Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 20. Ožujak, 2019. - 07:12
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: Molim za pomoć sve koji nešto znaju,..  (Posjeta: 376 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Stipko

• Kawasaki KLE
Molim za pomoć sve koji nešto znaju,..
« : 30. Siječanj, 2018. - 20:21 »

Ovako ću napisati,..Mladen Majurec  je čovjek kojeg sam upoznao prilikom poziva koji sam uputio kada su bile poplave u Slavoniji,za Crveni križ.Prvi se odazvao!
Čovjek besprijekorna karaktera,motociklist i istinski ljubitelj vožnje na 2 kotača,polaznik gotovo svih poligona održanih u Zagrebu ili na Policijskoj akademiji,sudionik karavana,nikada vožnja više od ograničenja,oprema,bez alkohola...rekao bi ,skoro pa savršeno no dogodilo mu se ono što se može svakome od nas dogoditi ;
https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/strasan-prizor-na-najprometnijoj-zagrebackoj-aveniji-usred-jutarnje-spice-motociklom-naletio-na-zenu-koja-je-prelazila-cestu-nesretnica-preminula/6979644/
Nažalost,jedan život je izgubljen i nimalo ne umanjujem ovu činjenicu no sljedeća činjenica je ovakva;
Svjedoka(trenutno) nema,policija putem svojih portala traži iste da se jave;
http://zagrebacka.policija.hr/MainPu.aspx?id=275839
Ispred Udruge KARAVANA ZA ŽIVOT „bikeri na cesti“ kao i svoje osobno,molim ljude da proslijede ovu obavijest,podijele na svojim profilima i(ili) portalima te pomognu da se jave svjedoci jer kada pogledate mjesto događaja( i danas sam se išao sam uvjeriti,jedna svijeća stoji u znak tragedije) shvatite da je došlo do naleta na pješakinju izvan obilježenog pješačkog prijelaza,ali...potrebni su svjedoci i ovim putem pozivam ih da se jave...da pomognu istinom ovom dragom čovjeku koji živi život motociklista na sasvim miran,staložen način.Od srca hvala svima što će pomoći širenjem ove informacije jer svaka će pomoć biti dobrodošla.Kontakte imate u linku MUP-a.
Hvala svima a tebi dragi čovječe,...čuvaj se i izdrži jer imaš iza sebe one koji znaju tvoj karakter,osobnost,stav i želju za životom.Tragedija se može već sutra desiti svima nama,..tu smo da ti pomognemo...
« Zadnja izmjena: 30. Siječanj, 2018. - 20:42 Stipko »
Evidentirano
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.208 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal