Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Studeni, 2018. - 07:54
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2]   Dolje

Autor Tema: Mit o kompresiji...  (Posjeta: 1166 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Karcher

• Kawas... ...
  • ZR7S, ZR7S, KLR600, KLE500
Odg: Mit o kompresiji...
« Odgovori #10 : 04. Listopad, 2018. - 11:51 »

...hebate, imas posao snova  :D

tako sam si poštelao posao....dok sam radio po firmama za druge, jebavali su me u mozak svako malo i nisam gotovo nikada ili rijetko mogao dobiti slobodan dan za spajanje vikenda kada sma ja to htio....i onda sam rekao; e dosta više....

sada radim cirka 120 dana u godini efektivno kad sve zbrojim na hrpu, a ostalo onaniram, posebno preko ljeta gdje sam od 1.6. do 1.9 u komadu slobodan, osim ako mi uleti kratki poslić za dobru lovu pa odradim, u protivnom, ispod 300-400kn u sat vremena zarade se ne dižem....ne treba mi, više volim slobodno vrijeme, no milijune na računu...

inače se bavim elektronikom neprekidnih napajanja pumpi centralnih grijanja koja idu najviše jesen/zima....i malo solarni sustavi manjih snaga za vikendice, kamp kućice i jedrilice što ide u proljeće kao pripremno vrijeme za ljeto....i onda preko ljeta zatišje....idealno za moje gušte.....a u medjuvremenu, uleti i koji posao u Karcher servis domeni, miniwashi po autopraonama i kakvo kemijsko i poliranje autiju....i ja super sretan i zadovoljan....

u biti kad podijelim na 12 mjeseci, jako malo zarađujem, ali bogami i jako malo radim....više ne radim što radim....živt je lijep :D
Evidentirano
Motorom po autoputu - svetogrđe i oksimoron

prpa

• Kawas... ...
  • vikend na crossu
« Odgovori #11 : 04. Listopad, 2018. - 20:56 »

Imam....čim raskopam i pogledam....ali ne stižem...ak te baš jako kopka...dođi do mene i raskapaj....imam hrpu prećeg posla i fakat ne stižem...meni preko zime krene sezona posla pa udarnički radim tak da preko ljeta mogu ko školarac na ferje cijelo ljeto  :D

Ima kaj viška akumulatora?
Evidentirano

Karcher

• Kawas... ...
  • ZR7S, ZR7S, KLR600, KLE500
« Odgovori #12 : 04. Listopad, 2018. - 21:18 »

Ima kaj viška akumulatora?

imam....a kaj trebaš?
Evidentirano
Motorom po autoputu - svetogrđe i oksimoron

prpa

• Kawas... ...
  • vikend na crossu
« Odgovori #13 : 07. Studeni, 2018. - 21:22 »

imam....a kaj trebaš?

ako ima kakav agm,gel 100-155ah, oerlikon,marathon, tak nekaj, vidim da delas s ups-ovima :thumbleft:onda bi mozda mogel imati nesto,da nije iscjedjeno
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore

Stranica je generirana za 0.45 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal