Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 20. Studeni, 2019. - 21:05
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1] 2 3 ... 5   Dolje

Autor Tema: Smještaj za 7 KLE meeting na Platku  (Posjeta: 2623 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kUm

• Kawasaki KLE
Smještaj za 7 KLE meeting na Platku
« : 21. Siječanj, 2017. - 13:45 »

Pozdrav ekipa,
 u ovom topicu cu objasniti sve detalje vezane za smještaj za 7 Internacionalni KLE meeting na PLatku -  koji će biti 30.06.2017, te možemo diskutirati o samom smještaju.

Nažalost još ne mogu izaći s detaljima smještaja, jer još nemam pisanu potvrdu broja smještaja i cijena, koji sam zatražio na temelju 80ak sudionika, no tijekom slijedećeg tjedna ćemo to definirati.

Generalno, u samom domu Veliki Platak u kojem će se meeting održati, imamo cca 85 mjesta, a u malom Platku 60 mjesta.
Namjera nam je prvo rezervirati sve smještajne kapacitete doma veliki Platak, tako da smo svi an kupu, te u slučaju da je potreban dodatni smještaj, dodatno ćemo bookirati i krevete u malom Platku (100ak metara od Velikog Platka), no to sve ovisi naravno o broju sudionika.

Kako o broju sudionika ovisi i cijena smještaja i popratnog sadržaja, marketinškog materijala, majica ili slično što ćemo tiskati, molim Vas da se u tablicu u linku ispod upišete termin boravka.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fLxkLxuHBNBxuTFCoelysJb9cwmZ43DLSV6ybHZ3btg/edit?usp=sharing

Ukoliko planirate dulji  boravak izvan datuma u tablici ili imate specijalne zelje, tko želi s kim spavati u sobi, i sl..... javite.
Detaljnije ne stignem sad objašnjavati, ali stojim na raspolaganju za sva ostala pitanja.

Kawasaki KLE  :ruke:
« Zadnja izmjena: 23. Siječanj, 2017. - 01:08 kUm »
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

kUm

• Kawasaki KLE
Odg: Smještaj za 7 KLE meeting na Platku
« Odgovori #1 : 23. Siječanj, 2017. - 01:12 »

Sorry ekipa, paste-ao sam krivi link na tablicu  :silud:
Gore je sad je ispravan link pa se mozete upisivati... za sav info sam na dispoziciji.

POzz
Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #2 : 26. Siječanj, 2017. - 13:42 »

Samo jedna info...
Ako u tablicu upisete npr. HB pod petak, 30.06., znaci da spavate cetvrtak na petak uz dorucak i veceru u petak.
Ili BB upisete pod subotu,znaci nocenje pet/sub + dorucak :)

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #3 : 26. Siječanj, 2017. - 13:45 »

HalfBoard za petak ukljucuje spavanje i polupansion s redovnom vecerom, a zajednicka vecera s janjetinom i rostiljem ce se dodatno nesto naplatiti, kad saznamo kolko je cijena janjadi ;)

Evidentirano

klesoo

• Kawas... ...
  • samo je jedna paKLEna masina
« Odgovori #4 : 26. Siječanj, 2017. - 13:55 »

Molim te nazovi likove i pitaj ih tocno sto to podrazumijeva.
Nekako mi se cini da je hb vecera onaj dan kad dodjes, nocenje i dorucak slijedeci dan kad odlazis...
Moguce da sam u totalnoj zabludi!

klesoo

• Kawas... ...
  • samo je jedna paKLEna masina
« Odgovori #5 : 26. Siječanj, 2017. - 14:47 »

Opet te molim da nazoves i tocno provjeris.
Ja sam sada zvao hotel Palace u centru grada i dobio slijedeci odgovor:
Ukoliko se cekiram popodne, polupansion podrazumijeva veceru, nocenje i dorucak. Ukoliko bas zelim, oni gostima izlaze u susret i umjesto vecere kod dolaska, mogu dati rucak prije odlaska. Tada napustas hotel i nema vecere "slijedeci" dan!!!
Ako se cekiram u cetvrtak popodne (ujutro ni ne mogu bez nadoplate), polupansion je 24h. Znaci, vecera, nocenje i dorucak i do podne se moram odjaviti i napustiti hotel.
Eto, my2c

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #6 : 27. Siječanj, 2017. - 14:48 »

Hvala, budem provjerio pa javim :)

Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #7 : 08. Veljača, 2017. - 00:37 »

Opet te molim da nazoves i tocno provjeris.
Ja sam sada zvao hotel Palace u centru grada i dobio slijedeci odgovor:
Ukoliko se cekiram popodne, polupansion podrazumijeva veceru, nocenje i dorucak.
Ukoliko bas zelim, oni gostima izlaze u susret i umjesto vecere kod dolaska, mogu dati rucak prije odlaska. Tada napustas hotel i nema vecere "slijedeci" dan!!!
Ako se cekiram u cetvrtak popodne (ujutro ni ne mogu bez nadoplate), polupansion je 24h.
Znaci, vecera, nocenje i dorucak i do podne se moram odjaviti i napustiti hotel.
Eto, my2c

Pozdrav,
provjerio sam s planinarskim domom i kažu da im je svejedno, te da ćemo napraviti kako nam odgovara.
 Znači kako klesoo kaže, polupansion je večera, noćenje i doručak.

Između ostalog to nam još više odgovara za praćenje smještaja, jer većina će doći u četvrtak a otići u subotu, ujutro,
 tako da su to onda dva polupansiona:
     - 1 polupansion - četvrtak večera, spavanje i doručak u petak
     - 2 polupansion - petak večera, spavanje i doručak u subotu.
ZA one koji se najave za dolazak na večeru, a dođu nešto kasnije, osoblej doma osigurat će neke "dinner pakete", tako da ne idu gladni u krevet  :thumbleft:

Hvala klesoo na komentaru.

Molim vas koji ste se upisali da samo provjerite u tablici i ispravite ako nije ispravno.
Oni koji se nisu upisali u tablicu, izvolite se što prije upisati, da ne ispadne da na meeting dođe više stranca od nas domaćih  :udrri:
Tablica je ovdje.
Kawasaki KLE, zar ne  :ruke:
Evidentirano

DamirRi

• Kawasaki KLE
  • KLE duh neka nas čuva
    • moje slike
« Odgovori #8 : 08. Veljača, 2017. - 14:37 »

ajde da se i ja ukljućim u raspravu  :D

pa šta neće meetting biti kao i uvijek dosad petak okupljanje, subota vožnja i druženje :occasion: a nedjelja ujutro fajrunt?
Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #9 : 08. Veljača, 2017. - 15:30 »

ajde da se i ja ukljućim u raspravu  :D

pa šta neće meetting biti kao i uvijek dosad petak okupljanje, subota vožnja i druženje :occasion: a nedjelja ujutro fajrunt?
Ne to smo promijenili.  U italiji smo razgovarali da dobar dio ljudi dolazi izdaleka i da zbog dugačkog puta, ne druže se u subotu na večeri, već se raziđu nakon vožnje ili uopće ne dođu. Zato smo ove godine organizirali meeting u petak, Tako će ljudima ostati cijela subota i nedjelja da se vrate kućama, a u petak se može zaružiti.

Obzirom da je meeting u Hrvatskoj, oni koji dolaze izvana, tako i tako moraju uzeti slobodne dane ili godišnji da bi došli na meeting u Subotu, a nama će biti lakše uzeti jedan dan godišnjeg i prisustvovati meetingu. Zato smo perbacili na petak.
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 5   Gore

Stranica je generirana za 0.221 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal