Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 20. Rujan, 2019. - 19:12
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Dolje

Autor Tema: 9 . International KLE meeting - Austrija 2019  (Posjeta: 15893 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kUm

• Kawasaki KLE
Odg: 9 . International KLE meeting - Austrija 2019
« Odgovori #100 : 01. Veljača, 2019. - 00:13 »

Evo konačno su objavljeni detalji oko smještaja i programa meetinga u Austriji.
U prilogu je pdf. Ako tko ima vremena i želje može to prevesti, bio bi zahvalan :angel:
Evo i link na dokument.
Oni koji nisu, slobodno se pridruže i FB grupi  - https://www.facebook.com/groups/1966091190100484/
« Zadnja izmjena: 01. Veljača, 2019. - 01:28 kUm »
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #101 : 01. Veljača, 2019. - 07:54 »

Dragi KLE prijatelji

Molimo Vas da se prijavite za sudjelovanje na 9. KLE mitingu u Austriji. Jedinstveni duh prijateljstva ljubitelja motociklizma iz cijele Europe biti će na jednom mjestu. Fantastične ceste i krajolici čekaju na nas.

Ove godine miting se održava u austrijskim Alpama u kampu Rož im Rosental nedaleko slovenske i talijanske granice. Osiguran nam je poseban prostor u kampu tako da se možemo nesmetano družiti tijekom večeri i noći.

Možete rezervirati mjesto za šator (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSefLtc-pJ_nZsFgLh8gaEFKtlA-gRyi7QGbG9UpuKharO97YA/viewform) ili u kamp kućici. Sa vlasnikom kampa dogovorene su povoljnije cijene za sudionike mitinga. Ako se odlučite za kamp kućicu cijene su kalkulirane za četiri osobe/kreveta po kućici sa tim da bar tri kreveta moraju biti popunjena.

Ukoliko želite kamp kućicu samo za sebe ili za dvoje ljudi i to je moguće. Molimo Vas da pošaljete e-mail na kle.meeting2019@gmail.com za cijene, a time ćete pomoći da dovoljan broj kamp kućica rezerviramo na vrijeme. Ukoliko želite ostati dulje od predviđenog vremena trajanja mitinga molimo Vas da to naznačite u prijavi zbog razlike u cijeni za vrijeme trajanja mitinga i prije ili poslije. Isto tako, mi ne možemo napraviti rezervaciju za to vrijeme, ali obično je moguće, u dogovoru sa vlasnikom, ostati duže.

PROGRAM

Petak 21.6.2019.

Dolazak učesnika mitinga od jutra do poslijepodne. Osvježavajuća pića cijeli dan i druženje navečer. Pregovaramo sa restoranom u kampu za večeru (dva pasta menija, od toga jedan vegetarijanski) po povoljnoj cijeni koja ovisi o broju rezerviranih porcija. Plaćanje direktno u restoranu.
(žetone za piće i za BBQ u subotu  moći ćete kupiti kod organizatora mitinga u kampu)

Subota 22.06.2019.

Doručak . Vožnja u tri ili četiri grupe koja će početi oko 10 ili 11 sati. Obavijest o tome biti će u petak uvečer. Organizirati ćemo, zasad, najmanje dvije cestovne grupe i jednu grupu za lagani off-road. Imati ćemo bržu cestovnu grupu i onu za berače cvijeća uz cestu (sporiju).

Off-road dionica sastoji se od laganih makadamskih puteva kojima se može proći i sa cestovnim gumama, ovisi o vremenskim prilikama.
Navečer BBQ i piće

Nedjelja 23.06.1019.

Zajednički doručak i povratak kućama učesnika koji ne ostaju duže.

CIJENE

Kamp kućica...................68 eura po osobi (dva noćenja sa doručkom)
Šator/kamper/auto........45 eura po osobi (dva noćenja sa doručkom)
Majica.............................16 eura

Uplate za smještaj i majice :
Frank Lossdorfer
IBAN:DE44500105175561964950
BIC:INGDDEFFXXX

Kod uplata koristite IME i PREZIME sa naznakom KLE Meeting 2019
Molimo Vas da uplate izvršite najkasnije do 15.04.2019.

Veselimo se Vašem dolasku u Austriju. Tko je najavio svoj dolazak možete provjeriti ovdje (https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XGb06ikiaSKMouGZV6JUdFQepsl6-iiRm0q5ccHf3uI/edit#gid=1970098838)
« Zadnja izmjena: 11. Ožujak, 2019. - 14:59 heckler »
Evidentirano
KLE  forever

GogoOg

• Kawasaki ...
  • samo jako
« Odgovori #102 : 01. Veljača, 2019. - 11:13 »

Svaka ti dala heckleru na prijevodu  :aplauz: :occasion:
Evidentirano
Samo jako 💪

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #103 : 02. Veljača, 2019. - 09:27 »

Hvala Gogo. Ajmooooo, prijavljujte se!!!!
Evidentirano
KLE  forever

GogoOg

• Kawasaki ...
  • samo jako
« Odgovori #104 : 02. Veljača, 2019. - 21:25 »

Ako netko zna da mi pojasni prilikom prijave, dali za ženu moram posebno napravit prijavu jer tamo traže podatke za jednu osobu
Evidentirano
Samo jako 💪

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #105 : 02. Veljača, 2019. - 22:31 »

Mislim da treba ženu posebno prijaviti i napisati kod tebe da je ona sa tobom, a kod nje da si ti sa njom.
Ali, imaš još vremena pa možeš sačekat da Kum to objasni. On se ne logira baš svaki dan. A kad pročita, onda će odgovoriti.
Evidentirano
KLE  forever

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #106 : 03. Veljača, 2019. - 00:22 »

Ako netko zna da mi pojasni prilikom prijave, dali za ženu moram posebno napravit prijavu jer tamo traže podatke za jednu osobu
kak se meni čini za kučicu moraš slat poeebno mail,  vjerojatno s željama jel hoćete bit sami ili netko još. Vjerojatno onda cijena različita..
Evidentirano

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #107 : 03. Veljača, 2019. - 01:01 »

Da, zenu treba prijaviti posebno.
Na kraju moje objave imas pdf dokumenat.
Otvoris ga i na kraju stranice imas zadnju recenicu:
To check who has signed in click HERE.
 Kliknes na HERE i otvorit ce ti google tablicu s imenima tko se je vec prijavio, pa tamo mozes vidjeti pod Kum i Duda, kako sam prijavio sebe i zenu...de-facto ispunjavas upitnik dva puta, za sebe i odmah za zenu.

Kaj se tice mobilnih kućica, ima nekih koji ce sami htjeti biti u njoj, ali kaj se tice nas, apeliram da se smjestis s jos nekim, jer nema previse kucica u kampu. Kućice su dvosobne (za 4-6 osoba), a moze jos netko spavati i na dvosjedu u boravku. Ako bas hoces biti sam sa zenom u njoj, posalji im to na mail, ali ako bude nedostajalo kućica, morat cemo ti nekoga jos uvaljati, u drugu sobu ili zguza, ali to ovisi o tvojim afinitetima  :evil:
However, ipak mi imamo KLE duha i necemo pustiti da nam neki se neki frend vani smrzava, a da si ti sam u kućici sa  :upss: :h
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

GogoOg

• Kawasaki ...
  • samo jako
« Odgovori #108 : 03. Veljača, 2019. - 08:31 »

Hvala  :occasion:
Evidentirano
Samo jako 💪

Klampi

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #109 : 03. Veljača, 2019. - 09:58 »

Kolko sam vidil prijava može odma,a uplata mora bit do 15 04,ako je tako????
 Str: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Gore

Stranica je generirana za 0.231 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal