Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 23. Veljača, 2020. - 04:51
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1] 2 3 ... 5   Dolje

Autor Tema: FZ6N  (Posjeta: 5296 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Kantasaki

• Kawasaki ...
FZ6N
« : 28. Kolovoz, 2018. - 23:00 »

Kao sta je poznato kupija sam đamahu. Dojmovi su dobri ima prednosti i nedostataka ko i svaki drugi motor
Evidentirano
Došlo je vrime da je bolje imat nego ne imat.

kleptanon

• Kawasaki KLE
Odg: FZ6N
« Odgovori #1 : 29. Kolovoz, 2018. - 00:16 »

Pravi stroj..sretno i punooo novih kilometara :occasion:
Evidentirano

Karcher

• Kawas... ...
  • ZR7S, ZR7S, KLR600, KLE500
« Odgovori #2 : 29. Kolovoz, 2018. - 07:20 »

koji su nedostaci po tebi?

inače, FZ6 je vrlo vozan, ko bicik se ponaša čim uhvatiš malo brzine...snage i više no dovoljno sa 90 i kusur konja...meni osobno jedini nedostatak kod meni jako lijepog S modela koji ima sportsku njuškicu je digitalni sat....nikako se ne mogu priviknuti na digitalno, ja u principu nakon nekog vremena uopće ne gledam brojke, već samo položaj kazaljki u djeliću sekunde bacajući pogled...digitalna brojka nije prirodna za čovjeka jer brojku mora preračunavati metaforički u neku skalu po kojoj si percipira odnos brzine u odnosu na nadolazeću situaciju...

uglavnom, FZ6S mi je i samom u fazi pregovora, a još kad bih utopio KLE-a u zamjenu uz moju nadoplatu, bilo bi idealno, ali lik bi V-Stroma radije i uz njegovu doplatu...

inače, cure se hoće žaliti da im se mufovi pregrijavaju....navodno hoće od auspuha fino zagrijati kod duže ljetne vožnje...
Evidentirano
Motorom po autoputu - svetogrđe i oksimoron

Kantasaki

• Kawasaki ...
« Odgovori #3 : 29. Kolovoz, 2018. - 08:07 »

U mene su tvornicki topovi pa ne grije pretjerano. Ja san gleda i prova stroma vise puta i nije mi sija ko motor kad recen da mi je kle bolji od stroma neko ce to citat s podsmjehom al meni definitivno je. Jer strom je mjesavina nicega nit je za makadam nit je jurilica po cesti kle to dvoje kombinira puno bolje umjereno je dobar svugdi. I oustalom to nije ni ista klasa pa se ne moze usporedivat 500 i 650. A od motora kojeg zelin imat u buducnosti i imat cu ga kad tad je Versys 1000
Evidentirano

matroskot

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #4 : 13. Rujan, 2018. - 11:43 »

Evo da nam kantasaki nije usamljen, jos jedan fz6n na forumu, iako mi fali malo kle, s obzirom da je ipak bia prvi motor, kad leo vince zapjeva, zaboravis na sve
Evidentirano

Kantasaki

• Kawasaki ...
« Odgovori #5 : 13. Rujan, 2018. - 16:08 »

Nisi reka da si kle skoro poklonija samo da bi kupija fz6
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #6 : 13. Rujan, 2018. - 20:45 »

https://ibb.co/gmiyaU  , što li reć?  :evil:
Evidentirano

Kantasaki

• Kawasaki ...
« Odgovori #7 : 14. Rujan, 2018. - 06:31 »

Nenox nasmija si me do suza  :h :h :h :h :h :h
Evidentirano

DAKLE

• Kawas... ...
« Odgovori #8 : 18. Rujan, 2018. - 22:35 »

koji su nedostaci po tebi?

inače, FZ6 je vrlo vozan, ko bicik se ponaša čim uhvatiš malo brzine...snage i više no dovoljno sa 90 i kusur konja...

Meni je taj motor preslab, čak bih rekao da na vjerujem proizvođaču da ima te konje. Probao sam dva puta taj mali i nije mi se svidio, baš je bio preslab. Kupio sam nakon toga FZ-1S. Tih 150 konja se dobro osjete, FZ-1S je za razliku od FZ6 sjajan po voznim performansama. Ali zato se kvari u vražju mater, ko i ovaj mali ako ga voziš muški. Možda se ne kvari onima koji jašu penzionerski, ali Yamaha godinama više ne radi kvalitetne motore.

Zato je prepun oglasnik FZ1 i FZ6, jer ako ih jašeš muški onda treba imat frenda za servisera.

Glede dizajna, i FZ1 iFZ6 su prekrasni. Ljepota se prodaje.
Evidentirano

matroskot

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #9 : 18. Rujan, 2018. - 23:16 »

meni i nije preslab, motor je jako elastican, moze se u 6 vozit 70kmh, a ako zelis mozes i u 2, a za snagu trazi okretaje. na oko 8t rpma se budi. potrosnja je oko 5, 5.5 ako se vozi u 6 do 140 putne, izmireno. S tim da moj, ima leo vincea, komplet, kn filter, skinut katalizator. i navodno joj je podesena mapa u yamahinom servisu
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 5   Gore

Stranica je generirana za 0.162 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal