Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 22. Travanj, 2019. - 07:19
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2] 3 4 5   Dolje

Autor Tema: Mini tour Gorski kotar  (Posjeta: 1875 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

heckler

• Kawasaki KLE
Odg: Mini tour Gorski kotar
« Odgovori #10 : 31. Siječanj, 2019. - 07:17 »

Pa,od kuda si se ti stvorio :hti ko nase zdravstvo,kasnis jedno 6.mjeseci sa komentarom :evil:ali ok,u pravu si da je trebalo vise fotki biti,to je zato jer gospon gogoog,100%kleas nije dao da fotkamo jer ne zeli da sira javnost vidi tu ljepotu G.kotara i da japanci i kinezi ne navale i sjebu ljepotu kao kaj su razjebali Plitvice..u stvari boji se on da se ne bi morao baviti selskim turizmom,a onda na poslu ne bi mogao smisljati nove rute nego mjenjati plahte :D..badava mu ja objasnjavam koji bi biznis mogao napraviti sa planetarno popularnim ogulinskim zeljem,ali nece ni cuti..i tu bi trebalo pakirati i prodavati,a to se sve ne stigne..sva sreca da je uskocio jos jedan goranin,kolega Heckler i obecao jedan izlet po G.kotaru..nadam se da je on ozbiljniji,pa bude i vise slikica,a ti Ante kojem prezime znate potrudi se da nam se pridruzis :ruke:eto,ukratko od mene :occasion:

Mogao bi se naš Ante kao doajen KLE foruma javljati i ćešče, ali drago mi je vidjeti da prati forum i javlja se bar povremeno.
Što se ture po Gorskom Kotaru tiče...to stoji. Čim se stvore uvjeti i kad se dogovorimo...idemo. A naš dragi Gogo...moram i njega malo opravdati...on ,zapravo i nije Goranin. Jer Gorski Kotar geografski završava nekoliko kilometara prije Ogulina. Ali voli Gorski Kotar i dobro je da ga brani od najezde turista. :h
Evidentirano
KLE  forever

GogoOg

• Kawas... ...
  • samo jako
« Odgovori #11 : 31. Siječanj, 2019. - 08:27 »

Žena mi je iz Skrada, a to znači da sam ja isto iz Gorskog kotara.Kod mene se kaže odatle si odakle ti je žena  :ruke: :angel:
Evidentirano
Samo jako 💪

kleptanon

• Kawasaki ...
« Odgovori #12 : 31. Siječanj, 2019. - 10:40 »

Mogao bi se naš Ante kao doajen KLE foruma javljati i ćešče, ali drago mi je vidjeti da prati forum i javlja se bar povremeno.
Što se ture po Gorskom Kotaru tiče...to stoji. Čim se stvore uvjeti i kad se dogovorimo...idemo. A naš dragi Gogo...moram i njega malo opravdati...on ,zapravo i nije Goranin. Jer Gorski Kotar geografski završava nekoliko kilometara prije Ogulina. Ali voli Gorski Kotar i dobro je da ga brani od najezde turista. :h
  :h :h kako sam imao osjecaj da sa 100%kleasem nesto nije u redu..hvala Heckler kaj si ga razotkrio..najbolji su mi takvi likovi koji se srame svog porijekla i silom hoce biti netko drugi,a onda se jos i iza zene skriva,pih..i sad ti sa takvim likom odi na neko putovanje..
Evidentirano

GogoOg

• Kawas... ...
  • samo jako
« Odgovori #13 : 31. Siječanj, 2019. - 10:42 »

Znaš onu tko prizna pola mu se prašta  :glasses:
Evidentirano
Samo jako 💪

nenox

• Kawasaki ...
« Odgovori #14 : 31. Siječanj, 2019. - 12:12 »

Zeznuti su izgledno ti Gorsko kotarski geni kad se spare s  zeljarsko-Ogulinskim :evil:
Nešt gledam progmnozu za subotu, možda bi se pojavili u Šangaju....ili ćemo se vrtit oko zg...
« Zadnja izmjena: 31. Siječanj, 2019. - 12:19 nenox »
Evidentirano

GogoOg

• Kawas... ...
  • samo jako
« Odgovori #15 : 31. Siječanj, 2019. - 12:54 »

:h :h :h :evil:
Evidentirano
Samo jako 💪

kleptanon

• Kawasaki ...
« Odgovori #16 : 31. Siječanj, 2019. - 13:02 »

Kaj nisu rekli kisu u subotu..ionako radim,a trebao bih i tehnicki obaviti..danas mi istice,ali ne da mi se sad ici :evil:
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki ...
« Odgovori #17 : 31. Siječanj, 2019. - 13:12 »

Eto ti tvoje ogulinsko zelje,ziva prevara..gdje je sada borac protiv gripe g.vitaminC : :D pitam se samo kako u Varazdinu nema oboljelih..odgovor znate i sami..kvalitetnije zelje :aplauz:
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #18 : 31. Siječanj, 2019. - 13:53 »

Zeznuti su izgledno ti Gorsko kotarski geni kad se spare s  zeljarsko-Ogulinskim :evil:
Nešt gledam progmnozu za subotu, možda bi se pojavili u Šangaju....ili ćemo se vrtit oko zg...

Da,da...netko je i prije par dana rekao da je prognoza za subotu odlična. Ma,pravo proljeće!!!
A danas je četvrtak...
Pa evo sličica-dvije od pred par trenutaka...

(Powered by frubar.net)

(Powered by frubar.net)
Koju vi prognozu gledate...!!?? Za Madagascar ili...?
Evidentirano
KLE  forever

nenox

• Kawasaki ...
« Odgovori #19 : 31. Siječanj, 2019. - 14:06 »

Sam neke slike drveća, ne vozimo se po drveću...bar još ne :evil:
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 5   Gore

Stranica je generirana za 0.273 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal