovom forumu si ti i jos dvoje troje koje si uspija preko PP i slicnim PR aktivnostima privuci sebi...eto vam vas puc sada...imate ga, dabogda vam uspija pa da vrime pokaze...u suprotnome, da imas iti malo skrupula, nesta bi odavde....ali nemas...
Ako nisi shvatija sta zelim reci, nacrtati cu ti...kako bi bilo da ja stavim anketu sa pitanjem kome je pun ku..$..c kuma i njegovih nadrkanih postova punih mrznje...kako bi se ti osjeca....?
Nisi niti vridan ovoga odgovora ali eto ti...
Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #12 : 07. Listopad, 2014. - 23:53 »

Opet sve shvacas personal... dovraga s takvim stavom, vidi se da se ne mozes kontrolirati.
Pa tko ti brani da stavis i anketu o meni?
Nemas muda ili te sprijecavaju moralne granice?
 Imas pravo, fakat nemam vise kaj tu raditi. :thumbleft:
Evidentirano

Frigi

• Kawasaki KLE
« Odgovori #13 : 08. Listopad, 2014. - 00:32 »

Hvala na iscrpnom odgovoru, ali imho, falia si cili fudbal, osim sta si iskoristio priliku da se mozda malo *urcis sa admin ovlastima koje ti zbog nekog tzv etickog kodeksa nisi koristio.
Lijepo od tebe sto to nisi iskoristo, ali u ku..$..c s time sto ti je poslije onih tvojih nesmotrenih i  ishiternih ispada/izjava netko uopce dao ovlasti admina.

Opet sve shvacas personal... dovraga s takvim stavom, vidi se da se ne mozes kontrolirati.

zamisli koji sam ja kreten, nesto sto si napisao u prethodnom postu (citat) shvacam "personal"  :thumbleft:

Nemas muda ili te sprijecavaju moralne granice?

ne spustam se na taj nivo

Imas pravo, fakat nemam vise kaj tu raditi. :thumbleft:

Imas, itekako imas....ostani do rjesenja situacije koju si zakuva, bar toliko mozes...
Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #14 : 08. Listopad, 2014. - 00:59 »

Kakav si ti liq, isti si k'o i onaj tvoj 'pajdo', koji nema sta za reći već nekoliko dana ;)
 Pises da ne koristiš admin prava  a na statusu ti je 'nepozanta akcija' ;)
Ako smatra nas ostale idijotima , zajeba sise!
Jarče života:)
 :prsti:
Evidentirano

Frigi

• Kawasaki KLE
« Odgovori #15 : 08. Listopad, 2014. - 01:03 »

Kakav si ti liq, isti si k'o i onaj tvoj 'pajdo', koji nema sta za reći već nekoliko dana ;)
 Pises da ne koristiš admin prava  a na statusu ti je 'nepozanta akcija' ;)
Ako smatra nas ostale idijotima , zajeba sise!
Jarče života:)
 :prsti:

Aaa????  :hehe:
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore

Stranica je generirana za 0.23 sekundi uz 28 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal