Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 24. Ožujak, 2019. - 11:03
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 3 [4] 5   Dolje

Autor Tema: Prijedlog za vožnjicu do Rumunjske  (Posjeta: 2666 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

heckler

• Kawasaki KLE
Odg: Prijedlog za vožnjicu do Rumunjske
« Odgovori #30 : 06. Siječanj, 2019. - 11:20 »

Transalpina (dolje pa gore) - izbjegavati cestu 7A (s KLEom bi bilo OK, s Banditom je bila patnja) -> Sibiu -> Transfagarasan -> Curtea de Argeş

Mislim da je najbolja opcija Transalpinu prijeći smjerom jug-sjever, a Transfagarasanu sjever-jug. Čini mi se da si i ti, prema ovoj ruti koju si stavio, išao isto tako.
Evidentirano
KLE  forever

kleptanon

• Kawasaki ...
« Odgovori #31 : 06. Siječanj, 2019. - 15:29 »

Ma sve se može dogovoriti. Taj datum sam izabrao jer supruga u to vrijeme obično počne koristiti GO. Meni je skroz svejedno jer sam u mirovini. Svaki dan mi je neradni :h
Ako bi zbilja par članova foruma bilo zainteresirano za ovaj izletić, svakako bi našli neki kompromis i dogovorili opcije koje bi odgovarale većini ili svima.
Drugi razlog zašto sam odabrao upravo taj datum je jer sam tamo bio prije dvije godine krajem šestog mjeseca i na vrhovima Karpata je bilo snijega. Na Transfagarasanu smo išli tek krajem sedmog mjeseca. A snijeg se otopio upravo negdje početkom sedmog mjeseca ili čak malo kasnije.
Ja imam kolektivni u firmi i ne mogu birati datume,prošle godine sam išao10.7.što i nije problem jer se uvijek da dogovoriti sa Bandićem :smoke:veči mi je problem povratak jer 16.7.moram biti u Zagrebu..to je okvirno za sada što znam.
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #32 : 07. Siječanj, 2019. - 07:35 »

I ovi moji datumi su orjentirni. Sve ovisi o tome kad će gospođa dobiti GO. Ako uspije prije, krećemo prije!!
Ima još vremena. Dogovorit ćemo se. Važno da ima volje i želje !!! :thumbleft: :thumbleft:
Evidentirano
KLE  forever

mskot

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #33 : 16. Siječanj, 2019. - 10:49 »

Ja sam isplanirao godišnji (jer to već  :Dod nas traže u firmi) od 08.07. do 21.07., i 15.08- 23.08. tako da se uklapam tu.
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #34 : 16. Siječanj, 2019. - 12:11 »

Ja sam isplanirao godišnji (jer to već  :Dod nas traže u firmi) od 08.07. do 21.07., i 15.08- 23.08. tako da se uklapam tu.
Super!
Ovaj prvi dio znači možemo iskoristiti za Rumunjsku. Nadam se da će se još ponetko uklopiti u ove naše planove.
Evidentirano
KLE  forever

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #35 : 21. Siječanj, 2019. - 10:51 »

Ja bih rado s vama , ali sve zavisi od toga koliko će "paprike" biti  :udri:
Nije to preskupo, ali opet....
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #36 : 21. Siječanj, 2019. - 17:55 »

Ja bih rado s vama , ali sve zavisi od toga koliko će "paprike" biti  :udri:
Nije to preskupo, ali opet....

Ma nije to tako strašno Kume....a zbilja vrijedi otići.
Istina, treba pokoji eurić...
Evidentirano
KLE  forever

Bajadojaja

• Kawasaki ...
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
« Odgovori #37 : 21. Siječanj, 2019. - 18:24 »

Jbg kad treba puno puta tak po pokoji eurić, ja bi napravil put oko svijeta s motorom, samo me malo muči taj pokoji eurić :h. Kaj oko svijeta, obišel bi galaksiju!!!
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #38 : 22. Siječanj, 2019. - 09:51 »

BdJ (iliti Bajadojaja) , to je i moj problem. Naravno, vozio bi se stalno,bilo gdje.. I opet naravno,tu se potroši...
Malo za gorivo,malo za kavicu,pivicu, pa onda i kakva pizza ili čevap...
Evo, netko je napisao da je prestao pušiti pa je sa tom lovom uspio kupiti nekoliko motora...
Pa sam se i ja poveo tim dobrim primjerom. Nakon višedesetljetnog pušačkog staža, od Nove godine sam (pokušavam) prestao.
Nije lako, ali nije ni neizvedivo. I svaku nedjelju u kasicu-prasicu stavim 200 kn. To je otprilike lova koju sam tjedno trošio na cigarete.
Pa, po mojoj računici, do puta za Rumunjsku bi se trebalo skupiti kakvih 600-650 eurića. A to bi otprilike bio iznos koji namjeravam potrošiti (gospođa i ja) za kakvih desetak dana u Rumunjskoj.
Živi bili, pa vidjeli.... :h
Evidentirano
KLE  forever

kleptanon

• Kawasaki ...
« Odgovori #39 : 22. Siječanj, 2019. - 10:58 »

Kolega Heckler,evo ja ti dajem podršku u vezi novogodišnje odluke.Mogu iz prve ruke posvjedočiti da je teško,ali uopće nije neizvedivo..pušio sam i po 3kutije dnevno,ali to je bilo davno i bio sam mlad :D prve 3 godine je najteže,ali kao što znamo sve je u glavi..pogotovo kad imaš neki cilj,a u ovom slučaju je put sa kleom.. :h :h pa gdje češ veču motivaciju :prsti: i da..može se piti kava i bez cigarete :bang:
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5   Gore

Stranica je generirana za 0.411 sekundi uz 27 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal