Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 25. Travanj, 2019. - 07:30
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1] 2   Dolje

Autor Tema: GPR AUSPUH  (Posjeta: 1156 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

mateo122000

• Ka...... ...
  • *
GPR AUSPUH
« : 20. Studeni, 2018. - 19:28 »

Pozz ekipa, ima li tko iskustva sa ovim auspuhom na kle-u(ide li motor bolje,na koliko otprilike raste potrošnja itd.)?
https://www.gpr-motorcycle-exhausts.co.uk/shop/brand/kawasaki-exhausts/kle-500-1991-07/Kawasaki-kawasaki-kle500-exhaust-legal-stainless-tri-oval
Hvala i lp!
Evidentirano

BLACKY

• Dole kmeti, živio Tahy.
  • Kawas... ...
Odg: GPR AUSPUH
« Odgovori #1 : 20. Studeni, 2018. - 22:21 »

Mislim da se ne isplati. Ako promjeniš auspuh i staviš taj sa većim protokom moraš fergiče poštelati, a tu se povećava potrošnja, a kada staviš db kiler npr. radi tehničkog, zadaviti ćeš motor.
« Zadnja izmjena: 20. Studeni, 2018. - 22:28 BLACKY »
Evidentirano
Dole kmeti, živio Tahy.
https://youtu.be/ix7D1LYLm1A

sax

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #2 : 21. Studeni, 2018. - 15:24 »

GPR auspuha imas u sloveniji u Ljubljani ... homologiran je za KLE 500 i pise da nisu potrebne neke vece preinake ... moze se upisati u papire od motora i mozes ga legalno voziti po zemljama EU ... mislim da je cijena za najeftiniju varijantu oko 250 do 270 eur ... tako sam ja shvatio ...
Evidentirano

nenox

• Kawasaki ...
« Odgovori #3 : 22. Studeni, 2018. - 01:06 »

Ima i slip on verzija gpr k66 , bijeli, tamni i ovo gore trioval..
Evidentirano

antebedalov

• Kawas... ...
« Odgovori #4 : 22. Studeni, 2018. - 13:31 »

Kucelj ti je 1200..
Evidentirano
Nije u šoldima sve, neka te tu KLE

mateo122000

• Ka...... ...
  • *
« Odgovori #5 : 25. Studeni, 2018. - 19:51 »

I koji je sad postupak s kuceljom jel se može on homologirat?
Evidentirano

sax

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #6 : 26. Studeni, 2018. - 12:26 »

ti ga kao korisnik auspuha nemozes homologirati to mora napraviti proizvodjac auspuha ali to je vec malo veca procedura i nauka ... pa nemaju proizvodjaci auspuha silne inzinjere i tstiranja istih bez razloga ... pogledaj malo naseg susjeda Akrapovica i njegov razvojni pogon ... daleko je bolji od ovdje navedenog GPR -a ali i taj talijanski GPR  ima hrpu razvojnih injzinjera i dugogodisnje iskustvo ... tako da usporedjivati nase kucne majstore i ozbiljne firme nema nikakvoga smisla ...
Evidentirano

mali miha

• Kawas... ...
« Odgovori #7 : 02. Prosinac, 2018. - 20:17 »

Ja nezz sta cu sa svojim topom meni je kolega napravio e sad dokad ce to policija tolelirati zasad mi nitko nije nista na registraciji prigovarao
Evidentirano
Dupe zenu krasi a tirtu orasi

Bajadojaja

• Kawasaki ...
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
« Odgovori #8 : 03. Prosinac, 2018. - 05:32 »

Moj originalni se kiseli na tavanu, zlu ne trebalo da se netko sjeti zezati oko toga.
Evidentirano

sax

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #9 : 17. Ožujak, 2019. - 21:36 »

moram se pohvaliti novim auspuhom za KLE-a ... kupljen kod susjeda Slovenaca u Ljubljani ... homologiran za KLE 500 ... sto se tice zvuka sa db kilerom ugodno brunda a na visim brzinama se uopče i nečuje ... znači ne smeta za vozača i eventualnog suputnika ... ponasanje u voznji je da je motor zivlji i brze prima gas ... naravno čuda ne treba očekivati ... auspuh je montiran nakon velikog servisa kod Cohe ... potrosnja i ponasanje u voznji savrseno ... kao sto i proizvodjac navodi da netreba nista podesavati ako se koristi sa db kilerom ... ono sto ja kao laik primjecujem da je to doista tako ... bez db kilera buka je poprilicna ... ali opet ne divljacka i dubokog zvuka ... ali meni se osobno trenutno ne svidja a i onda je potrebno raditi odredjene preinake kao sto i prozvodjac navodi ... u vidu filtera zraka , dizni i podesavanju svega toga a za sada me to ne zanima ... ovako sam legalan a kada ocu buku skinem db kiler i sekiram susjede  :bang:
cijena ovog auspuha sa svim davanjima je 250 eur ... tu mislim na slovenski pdv ... carine i ničega drugoga nema ...
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore

Stranica je generirana za 0.073 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal