Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Srpanj, 2019. - 18:50
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Dolje

Autor Tema: 9 . International KLE meeting - Austrija 2019  (Posjeta: 14415 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
Odg: 9 . International KLE meeting - Austrija 2019
« Odgovori #260 : 27. Lipanj, 2019. - 19:42 »

separirali se ??
izgleda da je i naša beba zvana "KLE meeting" otisla u k...

u spomen :

<a href="http://youtu.be/Kke8dDZ4eEw" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/Kke8dDZ4eEw</a>

:upss: :uupss:
Evidentirano
**** Kawasaki Limited Edition .... Spirit guaranteed ****

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #261 : 28. Lipanj, 2019. - 11:01 »

separirali se ??
izgleda da je i naša beba zvana "KLE meeting" otisla u k...

u spomen :

http://youtu.be/Kke8dDZ4eEw

:upss: :uupss:
Eto,to je pravi kle miting..svi veseli i raspjevani.. njemci tako dobro pjevaju hrvatske pjesme da ih je teško prepoznati,mislim da bi tu bilo posla i za Dr.damjanov radar..ali to su bila neka druga vremena kada trgovina i zarada nisu bili na prvom mjestu..Miting u Austriji..možda imam krivu percepciju,ali meni je to izgledalo tako jadno i siromašno što se tiče broja motora,pogotovo kada smo se postrojili na parkingu..pitanje je gdje su talijani,slovenci,bosanci,švicarci..šaka hrvata i još manja šačica njemaca..ako su njemci mislili pokriti organizaciju mitinga na nama onda su se grdno zajebali..ali ja sam za to da Frank stavi žiro račun na forum pa če šangaj bojna refundirati njihov trošak za meso i pivo..a možemo i vinjete pokriti..Volio bih čuti i Kumovo mišljenje,jesmo li minirali kle miting ili smo sa naših 7motora i 11 ljudi bar malo popunili prazninu na parkingu..i u blagajni njemaca :occasion:
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #262 : 28. Lipanj, 2019. - 11:09 »

Da vidite svecano postrojavanje prije zajednicke voznje svih sudionika kle mitinga I svih raspolozivih motora..E,sad oduzmite nasih 7 I izracunajte koliko ostaje..
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #263 : 28. Lipanj, 2019. - 12:38 »

je budete pametniji drugi puta, meni to nije dobro mirisalo odpočetka, al dobro lako je sad biti general poslije bitke. Bili ste najveća skupina još ktome i organizirana. I na kraju ostali popišani  :evil:
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #264 : 28. Lipanj, 2019. - 18:58 »

je budete pametniji drugi puta, meni to nije dobro mirisalo odpočetka, al dobro lako je sad biti general poslije bitke. Bili ste najveća skupina još ktome i organizirana. I na kraju ostali popišani  :evil:

Mislim da je KLE meeting  dobra i lijepa ideja koju bi trebalo podržavati i dalje.
Ove godine je bio takav kakav je bio. Ne znam razloge bojkota Talijana i nekih drugih. Očito je da je takav bojkot postojao.
 Ja osobno sam ponosan i zadovoljan da sam bio dio toga. Ponajviše zahvaljujući predobroj Šangaj ekipi koja je bila brojna i vesela.
Nemamo se razloga zašto osjećati popišani. Upravo suprotno.
Napravili smo lijep broj kilometara, posjetili određeni broj zanimljivih mjesta, vozili po kiši bez ikakvih problema (i nismo se žalili da smo mokri ili da nam je hladno) i što je najvažnije, fantastično se družili sve dane.
Žao mi je samo jer nije bilo više članova CRO foruma. Posebice zbog nekih, meni dragih, prijatelja.
I da...volio bi čuti i Kumovo mišljenje o svemu tome.
« Zadnja izmjena: 28. Lipanj, 2019. - 19:07 heckler »
Evidentirano
KLE  forever

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #265 : 28. Lipanj, 2019. - 19:39 »

nisam siguran ima li smisla bilo sto pisati ali pokusati cu ukratko :D

KLE meeting je nastao na nasu inicijativu i ekipa iz DE dala je najvecu podrsku (uz Talijane i Francuze)
sasvim je nebitno tko organizira, mi ili "oni", promociju su radili svi koji su na neki nacin organizirani (KLE forumi HR, DE, IT, FR) poanta: meeting je uvijek naš, KLEaški, bez obzira na lokaciju.
Nažalost, u zadnjih godina zajednicka promocija je izostala. Nitko vise nema kontakata sa Poljacima, Talijanima (sa njima imamo i ugovor  :evil:), FR, RS i ostale ... poveznica nema, novi su u svom filmu.
Za lakse razumijevanje događaja dovoljno je usporediti sa poviješću našega CRo foruma. Tko je upoznat sa tijekom događaja sve je jasno.

Vjerujem da sve navedeno zvuci prilično nerazumljivo... tješi me što znam da moji KLEaši kuže o cemu trkeljam.  :evil:

predlazem osnivanje novoga foruma: Šangaj bojna Croatia ... čemu separacije unutar KLE obasjanih ?
 :h

:kkk: :barni: :kkk:
(smajlići iz davnina  :h )

Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #266 : 28. Lipanj, 2019. - 19:59 »

Ante. mene znaš. Dovoljno sam dugo član foruma. Slažem se da je KLE meeting "vlasništvo" svih KLE-aša diljem Europe.
Ali, očito je da su se pojavili neki novi klinci...
Ma, doći će i oni brzo na ideju i potrebu da nastave ovu dobru inicijativu.
A što se tiče Šangaja...
nije to nikakva separacija. Samo dobro zezanje sa imenom birtije u kojoj se povremeno skupimo.
Ništa drugo.
Evidentirano
KLE  forever

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #267 : 28. Lipanj, 2019. - 20:05 »

znam prijatelju, vjeruj mi da jako dobro razmijem zasto i kako je do ovoga doslo. Nažalost, dugoročno ne izleda dobro. Al' hebiga... svemu dode kraj  :angel:

a Sangaj... pusti...pecam, ne smetaj dok grizu  :h :evil:
Zao mi ke sto ih ne poznajem, imam neki dojam da bi mogli nastaviti ovu nasu pricu. Ujedno ih natakarim jer kur... ne kuže ideologiju KLE duha  :natak2: :upss: :uupss: :ruke:
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #268 : 28. Lipanj, 2019. - 20:23 »

Ante moj, vjeruj mi...i treba ti biti žao. Dečki i cure su genijalni i puni KLE duha. Koji se na ovom putovanju samo još više učvrstio. Poznavajući te, siguran sam da bi sa velikim zadovoljstvom i radošću sa ovom ekipom krenuo bilo gdje.
A moram ipak još malo o separiranju.
Malo je kontradiktorno najbrojniju ekipu iz HR koja je došla na international KLE meeting proglašavati separatistima,zar ne?
I na našim majicama na leđima je veliki znak KLE CROATIA.
A naprijed može pisati i "Kekec i Mojca". Ali, eto slučajno kad smo izrađivali majice jedan naš genijalni prijatelj dao je odštampati to famozno "Šangaj bojna" kao dobru foru. I nama je zbilja dobra.
Evidentirano
KLE  forever

mskot

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #269 : 28. Lipanj, 2019. - 23:03 »

Malo sam žalostan, čemu sve te spike, diskusije, nitko nije zlonamjeran, čemu bilo kakve tenzije......sve je bilo super i točka.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Evidentirano
 Str: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Gore

Stranica je generirana za 0.199 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal