Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 23. Veljača, 2020. - 05:31
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 3 [4] 5   Dolje

Autor Tema: FZ6N  (Posjeta: 5298 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bajadojaja

• Kawasaki KLE
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
Odg: FZ6N
« Odgovori #30 : 25. Rujan, 2018. - 09:42 »

Pa meni recimo fali ovdje jedan post na koji sam se referiral, neko obrisal ili editiral? DAKLE mi je udijelil dosta dobrih savjeta indirektno kroz svoje postove i cijenim ono kaj napiše.
Nikad nije išel pljuvački na sve druge, nek tak i ostane. Nisam se zahebo, post je išel Karchera, kad nekaj napišete, onda ostavite izvorni tekst, a ne kad se zakuha, da se makne i ide pokriviti nekog drugog. Škola za drugi put, prvo screenshot sebi za arhivu, pa onda dalje  :h .

Evidentirano

Karcher

• Kawas... ...
  • ZR7S, ZR7S, KLR600, KLE500
« Odgovori #31 : 25. Rujan, 2018. - 09:58 »

Pa meni recimo fali ovdje jedan post na koji sam se referiral, neko obrisal ili editiral? DAKLE mi je udijelil dosta dobrih savjeta indirektno kroz svoje postove i cijenim ono kaj napiše.
Nikad nije išel pljuvački na sve druge, nek tak i ostane. Nisam se zahebo, post je išel Karchera, kad nekaj napišete, onda ostavite izvorni tekst, a ne kad se zakuha, da se makne i ide pokriviti nekog drugog. Škola za drugi put, prvo screenshot sebi za arhivu, pa onda dalje  :h .

Stari, ti si nekaj fakat krivo zabrijao....ja nemam poojma o čemu pričaš....DAKLE se raspištoljio...ja sam samo pitao za mane FZ6  :D
Evidentirano
Motorom po autoputu - svetogrđe i oksimoron

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #32 : 25. Rujan, 2018. - 10:03 »

Vidis kolega Karcher kak najebes :natak:ko u birtiji uvijek najebe neduzan ili onaj koji smiruje :h..slazem se sa kantasakijem,malo smo zabrijali sa temom..daj ti nama kanta dojmove i mozda jos koju sliku yamahice,da nam svima bude ljepse :uupss:
Evidentirano

Karcher

• Kawas... ...
« Odgovori #33 : 25. Rujan, 2018. - 10:13 »

Vidis kolega Karcher kak najebes :natak:ko u birtiji uvijek najebe neduzan ili onaj koji smiruje :h..slazem se sa kantasakijem,malo smo zabrijali sa temom..daj ti nama kanta dojmove i mozda jos koju sliku yamahice,da nam svima bude ljepse :uupss:

Ma nije problem...imam i ja svoj, za neke, radikalni stav, kao recimo alergija na bajkere koji idu na put/izlet i samo gledaju rutu di će autput hvatati....to mi je totalni turn off kad vidim i čujem...nekada prije sam otvoreno kritizirao to, nadrasao sam to i sada me boli briga, ako ekipa voli voziti kao da su na pruzi, samo gas....ja osobno izbjegavam rute na kojima znam ili primijetim da je kao na autoputu,....zato recimo ne volim ići prema Slavooniji iako obožavam Osijek...Vinkovce...Vukovar...jer me za taj kraj vežu jedne od najljepših uspomena u životu,....

Osobnog sam mišljenja da čim netko vozi KLE, nije vozač od kojeg očekujem "sportski" angažman....KLE sam po sebi nije motor koji može pokazati čuda i pravi skil vozača, to je odlično izbalansirani motor....u smislu;

dobar u svemu, odličan u ničemu...

KLE nije za kategoriju "brže, više jače" i shodno tome niti ne pokušavam karakterizirati ljude po tome, ali ako već imaš KLE i samo gledaš di je ulaz na autoput kam god da ideš van svog mjesta, a zaobilaziš offroad u širokom luku, onda mislim da je ta osoba fulala izbor motora...ali, svakom njegovo...

rock on  :bang:
Evidentirano

DAKLE

• Kawas... ...
« Odgovori #34 : 25. Rujan, 2018. - 10:21 »

Ma nije problem...imam i ja svoj, za neke, radikalni stav, kao recimo alergija na bajkere koji idu na put/izlet i samo gledaju rutu di će autput hvatati....to mi je totalni turn off kad vidim i čujem...nekada prije sam otvoreno kritizirao to, nadrasao sam to i sada me boli briga, ako ekipa voli voziti kao da su na pruzi, samo gas....ja osobno izbjegavam rute na kojima znam ili primijetim da je kao na autoputu,....zato recimo ne volim ići prema Slavooniji iako obožavam Osijek...Vinkovce...Vukovar...jer me za taj kraj vežu jedne od najljepših uspomena u životu,....

Osobnog sam mišljenja da čim netko vozi KLE, nije vozač od kojeg očekujem "sportski" angažman....KLE sam po sebi nije motor koji može pokazati čuda i pravi skil vozača, to je odlično izbalansirani motor....u smislu;

KLE nije za kategoriju "brže, više jače" i shodno tome niti ne pokušavam karakterizirati ljude po tome, ali ako već imaš KLE i samo gledaš di je ulaz na autoput kam god da ideš van svog mjesta, a zaobilaziš offroad u širokom luku, onda mislim da je ta osoba fulala izbor motora...ali, svakom njegovo...

:thumbleft:

Bravo.  :occasion:

Motor za sve, a nije šampion. Dobar osvrt na KLE.
Evidentirano

Neo

• Kawas... ...
« Odgovori #35 : 25. Rujan, 2018. - 10:23 »

Aplauz za izrečeno! Potpisujem!

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

Evidentirano

Bajadojaja

• Kawasaki KLE
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
« Odgovori #36 : 25. Rujan, 2018. - 10:28 »

Kad već idete pomirljivim tonom, evo i mojih 50 centi:
1. Isprike korisniku Karcher, kad čovjek čita na mobu, pobrkaju se malo postovi, naj kaj zameriti, zajebe se konj, kak se ne bi magarac
2. Stojim i dalje pri tome da se svako treba voziti onak kak mu paše, KLE nije motor za vožnju po autoputevima i brzim cestama, ali voze se ljudi i tam s njim, ak im je gušt, zakaj ne
3. Cesta i dalje nije pista, ako nekog pere adrenalin, nek ode na trkalište i tam pokaže kaj zna i more, ovak lako za to kaj ugrožava sebe, ali ugrožava i druge, budimo primjer drugima, a ne primjer divljaka na motoru kojeg je netko prije 3 minute pustil ko pesa s lanca
4. Moje tačke i dalje idu po prvom, budem probal s progresivnim oprugama :h :h :h
Evidentirano

Karcher

• Kawas... ...
« Odgovori #37 : 25. Rujan, 2018. - 10:43 »

Kad već idete pomirljivim tonom, evo i mojih 50 centi:
1. Isprike korisniku Karcher, kad čovjek čita na mobu, pobrkaju se malo postovi, naj kaj zameriti, zajebe se konj, kak se ne bi magarac

Ma nema uopće problema, uz malo vruće janjetine isprika će biti prihvaćena i sve zaboravljeno  :D

Samo se ti češće ovako pobrkaj  :h
Evidentirano

GogoOg

• Kawasaki ...
  • samo jako
« Odgovori #38 : 25. Rujan, 2018. - 21:20 »

Bome tema postala vruća ko Janjetina
Evidentirano
Samo jako

Kantasaki

• Kawasaki ...
« Odgovori #39 : 26. Rujan, 2018. - 06:35 »

Hvala. Bude li me služija ko Kle niko sritniji od mene.
Evidentirano
Došlo je vrime da je bolje imat nego ne imat.
 Str: 1 2 3 [4] 5   Gore

Stranica je generirana za 0.443 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal