Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 22. Kolovoz, 2019. - 08:00
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Dolje

Autor Tema: 9 . International KLE meeting - Austrija 2019  (Posjeta: 15529 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kleptanon

• Kawasaki KLE
Odg: 9 . International KLE meeting - Austrija 2019
« Odgovori #250 : 27. Lipanj, 2019. - 11:58 »

Napokon mi se odvrtilo u glavi od silnih zavoja..prijevoja..kao sto su kolege prije mene napisale,usprkos kisi put I druzenje je bilo fenomenalno,osim sto smo vidjeli prirodne ljepote,usavrsavali voznju po zavojima I vojnim uvjetima na cesti,meni je najvaznije sto se napokon ukazao taj kle duh koji nas je jos vise I jace povezao..ni dva dana nakon povratka vec crvi rade..isli bi opet negdje..bilo gdje..samo da idemo..kako je rekao heklerov kolega koji je ubacen sa hondom medu nas,svugdje idemo samo ne doma :bang:I poseban pozdrav I vama koji ste putovali s nama bez obzira na fizicku odsutnost :occasion: :upss:

Evidentirano

james bonf

• Kawasaki KLE
  • Kawasaki KLE u srcu
« Odgovori #251 : 27. Lipanj, 2019. - 13:21 »

Bilo je lipo,  nas smo troje dosli sa autom jer sam proda motor ali Kawasaki Kle mi je osta zauvik u srcu.

Zao mi je sto je padala kisa ekipi sta je dosla motorom ali sta je tu je,  barem su nas veceri posluzile kako triba bez kise. Nazalost moram reci da odredeni broj Hrvata je zakaza sto se tice zajednickog druzenja,  organizatori su se potrudili da bude pica i spize,  pa bi tako i sa nase strane bilo posteno da smo svi tamo prisustvovali a ne se grupirali po bungalovima, organizatori u nedjelju nisu znali sto se sa mesom i pivama koje su ostale od vikenda.
No zaboravimo meso i pivu i troskove koje su Njemci morali iz svog dzepa pokrit.  Smatram da ako se vec ide na international kle meeting cija je svrha druzenje i upoznavanje drugih ljudi da se tako triba i ponasat,  ko ima namjeru se tako ne ponasat onda neka ostane doma ili neka ide na druzenje sa onima s kojima se grupira u vlastitoj organizaciji. Kisa nije opravdanje za kasni dolazak u petak jer se moglo ranije krenit za stic na vrime na susret....

Eto toliko od mene, ovo nije samo moje misljenje nego i drugih sa susreta

Evidentirano
ko ima KLE Duha vrijedi, ko ga nema taj ne vrijedi!

Klampi

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #252 : 27. Lipanj, 2019. - 13:52 »

Određeni broj hrvata????? Kum,Sax,David (neznam nik)šangajci,aj objasni na koga se odnosi????

Bili doli popili nekoliko piva pojeli kobasicu,kotlet....kupili prišivaće,naljepnice...na koje se hrvate odnosi tvoj tekst????

Uostalom kad idem jest,jedem na tanjuru,a ne da idem nazad u bungalov po tanjur... 
Kaj se tiče kašnjenja kad imaš gumi defekt ne ostavljaš kompanjona nego snjim čekaš da se napravi i nastavljaš dalje...to je kle duh...

Ja sam prodal pa sam bil sa autom pa mislite da možete pratit,a kiša,malo blagoslova sa nebesa...  Sad sam ljut...
« Zadnja izmjena: 27. Lipanj, 2019. - 14:01 Klampi »
Evidentirano

jetta170

• Kawas... ...
« Odgovori #253 : 27. Lipanj, 2019. - 14:57 »

Razgovarali smo sa svabama stalno,kako mi znamo njemacki tako i oni hrvatski
Evidentirano

mskot

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #254 : 27. Lipanj, 2019. - 15:10 »

Ne znam o čemu pričaš, prošle godine u Poljskoj nismo napravili niti zajedničku vožnju (David, Neo ,ja) jer jedan dan smo išli u Auschwitz, a drugi dan u Rudnik soli, pa je sve bilo OK i nitko ništa nije zamjerio što nismo se vozili s ostalima)
Sad smo se vozili cijeli dan po ruti organizatora, navečer bili na kobasama i pivi....  zbilja ne znam o čemu pričaš
Evidentirano

Bajadojaja

• Kawasaki KLE
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
« Odgovori #255 : 27. Lipanj, 2019. - 15:50 »

Dođeš s autom suh ko barut, ne jebe te kakvo je vrijeme bilo niti kakvo bude, furaš KLE duh u pretincu za rukavice i pomalo karaš grupice rvata da nisu dosta pojele i popile, wtf, troje dođe s autom, mogu se do doma i mijenjati za volanom kak se tko otrijezni :h :h jbg kad nemrem prešutiti kad vidim takav komentar, da mi zašiju usta kroz dupe bi progovoril :h
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
Evidentirano

james bonf

• Kawasaki KLE
  • Kawasaki KLE u srcu
« Odgovori #257 : 27. Lipanj, 2019. - 16:35 »

Imenovat necu nikoga,  ako se netko osjeti prozvanim onda se ocigledno osjetia prozvan s razlogom....u jednom momentu mi je bilo neugodno zbog organizatora koji su par puta tokom veceri pitali di je ostatak Hrvata

Ovo je s moje strane jedna dobronamjerna kritika, smatram da se nismo druzili dovoljno kvalitetno koliko smo mogli. Bilo je ljudi koji su dosli motorom iz dosta daljih gradova od onih kohi su dosli iz Zagreba pa se nisu opravdali da su pokisli itd....

Isa sam i ja na susrete i pada s motora po putu,  kisnia od glave do pete, znojia se po suncu,  smrzava, izmjenjivala se vremenska prognoza, zena svaki put s menom na motoru grintala cilo vrime....ali kad bi dosli na tako mali susret ka sta je Kle susret onda bi na njemu i prisustvovali.

Ukoliko se netko osjetia prozvanim onda sam ocigledno u pravu, ako se nitko nije osjetia prozvanim onda smo ocigledno ja i drugi u krivu.

Kawasaki Kle svima onima koji se isto tako osjecaju
Evidentirano
ko ima KLE Duha vrijedi, ko ga nema taj ne vrijedi!

GogoOg

• Kawasaki ...
  • samo jako
« Odgovori #258 : 27. Lipanj, 2019. - 16:53 »

Ja mogu samo reč i napisati ono šta sam doživio i VIDIO ,a to je da smo mi došli do Švabi gdje smo naručili jelo i pilo tj kupovali svakakve drangularije od dotićnih prodavača.Oni koji mene poznaju onda znaju da ja jedem pšenicu , rižu, jačam ,zob ,tritikal i ostala sranja , ali sam od Njemca naručio komad svinjetine koji sam pojeo u letu jer je bio malo veči od kruha ,a kruh je bio velićine nokta na palcu.
Šta se tiće vožnje drugi dan bile su tri rute i svatko je mogal vozit rutu koju je želio. Meni osobno je bilo predobro jer sam bio okružen sad več mogu reč dragim prijateljima koji su meni i mojoj ženi ovo putovanje pretvorili u pravu pustolovinu punu šala i dobrih vibri  :bang:
Dao bog pa se ponovilo  :angel:

ps.  Ako me netko traži ja sam u garaži ili na viberu  :smoke:

Šangaj bojna živi vijećno  :ruke: :occasion:
« Zadnja izmjena: 27. Lipanj, 2019. - 17:00 GogoOg »
Evidentirano
Samo jako 💪

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #259 : 27. Lipanj, 2019. - 17:35 »

Ajde da i ja nešto kažem na ovu temu.
Prvo, u petak smo stigli kad smo stigli iz više razloga. Prvi je da smo tako nekako i planirali, odnosno trebali smo stići nekih sat i pol prije. Ali, jednom od nas probušila se guma i tu smo izgubili nešto vremena. Naravno, ostao bi sa njim i dva dana ili koliko god treba dok se problem ne riješi i ne krenemo dalje svi skupa.
Drugo, u petak smo posjetili Grosglockner iako smo to zapravo planirali za subotu. Ali, odlučili smo da je ipak bolje na KLE meetingu u subotu odvoziti ture koje je planirao organizator.
Dalje, na toj organiziranoj turi nije nam se pridružio niti jedan Njemac ili bilo tko drugi. Znači, mogli smo to odvoziti i bez meetinga. Sami.

Treće, na večernjem druženju bili su SVI Hrvati. Neko kraće, neko duže. Istina, možda smo se dolje do roštilja spustili malo kasnije. Ali smo došli. Već je opisano što smo i kako jeli. Ja osobno ne pijem uopće, ali eto, popio sam jednu pivicu. Radi druženja.
Razgovarao sam sa Frankom dobrih sat vremena. Ostali nisu ni pokazivali neku pretjeranu želju za komuniciranjem i druženjem.
Konačno, da na Meeting nisu došli dečki i cure iz Šangaja, Hrvate bi se moglo prebrojiti na prste jedne ruke.

I kao zaključak, ova četiri dana su bila prekrasna, ekipa samo takva!!!
Sa njima bi bilo kuda i bilo kada!!
E pa sad...ovi koji su zaključili da smo mi jedna nedruštvena ekipa neka se zapitaju je li to baš tako...
Evidentirano
KLE  forever
 Str: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Gore

Stranica je generirana za 0.108 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal