Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 22. Rujan, 2019. - 00:36
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1] 2   Dolje

Autor Tema: Unos motora iz Slovenije  (Posjeta: 7431 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kleptanon

• Kawasaki KLE
Unos motora iz Slovenije
« : 31. Siječanj, 2018. - 13:13 »

Dragi moji kle-aši! Jučer sam napokon završio priću oko unosa kle-a iz Slovenije! Pa ,da podijelim iskustvo sa Vama,ako se netko odluči na isti korak :ruke:Znači,našao motor na Avtonetu,posudio prikolicu od frenda i otišao po motor.Kupoprodajni ugovor smo riješili u njihovoj stanici za tehnički za 5min,potpisali ugovor i svaki dobije po primjerak(da Vas ne buni ugovor nema nikakav zig ni stambilj,nije bilo problema ni kod nas zbog toga) :occasion:platio 29eura i gas za Hrvatsku..na granici ni slovenac ni naš policajac nisu ništa pitali,još sam ih ja pitao jel trebam kakav žig,potvrdu da motor ide iz slo u hr..ma,ništa,samo vozi..došli kod nas u Zaprešić,nisam imao coc dokumenat(u slo je 100eura,a kod nas 300kn) :bang:čovjek poslikao motor na prikolici i drugi dan dobio taj papir koji se može podiči u bilo kojoj staniciza T.P.sad možete na carinu,išao preko špeditera i popušio 200kn,(a mogao sam otiči sam u poreznu)predao papire(kupoprodajni ugovor,knjižicu vozila(slo) i papir tehničke specifikacije(coc)..trošarinu sam platio 1700kn i papiri bili gotovi3-4dana..nazad na tehnički,homologacija,osiguranje ito je to..nije bilo nikakvih problema baš oko ničega,samo imaj lovu i sve ide bez problema :bang:A,sada troškovi:put u slo200kn,coc papir300,razno-razne pristojbe,nove pločice,prometna itd..875kn,godišnja naknada290kn,homologacija412kn,tehnički127kn.osiguranje(40/80000)464kn,trošarine 1700kn+200spediteru,200kn kupoprodajni ugovor..tablica na motoru,a motor čeka vozačku :occasion:suma sumarum 4.768 ili640eura..Znam da bi se mogao nači i kod nas za2600,ali jbg.odlučio sam tako,a vrijeme bude pokazalo je li odluka bila dobra :ruke:Ako mogu iskoristiti prostor da se zahvalim članovima:kumu,neo,hrx,kantasaki,zokih,nenox,drdamjanu, i baji koji je stvarno do jaja :aplauz:dečki,bili ste od velike pomoči,još jednom hvala svima :ruke:
Evidentirano

rutalj

• Kawas... ...
Odg: Unos motora iz Slovenije
« Odgovori #1 : 31. Siječanj, 2018. - 13:23 »

Hvala za sav info, daj sad još sliku bebe ;)
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #2 : 31. Siječanj, 2018. - 13:54 »

Eh,misliš da znam  postavit skike :udri:Ako te zanima imaš na 34 stranici pod temom" Naši ljepotani"  btw.mislim da sam čitao da si i ti(rutalj)bio u situaciji kao i ja..motor kod frenda u garaži dok ne dođe vozačka :ruke:
Evidentirano

Hrx

• Kawas... ...
  • semper paratus
« Odgovori #3 : 31. Siječanj, 2018. - 14:00 »

Ajde cestitam!!!  :occasion: :aplauz: :aplauz: :aplauz:
I sritno!!!  :uupss:
btw... mene su ti sve ove zajbancije izasle nepunih 600€...
 :h :h :h
Evidentirano
Semper paratus

rutalj

• Kawas... ...
« Odgovori #4 : 31. Siječanj, 2018. - 14:04 »

Eh,misliš da znam  postavit skike :udri:Ako te zanima imaš na 34 stranici pod temom" Naši ljepotani"  btw.mislim da sam čitao da si i ti(rutalj)bio u situaciji kao i ja..motor kod frenda u garaži dok ne dođe vozačka :ruke:

Jesam da. Motor kupio 02.05. vozačka dola 02.07. Najdulja dva mjeseca ikada haha. Brzo će to, nadji si autoškolu i to i u ožujku ajmo! JA sam jako dugo čekao polaganje. Prvi put 2 tjedna (oborio čunj :( ) onda drugi put 4 tjedna...

pogledao motor, lijepo lijepo čini mi se da si super prošao!!! JA sam isto u ZGu, i imam vozačku tek pola sezone, učim se, pa bit će neka zajednička vožnjica na proljeće. ;)
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #5 : 31. Siječanj, 2018. - 15:36 »

Vec se raspitao za autoskolu,jos nema nista jer je zima,ali tako i ja razmisljam,krajem2mj.poceti,pa valjda budem gotov do pocetka sezone..naravno da budemo na neku voznjicu..veselim se tome :bang:
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #6 : 31. Siječanj, 2018. - 17:15 »

ja polaga u 12mj 2016, valjda bio zadnji koji je polaga te godine, bilo dio lijepog vremena.Jest da je bilo malo leda na poligonu u Kustošiji  :evil:, malo smo to ubrzali, bio gotov u 10dana... :ruke:
Evidentirano

opri

• Kawasaki KLE
« Odgovori #7 : 31. Siječanj, 2018. - 20:20 »

Super objašnjeno!! Hvala i sretno!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #8 : 31. Siječanj, 2018. - 23:23 »

Bravo i sretno!
Nego, napravio si sve u stanici za tehnicki u Zapresicu!
To ti je najbliza stanica? Tu blizu si doma?
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

zokih

• Kawasaki KLE
« Odgovori #9 : 01. Veljača, 2018. - 08:21 »

...istini na volju, kak sam i govorio, kad se pobroji lova koja je ispucana za motor, pa prijevoz, pa jelo i pilo usput :evil:, pa troškovi koje sisa naša državica, pa naše vrijeme (koje ne košta ništa :angel:), na kraju smo tu negdje...ALI...relativno smo mali, pa se i malo može ponuditi! Ponuda motora koja se nudi u susjednim zemljama je daleko veća, a gdje je i uvjeravanje samog sebe da su ti motori puno bolji zato jer se ne održavaju i voze kod nas, već u puno "kvaltitetnijim" zemljama... :smoke:  ...Al sva ta priča se zaboravi kad je vrijeme u redu, kad se sjedne na motor i pritisne tipka na desnoj strani volana... :glasses: :glasses: :glasses:
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore

Stranica je generirana za 0.182 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal