Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 16. Prosinac, 2018. - 22:07
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2]   Dolje

Autor Tema: Kleom po buri  (Posjeta: 1245 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

antebedalov

• Kawas... ...
Odg: Kleom po buri
« Odgovori #10 : 25. Rujan, 2018. - 21:31 »

Bome nas ima 👍👋  ma znam ja da ljudi koji rade u kazalištu brzo smisle i naprave predstavu 😃😃 :h

:natak2: :natak2:
Evidentirano
Nije u šoldima sve, neka te tu KLE

drdamjan

• Kawasaki KLE
  • 095 8748290
« Odgovori #11 : 25. Rujan, 2018. - 22:00 »

putovao sam isti dan kad i kleptanon, autom, držao sam volan sa dvije ruke,
prešao poluzatvoreni paški most 30 na sat,
a jedan motor je vozio nagnut na ravnoj cesti...
gadno je cukalo po magistrali, strawa.

kleptanon

• Kawas... ...
« Odgovori #12 : 25. Rujan, 2018. - 22:55 »

Eto ti ogulinac,procitaj drdamjanove rijeci :aplauz:.. :natak2:tebe i lahorcic tvoj i vakulin
Evidentirano

nenox

• Kawas... ...
« Odgovori #13 : 26. Rujan, 2018. - 00:45 »

kaj nisi razapeo jedro preko volana, mogao bi onda ić kao jedrilica na vjetar....kle paraglajder :evil:
Evidentirano

GogoOg

• Kawas... ...
  • samo jako
« Odgovori #14 : 26. Rujan, 2018. - 08:12 »

:evil:😆😆😆
Evidentirano

DAKLE

• Kawas... ...
« Odgovori #15 : 26. Rujan, 2018. - 14:40 »

Ja kao novopeceni vozac polozio u 1mj ove godine prvi puta osijetio malo jacu buru bas dio od grobnika pa prema delnicam na dijelu cim se pocne penjati od grobnika i to suvozacicom.
U jednom zavoju sam bas osijetio nalete i nemoc nad motorom ali par zavoja dalje moje neiskustvo i malo brze isao nego sto bi po buri trebalo dovelo me do toga da sam u zavoju mislio da je gotovo da padamo, zena se uplasila a ni meni nije bilo svekedno, stali okrenuli se i lagano doma

Dobro si odlučio. Iako je svaki motor s suvozačicom stabilniji zbog veće inercije s relativno sličnom površinom, bolje se ravnat po osjećaju nego se uzdat u nadu da vjetar neće pojačat. Ili počet puhat na mahove. Da si samo prešao vrh, osjetio bi znatno slabiji vjetar dalje prema Delnicama. Kako bi bilo za nazad i da li bi vjetar pojačao ili počeo puhat na mahove, to bolje da nisi išao istraživat dok ne skupiš malo više iskustva.

Sretno, kroz neko vrijeme uvidjeti ćeš da KLE može bez problema svladavat takve vjetrove. Samo treba vremena. ;)
Evidentirano

Miky

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #16 : 27. Rujan, 2018. - 07:25 »

Pa bas je i puhalo na mahove, prvo naide val koji nije strasan ali onda kad naleti imam osijecaj da ce me odnesti, i to je bilo na dijelu mozda ce netko znati, cim se pocne penjat od grobnika ima onaj ogromni zavoj sa nekakvim spomenikom sada je tamo napravljen parking, par zavoja iznad toga sam odlucio se vratiti, a nesmijem ni pomisliti sta bi bilo da sam dosao vislje gdije je otvoreni dio tamo bi me bacilo sa ceste
Evidentirano

Karcher

• Kawas... ...
  • ZR7S, ZR7S, KLR600, KLE500
« Odgovori #17 : 27. Rujan, 2018. - 10:20 »

ja sam ljetos sa ZRom išao prek oMaslenice pa na Jasenice...i taman policija zatvarala cestu...i kaže meni policajac...probaj...ali pazi da te ne moramo zbirati....

ja krenuo i još mi ostalo možda 2km do spuštanja za Obrovac i ma kakvi....vozim se brže....driftam...reko ako me baci van ceste pri toj brizni, razvaliti će me....onda sam spustio na 40tak kmh...još gore...ljulja me i nogama hvatam balans...grozan osjećaj, ali tješim se da bar ak oljusnem nećeu ljusnuti sa 100...i dodatno se razvaliti po stijenama...

gmazim i na jednom dijelu stoji policajac i maše mi nek skrenem k njemu....kaže; jesi lud.,...otprhati će te na ovoj dolje otvorenoj  vjetrometini ko list papira...vjeruj mi, nećeš uspjeti...

nisam htio riskirati sreću....vratio sam se i okružio preko Posedarja, Novigrada i Pridrage dolje na Karin pa Obrovac...i bilo je lakše...iako uz Karinsko more me isto bacalo, ali se dalo proći...

uglavnom, iskustvo od kakvog ti se govno smrzne....ko nije probao, ne vjeruje kaj vjetar radi...pogotovo oni rafovi random udara...

razlika juga i bure je što je jugo kontinuirano pa zauzmeš položaj i tako voziš....a kod bure nema pravila...udari kad se najmanje nadaš...i ako ne stigneš izreagirati...ode ti u MP3...
Evidentirano
Motorom po autoputu - svetogrđe i oksimoron

antebedalov

• Kawas... ...
« Odgovori #18 : 27. Rujan, 2018. - 12:12 »

ja sam ljetos sa ZRom išao prek oMaslenice pa na Jasenice...i taman policija zatvarala cestu...i kaže meni policajac...probaj...ali pazi da te ne moramo zbirati....

ja krenuo i još mi ostalo možda 2km do spuštanja za Obrovac i ma kakvi....vozim se brže....driftam...reko ako me baci van ceste pri toj brizni, razvaliti će me....onda sam spustio na 40tak kmh...još gore...ljulja me i nogama hvatam balans...grozan osjećaj, ali tješim se da bar ak oljusnem nećeu ljusnuti sa 100...i dodatno se razvaliti po stijenama...

gmazim i na jednom dijelu stoji policajac i maše mi nek skrenem k njemu....kaže; jesi lud.,...otprhati će te na ovoj dolje otvorenoj  vjetrometini ko list papira...vjeruj mi, nećeš uspjeti...

nisam htio riskirati sreću....vratio sam se i okružio preko Posedarja, Novigrada i Pridrage dolje na Karin pa Obrovac...i bilo je lakše...iako uz Karinsko more me isto bacalo, ali se dalo proći...

uglavnom, iskustvo od kakvog ti se govno smrzne....ko nije probao, ne vjeruje kaj vjetar radi...pogotovo oni rafovi random udara...

razlika juga i bure je što je jugo kontinuirano pa zauzmeš položaj i tako voziš....a kod bure nema pravila...udari kad se najmanje nadaš...i ako ne stigneš izreagirati...ode ti u MP3...

Osjecas se nemocno i pomalo glupavo, da se tako izrazin. I tek onda u tom momentu skuzis kolika smo mi 0 naspram majke prirode
Evidentirano
Nije u šoldima sve, neka te tu KLE

Joke6

• Kawas... ...
« Odgovori #19 : 27. Rujan, 2018. - 16:31 »

prije neki dan u Splitu iznenada zapuvalo a ja lipo lađikanje u kafani. Vidin kiša će pa iden doma minjat 2 za 4. Onako laganini niz Matice hrvatske i šta je neko reka govno se smrzlo. Na srid ceste svako 100 metara kovitlanje vitra u zraku lišće, kese, granje, svaštanešto... Na uzbi uz Split3 kako doletin usporedo sa prolazima između zgrada bočni me vitar samo primisti u drugu traku. U jednom momentu sa nekih 40-50 na sat me od naprid potega da san ima filing da me ukopa na misto. Ka da me zakočilo
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore

Stranica je generirana za 0.374 sekundi uz 27 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal