Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 26. Lipanj, 2019. - 07:15
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 3 [4]   Dolje

Autor Tema: Litijski akumulator  (Posjeta: 2998 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

DAKLE

• Kawas... ...
Odg: Litijski akumulator
« Odgovori #30 : 28. Listopad, 2018. - 21:35 »

70-100£ vani... jbg ak riješi problem na duže vrijeme bez frustracija....nije ni bitna tolko cijena. Jopet jest da je nama klejašima kaj pretežno ne grcamo baš u parama :h drama kak god okreneš

A jesi li siguran da bi 70 funti bilo dovoljno za LTX12BS s poštarinom do Hrvatske?
Našao sam Engleskoj u funtama 110 + 10 poštarina = 120 funti (x 8.4kn = 1008kn).
Iz Njemačke je bilo 120 eura + 20 eura poštarina = 140 eura (x 7.4kn = 1036kn).
Možda bi se dalo naći jeftinije, ja nisam dugo tražio jer su cijene svugdje približno iste.
U Hrvatskoj za gotovinu = 990kn. I ako se nešto dogodi, odnesem u trgovinu po drugu.
Nekome to možda izgleda puno, ali meni moje vrijeme i pouzdanost motora puno znače.

Evidentirano

nenox

• Kawasaki ...
« Odgovori #31 : 28. Listopad, 2018. - 22:02 »

aj ne pravi se pametan, napisal sam jasno raspon cijena vani, tak nekak izbaci za kle, to je naravno bez troškova dostave..
Ova cijena u novemi čist ok
https://www.polo-motorrad.com/en/lithium-batterie-ytx12-bs-ytx12l-bs-149508.html
Evidentirano

BLACKY

• Prvih 100 je najteže
  • Kawas... ...
« Odgovori #32 : 28. Listopad, 2018. - 22:39 »

A koliko traje taj akumulator.
Dali isto treba preko zime na pametni punjač.
Evidentirano
Prvih 100 je najteže
https://youtu.be/ix7D1LYLm1A

DAKLE

• Kawas... ...
« Odgovori #33 : 29. Listopad, 2018. - 06:20 »

aj ne pravi se pametan, napisal sam jasno raspon cijena vani, tak nekak izbaci za kle, to je naravno bez troškova dostave..
Ova cijena u novemi čist ok
https://www.polo-motorrad.com/en/lithium-batterie-ytx12-bs-ytx12l-bs-149508.html

Nakon ovako besmislenog pokušaja zapovjedanja, nema više smisla nastavljati komunikaciju s tobom. Zbogom.

...

Poštovani administratori, tema se slobodno može zaključati budući da nema više zdrave pameti za normalnu komunikaciju.

Taman sam došao slike i mjerenja stavit ovdje s uputama i rezultatima testiranja čisto ako će netko htjeti ispitati svoj akumulator i testirati novi da li uredno radi pod opterećenjem, a ovo je dobra škola da se ne treba previše truditi. Neka si radije ljudi plate meštra kad će im trebati ubuduće, tad će više znati cijeniti informacije.

Pozdrav svima koji znaju normalno komunicirati.

Evidentirano

BLACKY

• Prvih 100 je najteže
  • Kawas... ...
« Odgovori #34 : 29. Listopad, 2018. - 07:22 »

Uvijek se nađe jedan ili dva jako pametna koji sve o svemu znaju, i onda kad postaviš normalno pitanje, počne svađa i vrijeđanje.
Ako je to tvoj način komunikacije, nađi si neki drugi forum gdje ćeš sve maltretirati.
(( DAKLE doviđenja ))
Sad si 3 godine miran i 4 kile lakši. Osjeti se, vrijedilo je svaku lipu.
3 godine za 900 kn je isplativo samo u tvojoj glavi. Kao što rekoh imam vartin akumulator već ide peta godina za nekih 400 kn. KLE se olakša promjenom auspuha. Jer originalni lonac je jako težak, staviš od titana i rješenje problem.A na 200 kila motora stvarno neznam kako bi se osjetilo 4 kg.Pametnom dosta.
« Zadnja izmjena: 29. Listopad, 2018. - 08:12 BLACKY »
Evidentirano
Prvih 100 je najteže
https://youtu.be/ix7D1LYLm1A

Bajadojaja

• Kawasaki ...
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
« Odgovori #35 : 29. Listopad, 2018. - 09:02 »

Evo ja ću probati konstruktivno o litijskom akumulatoru. Sama litijska baterija može izdržati bez problema 10-ak godina ako je zadovoljavajuće kvalitete. Iz osobnog iskustva i olovni akumulator može izdržati isto toliko. Kod litijskog akumulatora je veliki problem što ne možeš zaviriti u njega da vidiš da li je proizvođač štedio na pratećoj elektronici, da li prati rad svake pojedine ćelije ili prati samo jednu ćeliju i podrazumijeva da ostatak ćelija radi identično onoj mjerenoj. Zato imate laptope kojima baterija traje 6mjeseci do godine dana i onih koji su 10 godina stari i još uvijek rade s prvom baterijom. Ima LED žarulja koje su mi riklnule nakon par tjedana i onih koje rade godinama da sam zaboravio na njih.
Sve ovisi o tome kako je tehnologija upotrijebljena i da li je neki "pametni" inženjer išao kemijati po nečem dobrom u startu i smišljati kako dobru stvar zahebati za par lipa uštede na finalnom proizvodu.
A nije niti zanemarivo razmišljanje trgovaca i industrije da se lova treba okretati, ne da nešto kupiš i da ti traje godinama ili dok si živ, nego da s vremena na vrijeme promijeniš proizvod i potrošiš neku lovu.
Evidentirano

drdamjan

• Kawasaki KLE
  • 095 8748290
« Odgovori #36 : 29. Listopad, 2018. - 10:14 »

Svi mi nekad tupimo.
Moj prijatelj kaže da sam dosadan kad kažem
da radnik treba imati radnički auto.
Mali i jeftin.
A on vozi veliku kantu...
Tako, kad ćete hvaliti skliske kume, idete protiv vjetra.
Isto ako tvrdite da 3 olovna propadoše brzo, a svima drugima traju...
Očekujte reakcije.
To slijedi kao normalno.
Jedino se trebamo u svakom slučaju kloniti vrjeđanja.
Meni se jedna stavka DAKLEA nije dopala,
a što da mu radim.
Nekad treba prešutjeti.
I znati da su pisane riječi oštre!
Oštrije od izrečenih.
Dobro, sad već postajem dušebrižnik, ybg,
zapravo mi je žao da dođe do svađe na forumu.
To je to.
 Str: 1 2 3 [4]   Gore

Stranica je generirana za 0.19 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal