Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Srpanj, 2019. - 01:38
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Dolje

Autor Tema: NE aktivnost foruma i produljenje domene/hostinga !! .. gašenje ili NE ??  (Posjeta: 11803 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

prpa

• Kawas... ...
  • vikend na crossu

Ka i ja.

Sent from my PAP3540DUO using Tapatalk 2
živio zog :occasion:
Evidentirano

strelavz

• Kawas... ...

Ne želimo biti veliki poput motora i inih moto foruma gdje se većinom anonimci skrivaju iza nickova prodajući muda pod bubrege, glumeći opake bikere sa velikim birtija to birtija stažom, tehničke stručnjake nano tehnologije , RR racere sa najvećom kitom između semafora  itd, itd...   također ne želimo biti forum uštogljenog Lisinski tipa naglaskom na epsku književnost , Krležine memoare,  ili Babić-Finka-Moguš pravopisna nadjebavanja .. zajebi to , Haiku je zakon :evil:

ovaj dio mi se sviđa    :aplauz: :aplauz: :aplauz:

NE aktivnost foruma i produljivanje domene/hostinga !! .. gašenje ili NE ??

DOBRO PA KAJ JE SAD TO???  pa koja vam je  p.. matreri...  ?????
pa kaj meni mora skočin tlak na 150????  dok me ne raz..jebu na poslu onda
morat trošit tablete zbog foruma   :angel: :angel: :angel:
bome se zmetali i gotovo pa šteta bi bilo da se  nekaj takvog ugasi

Evidentirano
"gda se toga zmislim mam mi ruka prema kupici beži"

markoe

• Kawasaki KLE
  • limits exist only in peoples minds
    • slikopiščići svega pomalo

Ovak  :smoke: sta jest jest nis se ne događa ,slabo se okupljamo po voznjama,ne pimpa se po motorima i malo je zatisje ali nakon buđenja teme eto pocelo se pisati :) znaci nema gasenja foruma  :belj: kune ni problem rijesiti tak da bolje krenemo u skupljanje para za zastavu i tih 700kn pa cemo malo ozivit ove zimske dane ;) antisi sam slal neke pp al se ne javlja jel netko zna zakaj ?jel i on otisao na krokos dark sajd  :h :h
Evidentirano

tigar71

• tigar71
  • Kawa... ...
  • **
  • Tko hoće nađe način,tko neće nađe izgovor !
    • zagreb

Kle duh živi-živio :ruke: novce streba skupit a možemo počet ove srijede (7.1) u amareni onak 50kn po kle-u. ili tko koliko može bitan je kle duh a možda nam se i kroko vrati i svrati u amarenu na neku  :occasion: :angel: :smoke: !
Evidentirano
tigar71

james bonf

• Kawasaki KLE
  • Kawasaki KLE u srcu

KROKO VRATI SEEEEE

skuvali smo ti pastasutu  :uupss:
Evidentirano
ko ima KLE Duha vrijedi, ko ga nema taj ne vrijedi!

Redhead7624

• Kawas... ...
  • SkaKawac

Vidim da je ova tema otvorena tek toliko da forum malo živne ;-)
Mislim da održavanje foruma uopće nije upitno,
previše se truda uložilo u to da se sada tek tako napusti ova ideja, a da i ne spominjem koliko se tehničkog znanja sakupilo na jednom mjestu, mislim da nam i inženjeri iz Kawasakija mogu biti zavidni!
Na kraju krajeva gdje bi se drugdje moglo upoznati toliko ljudi koji u sebi imaju KLE duha :-)
Evidentirano
Bolje metati u cilj nego ciljati u metu..

tompa

• Kawas... ...

Kawasaki KLE CROATIA forum, definitivno odličan i poučan forum ma što god neki rekli, novac za održavanje foruma vjerujem da ne predstavlja problem, to da kolege bajkeri imaju nešto tanji novčanik pa se ne druže i ne voze toliko, nije razlog da se ugasi jedino mjesto gdje se osjećaš svoj na svome.

Definitivno ZA!  :ruke:
Evidentirano

markoe

• Kawasaki KLE
  • limits exist only in peoples minds
    • slikopiščići svega pomalo

Znaci u srijedu okupljanje u Amareni i glasanje (skupljanje donacija)ajmo Rijeka ,dalmacija,slavonija svi u Amarenu  :huray: :smoke:
Bit ce dovoljno i predstavnici regija koji su na privremenom radu u Zg        :D :occasion:  :ruke:
Evidentirano

Juli

• Ladies

Ovaj prijedlog 50 banki po KLE je OK bar kaj se tiče nas kaj se pelamo na Suzama, Aprilijama,Hondama  :h
ma ni stvar v nofcima već u tome da se vrlo malo piše po forumu i druži na forumu, obično neki tehnički podaci i to je to, forum nam je služil da se istovremeno druži bar desetak članova kaj na chetu, kaj u temama.Na forum je došla hrpa novih ljudi (kaj je dobro)ali mi se ne poznamo,jer večina ne ide po motosustretima, a i oni kaj idu se ne prepoznaju. Zato imam prijedlog da se organiziraju KLE FORUM SUSRETI(uspjeli ste organizirati KLE miting u Italiji, KLE miting u Hrvatskoj) ne treba to biti nekaj fensi šmensi, niti neka velka organizacija, al recimo u okolici ZG,a i šire  ima lepih izletišta npr Zmajevo gnjezdo ili Paka ma kaj ti ga ja znam nemrem se sad v sedam vjutro setiti,jemput bliže primorju i dalmaciji, drugi put bliže slavoniji, najdemo se svaki nekaj donese i to je to družimo se pol dan ili  celi dan više puta v godini i ne trebaju nam motosusreti z tak glasnom muzikom da se razgovaramo ko ribe, a ni masne cijene cuge i klope.
Evidentirano

Eventum

• Kawasaki KLE
  • KLE u srcu, a GSA LC pod guzicom

Slažem se sa Jul, donedavno je bilo malo forumske vožnje, a puno pisanja po forumu, a nakon onih prepucavanja s Kumom i dalje nema vožnji, a sada više ni pisanja.
Treba se ić' vozit da se onda ima o i čem' pisat...
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Gore

Stranica je generirana za 0.127 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal