Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Lipanj, 2019. - 06:10
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22   Dolje

Autor Tema: 9 . International KLE meeting - Austrija 2019  (Posjeta: 11968 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kleptanon

• Kawasaki KLE
Odg: 9 . International KLE meeting - Austrija 2019
« Odgovori #40 : 23. Studeni, 2018. - 11:21 »

pa,s nečim se trebam zamarati
Evidentirano

ZoranH

• Kawa... ...
  • **
  • Versys 1000
« Odgovori #41 : 23. Studeni, 2018. - 13:14 »

Je heckler, slažem se, još je rano za konačne odluke, tko živ tko mrtav do 6 mjeseca, no kako kažeš nije uopće daleko i odlična je prilika da se podružimo i da nam se pridruže novi članovi i da osjete čari takvog druženja i zajedničke vožnje  :thumbleft:

Pozdrav svima, eto, ja još friški...ali ako nije problem da pitam...da li je to rezervirano samo za KLE-ovce ili je otvoreno za sve željne dobrog društva i vožnje bez obzira na mažinu? :glasses: :occasion:
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #42 : 23. Studeni, 2018. - 13:54 »

Pozdrav svima, eto, ja još friški...ali ako nije problem da pitam...da li je to rezervirano samo za KLE-ovce ili je otvoreno za sve željne dobrog društva i vožnje bez obzira na mažinu? :glasses: :occasion:
Istina je da smo mi KLE pleme malo čudni :h
Ali, naš KLE duh je otvoren za svakoga. Znači, nije važno što voziš nego da imaš duha.
Evo, ja znam jednoga koji vozi nekakav Suzuki (prepoznat će se ako pročita) i nikako ne želi nabaviti pravi motor :h
I stalno se vozi sa nama.
Istina, na takvim meetinzima najviše i uglavnom ima KLE-a. A valjda se zato zove KLE meeting :h
Ali, svi su dobrodošli!
Mada ne vjerujem da bi momcima na žestokim R motorima to baš bilo zanimljivo.

Evidentirano
KLE  forever

ZoranH

• Kawa... ...
  • **
  • Versys 1000
« Odgovori #43 : 23. Studeni, 2018. - 14:03 »

Istina je da smo mi KLE pleme malo čudni :h
Ali, naš KLE duh je otvoren za svakoga. Znači, nije važno što voziš nego da imaš duha.
Evo, ja znam jednoga koji vozi nekakav Suzuki (prepoznat će se ako pročita) i nikako ne želi nabaviti pravi motor :h
I stalno se vozi sa nama.
Istina, na takvim meetinzima najviše i uglavnom ima KLE-a. A valjda se zato zove KLE meeting :h
Ali, svi su dobrodošli!
Mada ne vjerujem da bi momcima na žestokim R motorima to baš bilo zanimljivo.

Hahahahaha....dobro si me nasmijao sa ovim Suzukijem...jer ja sama na Kawu prešao u 9. mjesecu...prije toga Suzi V-Strom 650...:)...dobar motor ali nije mi sjeo kao Kawa  :picikato:.

PA eto....ako se ne sretnemo prije, možda se vidimo na meetingu....došao obih sa boljom polovicom  :angel:
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #44 : 23. Studeni, 2018. - 14:20 »

Hahahahaha....dobro si me nasmijao sa ovim Suzukijem...jer ja sama na Kawu prešao u 9. mjesecu...prije toga Suzi V-Strom 650...:)...dobar motor ali nije mi sjeo kao Kawa  :picikato:.

PA eto....ako se ne sretnemo prije, možda se vidimo na meetingu....došao obih sa boljom polovicom  :angel:
Ma ti si super!!
V-strom je još nekako i sličan KLE-u po mogučnostima off-a.
Ali ovaj momak ti vozi neku jurilicu Suzu. I kad smo se prije nekoliko godina dogovarali za jedan đir...lijepo se skupimo kod mene doma(a baš slučajno sve KLE-ovi)
Kako živim u Gorskom kotaru planirao sam za taj put nešto makadama, pa i jedan kraći dio šumske staze do jednog vidikovca.
A momak se pojavi na toj Suzi...
I kako sad dečku reći da mu taj motor baš nije za to??!!
I vozimo se mi nekom lokalnom cesticom i svo vrijeme ja razmišljam kako ću mu reći da nas sačeka u podnožju tog vidikovca. Ili da ga ja povezem gore kao suvozača...
A onda momak mrtav-hladan krene za nama i bez problema stigne gdje i mi.
Od tada je ta epizoda samo jedna od smiješnih dogodovština koje se povremeno sjetimo..
A Goran, naime tako se zove super genijalac na Suzukiju, redovito vozi sa KLE-ovcima
Pa, kud mi tu i on. Ne znam in dan danas baš kako mu to uspijeva, ali ide...
A ovaj tvoj Versys je samo zapravo KLE koji je pojeo za ručak još jednog KLE-a...
Evidentirano
KLE  forever

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #45 : 23. Studeni, 2018. - 16:36 »

Bravo Heckler :aplauz:dobro si rekao covjeku da je njegov versys pojeo klea,a ja bih nadodao da je pojeo dva klea i napuhnuo se do hiljadarke :h..sve u svemu cim vozi kawu nema razloga da sumnjamo u moc rasudivanja :ruke:btw.nije li mozda taj Goran sa suzom nas ogulinac😱mozda je prijavio samo klea,a suzom se sminka po moto susretima :uupss:
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #46 : 23. Studeni, 2018. - 19:06 »

:hNije,nije...naš Gogo je 100% čisti originalni KLE-ovac. E sad ne znam...znate onu priču o dr Jackylu i mr Haydu...kod njih u Ogulinu vladaju vještice...
Pa se on možda noću pretvara u opakog Rrrrrr bajkera :h
A danju je sasvim normalni pitomi KLE-ovac.
Zato ga i nisam uspio sresti na susretu u Delnicama...ili ga nisam prepoznao jer je pala noć...
Nisam ga još upoznao, ali nadam se da ću uskoro...pa ću procijeniti.... :h
A ovaj Goran iz prethodne pričice je moj dragi prijatelj iz Rijeke. Koji će vjerojatno sa nama na meeting u Austriju. Na Suzukiju KLE  :h
Evidentirano
KLE  forever

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #47 : 23. Studeni, 2018. - 19:25 »

:h :h :h :hSuzuki KLE :bang: trebalo bi čovjeku izraditi takvu naljepnicu i ako ode u Austriju na susret mislim da bi bio glavna faca :smoke: a kaj se tiče našeg 100%Kle ogulinca..hm,svakakve priče kruže o njemu..dao si mi misliti..još kad znam da se druži sa jetijem iz duge rese..trnci prolete  :evil:
Evidentirano

jetta170

• Kawas... ...
« Odgovori #48 : 23. Studeni, 2018. - 19:58 »

sa menom se ne druži bilo ko
Evidentirano

opri

• Kawasaki KLE
« Odgovori #49 : 23. Studeni, 2018. - 21:09 »

Gogo vozi jedini KLE od Suzukija :)
Nema mu ravnog!! Slici malo na naše, isto ima 2 kotača:)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22   Gore

Stranica je generirana za 0.359 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal