Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Studeni, 2018. - 07:56
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2]   Dolje

Autor Tema: Bendix pri kraju  (Posjeta: 449 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

fibra59

• Kawa... ...
  • **
Odg: Bendix pri kraju
« Odgovori #10 : 01. Studeni, 2018. - 19:09 »

napisa si da se nisi usrecija sa ebayon pa si reka da si kupija set za reparaturu ali nisi reka di, zato san pita opet.

ako je samo u tome problem onda je bolje prominit sve na ovom mom nego uzet polovni u upitnom stanju
Evidentirano

drdamjan

• Kawasaki KLE
  • 095 8748290
« Odgovori #11 : 01. Studeni, 2018. - 19:15 »

u tražilicu upiši:

- freilauf
- bendiks
- starter clutch

Već na prvu riječ dobiješ više tema
sa hrpom disertacija na puno stranica.
Vrijedi pročitati, kad si u gabuli.

Bajadojaja

• Kawasaki ...
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
« Odgovori #12 : 01. Studeni, 2018. - 20:19 »

Kupio sam ovaj s linka na E-Bay-u jer mi bilo jeftinije, došlo za 10-ak dana ako se ne varam.
Pročitaj teme kako je Drdamjan napisao, ja sam plaćao dvaput, a rasturao 5x, da nisam to doma radio sam s voljom i u slobodno vrijeme, s majstorom bi bankrotirao a da mi je radio frend više ne bi bili frendovi :h.
Prouči, razmisli i odluči, za bilo koju odluku budi na kraju spreman sam sebe kriviti za ishod.
Evidentirano

fibra59

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #13 : 01. Studeni, 2018. - 21:52 »

priča san sad sa majstoron reka mi je da nije dovoljno promijenit bendix jer se istroši centralni dio .

kod ovog bendixa sa njuškala reka je da fali taj centralni dio pa da to ne uzimam.

kaze da nije neko trajno rjesenje reparirat ove valjke i federe ako je vec istrosen centralni dio jer bi valjcici tribali bit veći kad je istrosen centralni dio.

taj centralni dio je valjda neki zubčanik, ne znam ima li to kupit u tokića provjerit cu sutra.
Evidentirano

Bajadojaja

• Kawasaki ...
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
« Odgovori #14 : 02. Studeni, 2018. - 08:19 »

Imaš za kupiti cijeli komplet ak si pri lovi, mislim da nema u Tokiću, ima za naručiti u Kawasaki servisu ili potraži na internetu, ja naletio dok sam se patio s tim. Nemam linkove jer ih nisam spremio, moje mišljenje je da je majstor jednim malim dijelom u pravu, a drugim dijelom u krivu. Novi federi i valjci će anulirati par stotih milimetra potrošenosti, osim ako ti baš mjesto dosjeda nije rastučeno na najjače.
Ja volim krenuti od jeftinijih rješenja, ne mijenjam karburator za novi ako je otišla jedna brtva, tako ni ovdje ne bih išao u tako veliki trošak a da ne probam prvo riješiti na jeftiniji način.
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore

Stranica je generirana za 0.121 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal