Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 23. Veljača, 2020. - 05:16
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 [3] 4 5   Dolje

Autor Tema: FZ6N  (Posjeta: 5297 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

antebedalov

• Kawas... ...
Odg: FZ6N
« Odgovori #20 : 24. Rujan, 2018. - 20:29 »

Samo vi neki vozite vase motorice pun gas starom cestom, to van je odlicno. Mislin da cak u service manualu pise to. Meni je isto tesko povirovat u te neke podatke od 18l,mozda ako vozis pun gas u prvoj?? Al svakako, potpisujen sta su reka Bajadojaja i Kantasaki, ljudi se voze u skladu sa svojim mogucnostima i ta nekakva zadirkivanja i argumenti nisu bas nesto. Valjda je prva ideja foruma bila da se ljudi ode mogu konzultirat, rjesavst skupa probleme, druzit se itd. A ne prepirat se ciji motor moze dvista, i ko brze vozi u zavoju(a oni koji voze sporije od mene su picke). Kawasaki KLE ljudi moji, samo ljubav.

Ps. Moj ide 210 na sat, i trosi oko 3,6l, jednon san ga u sestoj diga na kolo i vozia bi ga bia jos al mi je nestalo ceste.  :h
Evidentirano
Nije u šoldima sve, neka te tu KLE

drdamjan

• Kawasaki KLE
  • 095 8748290
« Odgovori #21 : 24. Rujan, 2018. - 22:58 »

:aplauz: :occasion:

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #22 : 25. Rujan, 2018. - 00:08 »

A,sta reci..smijati se ili mozda zabrinuti..ja bih pitao samo jedno..tolika potrosnja je sa mitasicama ili bez?
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #23 : 25. Rujan, 2018. - 00:17 »

Hm,hm..Baja,kazes da imas dvoje djece i zbog njih bih te molio da ne psujes..jer jednoga dana mogu procitati ovaj tekst :evil:a i mislim da si ga poslao na krivu adresu :belj:
Evidentirano

dapa

• dap@
  • Kawasaki ...
  • Lovac sreće
« Odgovori #24 : 25. Rujan, 2018. - 03:08 »

84-te položio za motor a puno puno prije krao ocu motor i vozio...do sada promjenio ih desetak i kusur...nekada vozio i na Glavici u Požegi,ali tek na ovome forumu čitam da motor troši 38l. i još svašta nešto...s obzirom da čovjek uči dok je živ pa tako i ja,zamolio bih uvažene kolege DAKLE i Karcher da argumentiraju svoja saznanja i prosvijetle nas neuke,inače ovo dosad izrečeno smatram običnim pizdarijama i bedastoćama...  :smoke: pozz...  :ruke:
Evidentirano

DAKLE

• Kawas... ...
« Odgovori #25 : 25. Rujan, 2018. - 07:24 »

84-te položio za motor a puno puno prije krao ocu motor i vozio...do sada promjenio ih desetak i kusur...nekada vozio i na Glavici u Požegi,ali tek na ovome forumu čitam da motor troši 38l. i još svašta nešto...s obzirom da čovjek uči dok je živ pa tako i ja,zamolio bih uvažene kolege DAKLE i Karcher da argumentiraju svoja saznanja i prosvijetle nas neuke,inače ovo dosad izrečeno smatram običnim pizdarijama i bedastoćama...  :smoke: pozz...  :ruke:

I što reći na ovo? Ti si krao tati motor, ja sam tad već zaradio za svoj motor. Ti misliš da je desetak motora puno, ja sam ih prošao dvjestotinjak do sada. Najviše motora što sam imao je pet u istom trenutku. I što kad to pročitaju neki ovdje, hoće li shvatit što to znači imati svojim novcem zarađene motore u garaži ili će opet neš krivo zaključiti pa si razbijat glavu kako netko može pet motora vozit istovremeno? Hoće li opet mene miješati za Karchera, ili nekog trećeg, ili ne znati zbrajati i oduzimati? 

Pa ako već morate počinjat s dječjim pizadarijama, onda meni KLE može potrošit samo 3,8 litara na 100km. I dvi pive. Aj ti vozi bolje ako možeš.
Evidentirano

Kantasaki

• Kawasaki ...
« Odgovori #26 : 25. Rujan, 2018. - 07:57 »

Molin admina da zakljuca ovu temu otisla je u ku..$..c skroz. Poanta ovo teme su dojmovi na fz6 a ne prepucavanje. Nemojte ljudi radit pizdarije nije to poanta ovog foruma
Evidentirano
Došlo je vrime da je bolje imat nego ne imat.

Karcher

• Kawas... ...
  • ZR7S, ZR7S, KLR600, KLE500
« Odgovori #27 : 25. Rujan, 2018. - 09:15 »

Karcher,
I za kraj, Karcher,

ummm...si ti nekaj pobrkao?!?!?  daj zamoli admina da ti editira tekst i zamijeni Karcher sa DAKLE  :D
Evidentirano
Motorom po autoputu - svetogrđe i oksimoron

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #28 : 25. Rujan, 2018. - 09:29 »

ummm...si ti nekaj pobrkao?!?!?  daj zamoli admina da ti editira tekst i zamijeni Karcher sa DAKLE  :D
si naje..ni kriv ni dužan ha  :h
Evidentirano

DAKLE

• Kawas... ...
« Odgovori #29 : 25. Rujan, 2018. - 09:33 »

Molin admina da zakljuca ovu temu otisla je u ku..$..c skroz. Poanta ovo teme su dojmovi na fz6 a ne prepucavanje. Nemojte ljudi radit pizdarije nije to poanta ovog foruma

Nije tema otišla u qurac nego si je ti syebo s bespotrebnim zapovjedima "Nemoj mi pričat..." i sličnim nekonstruktivnim razmjenama mišljenja. Provaj imat malo otvoreniji um, pročitaj triput ako treba prije nego počneš skakat na nečiji tekst, probaj vidjeti jesi li sve dobro shvatio prije nego se počneš svađat. Pogledaj samo kako su neki bez veze spomenuli Karchera umjesto mene, pa možda shvatiš da je ljudsko nerazumijevanje glavni problem.

Nekad se govorilo "Ispeci, pa reci!", a danas svi prvo triput kažu prije nego razmisle. Sretno ti s FZ6 još jednom, vozi se kako god želiš. 
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5   Gore

Stranica je generirana za 0.309 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal