Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 25. Kolovoz, 2019. - 02:06
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: Recycle bin  (Posjeta: 1272 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Šime

• Kawasaki KLE
  • Penis bonus, pax in domus!
    • Šime
Recycle bin
« : 12. Travanj, 2011. - 20:43 »

Evo ja doša na ideju  :angel:

Pošto na ovom forumu nema brisanja, a uvijek se nađe neki biser sa temom koja je za brisanje...
Ja bi predložio podforum (ili rubriku..ili kako se to već zove) koja bi se zvala Recycle bin.

U tu rubriku idu provokacije, vrijeđanja...itd...
Ta bi rubrika bila nevidljiva Gostima, ali svi ulogirani je mogu vidjeti i na njoj je oznaka da se tu nalazi neprikladni sadržaj.

Ako bi ovo zaživilo možemo ići i korak dalje... Neka bude na temama koje su tamo stavljene anketa dali je se briše ili ne.
Evidentirano

GrandWizard

• Gost
Odg: Recycle bin
« Odgovori #1 : 12. Travanj, 2011. - 21:38 »

ovo bi mogla biti prva tema za tu rubriku.
Evidentirano

drazen

• Kawasaki KLE
  • KLE u srcu, Strom pod guzicom :)
« Odgovori #2 : 12. Travanj, 2011. - 23:06 »

Po meni neloša ideja! :thumbleft:
Evidentirano

james bonf

• Kawasaki KLE
  • Kawasaki KLE u srcu
« Odgovori #3 : 12. Travanj, 2011. - 23:26 »

ja se ne slažem.

koliko sam ja zasad primjetia ovaj forum je pun dobrih ljudi koji imaju u sebi dobri Duh Kawasaki KLEa i još uz to isti taj dobri Duh Kawasaki KLE bdije nad nama i nad ovim forumom te stoga nema straha da će bit ikakvih neprimjerenih sadržaja. Svi mi živimo po postulatima dobrog Duha Kawasaki KLEa- DAJEMO A NE TRAŽIMO NIŠTA ZAUZVRAT.

A ako se slučajno nađe koja izgubljena duša koja u sebi ne bude imala tako jak Kawasaki KLE Duh ka šta ga mi imamo, dragi moji KLEovci i svi oni koji u sebi imaju dobri Duh Kawasaki KLEa....ja čvrsto virujem da će ta izgubljena duša uz našu pomoć i uz pomoć Svevišnjeg dobroga Duha Kawasaki KLEa otvorit svoje srce i pustit dobri Duh Kawasaki KLEa da uđe u to srce i ispuni ga nesebičnom dobrotom, ljubavlju, požrtvovnošću odnosno onako kakvo može biti samo srce čovika koji u sebi ima Duh Kawasaki KLEa. Zato prijatelji moji, pružimo ruke izgubljenim dušama i pomozimo im da nađu pravi put-Duh Kawasaki KLEa, svi zaslužuju priliku!!!!!!
Evidentirano
ko ima KLE Duha vrijedi, ko ga nema taj ne vrijedi!

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #4 : 12. Travanj, 2011. - 23:47 »

hehe .. ne slažem se sa tom idejom  :occasion:

razlozi :

1. postoje pravila foruma http://www.kle-croatia.com/forum/index.php?topic=32.msg221#msg221 - ona određuju brisanja  :D.
slijedom toga .. ono što je neprikladno .. briše se nepovratno .. a kako kažeš "bisera" će uvijek biti (izrazom "biseri" sad i ti nekoga vrijeđaš)
- postoje i uvjeti prilikom registracije :

c/p.... izvod:
Prihvaćate da, korištenjem ovog foruma, nećete objavljivati sadržaje koji su lažni, klevetnički, netočni, uvredljivi, vulgarni, sa mržnjom, napadni, prostački, svjetovni, seksualno usmjereni, prijeteći, nasrtljivi na osobnu privatnost, erotski, ili na druge načine suprotni Međunarodnim ili zakonima Republike Hrvatske. Također prihvaćate da nećete objavljivati nikakve materijale koji su pod copyright zaštitom osim ako ste sami vlasnici copyright prava ili imate pisani pristanak vlasnika materijala pod copyright zaštitom. Spam, flooding, reklamiranja, lančana pisma, piramidne sheme kao i namamljivanja također su zabranjeni na ovom Forumu.

Napominjemo da je nemoguće za osoblje ili vlasnike ovog Foruma da provjeravaju ispravnost Vaših objava. Molimo upamtite da mi ne nadgledamo aktivno objavljene poruke ni materijale, te prema tome nismo odgovorni za sadržaje u njima. Ne jamčimo ispravnost, potpunost ili korisnost bilo koje objavljene informacije. Objavljene poruke izrašavaju viđenje i mišljenje samog autora a ne i viđenje i mišljenje cjelokupnog Foruma, njegovog osoblja, njegovih podružnica ili vlasnika ovog Foruma. Ohrabrujemo svakoga tko smatra da neka objavljena poruka nije primjerena da o tome odmah izvjesti administratore ili moderatore ovog Foruma. Osoblje i vlasnik ovog Foruma zadržavaju svoje pravo ukloniti bilo koje upitne sadržaje, unutar razumnog vremenskog roka, ako zaključe da je njihovo uklanjanje nužno. To je ručni proces pa morate razumjeti da nismo u mogućnosti odmah ukloniti ili izmjeniti određeni sadržaj. To pravilo također vrijedi i za članske profile i sadržaje u njima.

- pravila su takva kakva jesu .. minimalna .. kako bi zadovoljili osnovne uvjete hostinga (same pojave nas na netu  :D).

2. postoje podforumi  (Glavni forum - umjereni off se tolerira, Off dio - udri po svemu, Oglasi, Vožnje itd., itd.)
ukoliko se tema otvori  u odgovarajućem podforumu (a ne krši pravila) tu i ostaje .
teme koje se otvore u pogrešnom dijleu (slučajno ili namjerno) biti će premještene .. isključivo zbog čitljivosti tj. preglednosti samoga foruma.
Isto vrijedi za teme koje se ponavljaju .. biti će spojene sa predhodno otvorenom temom.

Početnim dogovorom , za moderiranje foruma brinuti će se Kroko i Enigm@ (D@do i ja uskačemo po potrebi .. ionako smo stalno tu  :D)

3. Provociranje je relativna stvar .... netko reagira .. netko ne .. ujedno ... postoji i "gumb" prijavi moderatoru pa se određena tema uvijek može dodatno razmotriti ukoliko nekoga opako smeta/provocira  :D (što ne znači da će se i brisati)

4. Vrijeđanje  ......... (ne) tolerira se shodno shodno pravilima .... btw. forum nikome nebi trebao služiti za vrijeđanje .. iako uvijek ima onih što se nađu uvrijeđeni .. to ti je tako  :D

5. Zadaješ dodatni posao administratorima i moderatorima (tehničkoj službi  :D) a počela je sezona vožnji i neda nam se konstantno visiti na forumu i dorađivati nepotrebne stvari :belj:: :D .. opusti se i uživaj  :dado:

ukratko ... forum je složen i pravila su određena ... brisanja nema  (osim u spomenutim slučajevima) i to mu dalje određenu specifičnost (gosti vide sve .. postovi su ogledalo članova/koliko god neki tvrdili da nisu) ... a kao i tebi sada  ... uvijek će se naći netko kome nešto smeta ili bi želio nešto mijenjati  što je ,naravno, pozitivno  :thumbleft:

.. ponavljam već rečeno:  poštujemo odluke većine .. pa ako se većina složi uvoditi ćemo i promjene .. u hodu :thumbleft:

@ Šime,  na cugi ti mogu dodatno pojašnjavati kako i zašto je forum ovako napravljen (predpostavljam da imaš još hrpu pitanja/ideja :D a ja polako gubim volju za pisanjem/ponavljanjem gradiva  :D :D)

:thumbleft: :occasion:

« Zadnja izmjena: 13. Travanj, 2011. - 00:07 Zg.Ante »
Evidentirano
**** Kawasaki Limited Edition .... Spirit guaranteed ****

james bonf

• Kawasaki KLE
  • Kawasaki KLE u srcu
« Odgovori #5 : 12. Travanj, 2011. - 23:51 »

a dobri Duh Kawasaki KLEa?  :D
Evidentirano
ko ima KLE Duha vrijedi, ko ga nema taj ne vrijedi!

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #6 : 12. Travanj, 2011. - 23:57 »

a dobri Duh Kawasaki KLEa?  :D

usmjeriti će izgubljene duše  :D
Evidentirano
**** Kawasaki Limited Edition .... Spirit guaranteed ****

bluedreamer

• Kawas... ...
« Odgovori #7 : 13. Travanj, 2011. - 09:28 »

ja se ne slažem.

koliko sam ja zasad primjetia ovaj forum je pun dobrih ljudi koji imaju u sebi dobri Duh Kawasaki KLEa i još uz to isti taj dobri Duh Kawasaki KLE bdije nad nama i nad ovim forumom te stoga nema straha da će bit ikakvih neprimjerenih sadržaja. Svi mi živimo po postulatima dobrog Duha Kawasaki KLEa- DAJEMO A NE TRAŽIMO NIŠTA ZAUZVRAT.

A ako se slučajno nađe koja izgubljena duša koja u sebi ne bude imala tako jak Kawasaki KLE Duh ka šta ga mi imamo, dragi moji KLEovci i svi oni koji u sebi imaju dobri Duh Kawasaki KLEa....ja čvrsto virujem da će ta izgubljena duša uz našu pomoć i uz pomoć Svevišnjeg dobroga Duha Kawasaki KLEa otvorit svoje srce i pustit dobri Duh Kawasaki KLEa da uđe u to srce i ispuni ga nesebičnom dobrotom, ljubavlju, požrtvovnošću odnosno onako kakvo može biti samo srce čovika koji u sebi ima Duh Kawasaki KLEa. Zato prijatelji moji, pružimo ruke izgubljenim dušama i pomozimo im da nađu pravi put-Duh Kawasaki KLEa, svi zaslužuju priliku!!!!!!

Lukav govor Ivo, lukav govor  :D :D :ruke: :ruke: :thumbleft: :thumbleft:
Evidentirano

Josip

• Gost
« Odgovori #8 : 13. Travanj, 2011. - 09:46 »

1. postoje pravila foruma http://www.kle-croatia.com/forum/index.php?topic=32.msg221#msg221 - ona određuju brisanja  :D.
slijedom toga .. ono što je neprikladno .. briše se nepovratno .. a kako kažeš "bisera" će uvijek biti (izrazom "biseri" sad i ti nekoga vrijeđaš)
- postoje i uvjeti prilikom registracije :

c/p.... izvod:
Prihvaćate da, korištenjem ovog foruma, nećete objavljivati sadržaje koji su lažni, klevetnički, netočni, uvredljivi, vulgarni, sa mržnjom, napadni, prostački, svjetovni, seksualno usmjereni, prijeteći, nasrtljivi na osobnu privatnost, erotski, ili na druge načine suprotni Međunarodnim ili zakonima Republike Hrvatske. Također prihvaćate da nećete objavljivati nikakve materijale koji su pod copyright zaštitom osim ako ste sami vlasnici copyright prava ili imate pisani pristanak vlasnika materijala pod copyright zaštitom. Spam, flooding, reklamiranja, lančana pisma, piramidne sheme kao i namamljivanja također su zabranjeni na ovom Forumu.

kakav bi to bio svjetovni sadržaj.............jel znači da mora biti samo religiozni............u KLE duhu.......... :hehe:

btw, meni je kao vegetarijancu i wannabe veganu izrazito uvredljivo i degutantno gledati slike mesine i ćevapa i kobasica,
odvratno,   :barni:
Evidentirano
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.412 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal