Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Srpanj, 2019. - 18:45
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 26 27 [28] 29   Dolje

Autor Tema: 9 . International KLE meeting - Austrija 2019  (Posjeta: 14364 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

nenox

• Kawasaki KLE
Odg: 9 . International KLE meeting - Austrija 2019
« Odgovori #270 : 29. Lipanj, 2019. - 00:00 »

Ante, nabijem te na ku..., nabavi motor pa se onda javi. Dotad razguli  :evil:
Umjesto motora može i neki Kle
Evidentirano

Klampi

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #271 : 29. Lipanj, 2019. - 07:03 »

Zg.Ante

• Kawasaki KLE
« Odgovori #272 : 29. Lipanj, 2019. - 09:57 »

Ante, nabijem te na ku..., nabavi motor pa se onda javi. Dotad razguli  :evil:
Umjesto motora može i neki Kle

:natak: natakarenje separacija ... nece ici, bar ne ovdje na forumu  :smoke:  :evil:
nenox moj, "glasni" bajkeru okolinih brega, evo razguljujem samo za tebe  :h :h

Evidentirano
**** Kawasaki Limited Edition .... Spirit guaranteed ****

sax

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #273 : 29. Lipanj, 2019. - 19:06 »

pozdrav svim dobrim ljudima ovdje na forumu i svim onima koji su bili na kle mitingu u Austriji ... moje misljenje kao sudionika mitinga koji je putovao sa kumom i tamo i nazad je da je lijepa prica oko druzenje i voznje prosla u najboljem mogucem redu ... da je druzenje bilo na najboljem mogucem nivou ... jelo se i pilo i zezalo kako i prilici jednom bajkerskom druzenju ... ovo nadjebavanje koje ste zapoceli i prica o separaciji ne stoji i nema temelj ... jedina stvar koja nije valjala je kisa koja nas je pratila 500 km i uzela nam puno energije i prilike za fotografiranje i temeljitije razgledavanje okoline ... ljudi budimo sretni da smo svi zivi i zdravi dosli svojim kucama i energiju ulozimo u nove ideje za druzenje i voznje ... budimo ponosni jedni na druge da odrzavamo KLE duh i ucinimo ovu pricu u buducnosti jos boljom ... :occasion:
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #274 : 29. Lipanj, 2019. - 19:44 »

pozdrav svim dobrim ljudima ovdje na forumu i svim onima koji su bili na kle mitingu u Austriji ... moje misljenje kao sudionika mitinga koji je putovao sa kumom i tamo i nazad je da je lijepa prica oko druzenje i voznje prosla u najboljem mogucem redu ... da je druzenje bilo na najboljem mogucem nivou ... jelo se i pilo i zezalo kako i prilici jednom bajkerskom druzenju ... ovo nadjebavanje koje ste zapoceli i prica o separaciji ne stoji i nema temelj ... jedina stvar koja nije valjala je kisa koja nas je pratila 500 km i uzela nam puno energije i prilike za fotografiranje i temeljitije razgledavanje okoline ... ljudi budimo sretni da smo svi zivi i zdravi dosli svojim kucama i energiju ulozimo u nove ideje za druzenje i voznje ... budimo ponosni jedni na druge da odrzavamo KLE duh i ucinimo ovu pricu u buducnosti jos boljom ... :occasion:
  Bravooo! i znaš kaj..ti uopče nisi sax :bang:
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #275 : 29. Lipanj, 2019. - 22:23 »

Sax, svaka čast. Sve si rekao!! Bravo!!
Evidentirano
KLE  forever

Hrx

• Kawas... ...
  • semper paratus
« Odgovori #276 : 01. Srpanj, 2019. - 22:20 »

Glede nema slika...

https://photos.app.goo.gl/81u67Zk1XViW9ZH16

Ovo salje Peter sa pozdravima a Mike je na putu, pa za sad jos nema nista...
Evidentirano
Semper paratus

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #277 : 02. Srpanj, 2019. - 12:31 »

Glede nema slika...

https://photos.app.goo.gl/81u67Zk1XViW9ZH16

Ovo salje Peter sa pozdravima a Mike je na putu, pa za sad jos nema nista...
Hrx, molio bih te da na njemačkom Formu dečkima zahvališ na organizaciji i svemu oko meetinga.
Napiši da su svi od Cro ekipe sretno stigli doma i da su zadovoljni meetingom, te da čekamo slijedeću avanturu.
Neka nam ne zamjere za eventualne propuste, te da smo uživali, bez obzira na kišu :)
Do slijedećeg susrete pozdravi sve od ekipe KLE Croatia Foruma  :thumbleft:

Mda, i kad Mike ili tko objavi kakve slike, pošalji nam link :thumbleft:
isto nas zanima kakve su njihove reakcije na meeting  :glasses:
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #278 : 02. Srpanj, 2019. - 13:44 »

Čitam i vidim da ste malo otišli u quratz sa spikom.

Pokušat ću u ovo malo vremena se osvrnuti na događaje na meetingu...
Prvo onaj koji ne zna jamesa legendu The bonfa, odmah će skočiti na prvu !  :evil:
James je jedan super spaljen liq koji će ti stresti u facu kaj mu je na pameti, ne zamatajući  'govno' u celofan, pa na kraju to ne ispadne kao poklon :) No meni je James kao legenda meetinga i bez njega...to nije to :smoke: Valjda jer sam se s njim već družio i putovao i svako je putovanje začinio....Žao mi je da se nismo stigli više družiti, ali mi je drago da sam ugledao njegovu 'facu' tamo na meetingu i kaj sam vidio Marinu i Dkomara!!!

No, za taj propust s roštiljem koji su kolege iz Njemačke pripremili, mislim da sam i ja malo kriv jer se ne sjećam kome sam što i kako prenio...Nijemci su se potrudili organizirati meeting da se tradicionalno nađemo i družimo i svaka im čast na tome...Mene i Davida (big pappa duff), zamolili su da preuzmemo organizaciju oko asfaltne rute, pa smo u nekom smislu nas dvojica bili spona oko prijenosa informacija ostalima iz Hr...tu sam možda zaheb'o, kao i što Dudi nisam rekao da špageti za koje smo se predbilježili, nisu polupansion nego samo prijava na količinu, i da se moraju platiti, pa sam i sam morao slušati kako je bila iznenađena da je morala to platiti  ;O
Jbtga.
Frank je bio kod mene i zamolio da vas obavijestim da uzmete tanjur iz kućica i da dođete ne predbilježeni roštilj, kojega su se potrudili pripremiti...jbg, dodatni troškovi oko plast. tanjura i vilica....a i oni imaju drugačiji pogled prema plastičnom otpadu, nego mi !!! Ipak, potrudili su se i to treba poštovati!! Jbtga, ja sam morao pojesti sendvič da žena ne vidi da ga nisam pojeo, a ona se potrudila ga napravit, pa kad sam skinuo sve mokro sa sebe, onda sam morao pojesti juhu i 3 ćufte koje su ostavil  za mene, i na kraju vratina i kobase s roštilja  :udri:

Kaj se tiče mettinga, bio je super unatoč kišurini, ali meni je uvijek drago vidjeti, sad mogu reći i svoje  prijatelje s kojima se svaku godinu družim jedan dan. Meni je to i svojevrsna avantura i jedno kad se malo provozam s društvom. (Prošle godine sam najdalje došao od doma do parkinga na Zrinjevcu).
 Ne mogu reći da je Šangaj bojna niti spasila niti osramotila druženje. Drago mi nje da smo se skupili da smo se i vidjeli i da se ipak vidi ta povezanost i taj KLE duh. Onaj koji taj KLE duh ne kuži, skužit će.
Slijedeći put ćemo se opet ubaciti u kombinaciju meetinga u našoj sredini, jer kamo god da predložili da idemo, nijemcima je izgleda najdraže doći k nama...hmm, zašto?!
Idući, 10-ti, jubilarni KLE meeting, koji je inicirala ekipa s KLE- Croatia foruma, biti će organiziran u četvrtak ili petak, po prijedlogu nekih iz Njemačke  :P

Oko zajedničkih vožnji, nažalost zbog vremena i iz drugih razloga su otpale kombinacije off ruta, pa je ispalo da imamo tri (dvije i pol asfaltene rute).

Mi smo se večer prije usuglasili o ruti i tako smo je odradili unatoč drugačijim planovima.
Naravno da će s našom rutom ići samo hrvati!!!. Da li je itko od Hrvata mislio ići po asfaltnoj ruti s Mike-om ili KLEinerom? Nije, tako da nije ni za očekivati da netko od njih ide s nama! S druge strane i njima je to međusobno druženje, pa je normalno da se grupiraju , kao i mi , uostalom.
No naša je ruta bila i najduža, koliko se sjećam :P

Talijani su se standardno oglušili na posljednjih par meetinga...jbg otpisani...Michel, nije mogao doći iz Francuske, ali nas je pozvao da dodjemo kod njega u Fr. Poljaci se nisu javili, valjda im je daleko... ostali ...ma tko ih*ebe, tko hoće će doći!   
Na kraju krajeva, Yuri je opet došao iz Ukrajine, 2200km... valjda to ima neku težinu, meni osim zadovoljstva i malu obavezu.

Lijepo je ipak održati tu tradiciju druženja, putovanja i zajedničkih vožnji....ipak mi smo to inicirali, i dalje podržavamo i hvala Šangaj bojnoj kaj je došla i brijem da im je bilo dobro i barem jedno novo iskustvo....ja svaki puuta naučim ili saznam nešto novo.

@Šangaj bojna...nećete dobiti svoju podružnicu. "Nećeš razbojniče!" :)
Ozbiljno mislim da ste homogena ekipa i da se taj KLE duh širi i dalje na mlađe naraštaje!
Neki su se vidim i po prvi puta odvažili na malo veći put i to sa svojom boljom polovicom, koje su vidim izdržale sve nedaće kao suputnika :)
Super ste ekipa, Heckler Vas je dobro ustrojio i ono najvažnije, sve je prošlo dobro i u KLE duhu!
Vozite se dalje zajedno, makar i polako po kiši i serpentinama, tako ćete osim dobrog druženja, steći potrebno iskustvo!
 Kasnije ću napisati par riječi kako je prošao taj meeting iz mog oka, ali moram samo spomenuti da kada smo se u povratku spuštali niz Bad Eisenkappel, da sam već bio nervozan kako to sporo ide, ali uvijek treba imati na umu da se skupina mora prilagoditi najsporijem i da je boje polako, ali sigurno....No kad smo se spustili, Šangaj bojna je stala sa strane ceste....izgubim ih na kratko, okrenem se, vratim, a oni odmaraju, kava, piće, grickalice, peciva, još sam samo čekao da netko sarmu izvadi !!!
Do jaja, ekipa... Rado ću s vama opet se voziti, možda jednom, netko, nekad, negdje u brdima i izvadi sarmu !!...nikada ne znaš!!!

Do drugog meetinga u Bosni ili Hrvatskoj, vidimo se!

Kawasaki KLE  :ruke:

p.s. ja sam natipkao, a vi pročitajte, ako možete, ja neću  :evil:

Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

Hrx

• Kawas... ...
  • semper paratus
« Odgovori #279 : 03. Srpanj, 2019. - 12:45 »

Evidentirano
Semper paratus
 Str: 1 ... 26 27 [28] 29   Gore

Stranica je generirana za 0.288 sekundi uz 27 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal