Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Siječanj, 2019. - 22:10
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 3 [4]   Dolje

Autor Tema: Prijedlog za vožnjicu do Rumunjske  (Posjeta: 1657 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

heckler

• Kawasaki KLE
Odg: Prijedlog za vožnjicu do Rumunjske
« Odgovori #30 : 06. Siječanj, 2019. - 11:20 »

Transalpina (dolje pa gore) - izbjegavati cestu 7A (s KLEom bi bilo OK, s Banditom je bila patnja) -> Sibiu -> Transfagarasan -> Curtea de Argeş

Mislim da je najbolja opcija Transalpinu prijeći smjerom jug-sjever, a Transfagarasanu sjever-jug. Čini mi se da si i ti, prema ovoj ruti koju si stavio, išao isto tako.
Evidentirano
KLE  forever

kleptanon

• Kawas... ...
« Odgovori #31 : 06. Siječanj, 2019. - 15:29 »

Ma sve se može dogovoriti. Taj datum sam izabrao jer supruga u to vrijeme obično počne koristiti GO. Meni je skroz svejedno jer sam u mirovini. Svaki dan mi je neradni :h
Ako bi zbilja par članova foruma bilo zainteresirano za ovaj izletić, svakako bi našli neki kompromis i dogovorili opcije koje bi odgovarale većini ili svima.
Drugi razlog zašto sam odabrao upravo taj datum je jer sam tamo bio prije dvije godine krajem šestog mjeseca i na vrhovima Karpata je bilo snijega. Na Transfagarasanu smo išli tek krajem sedmog mjeseca. A snijeg se otopio upravo negdje početkom sedmog mjeseca ili čak malo kasnije.
Ja imam kolektivni u firmi i ne mogu birati datume,prošle godine sam išao10.7.što i nije problem jer se uvijek da dogovoriti sa Bandićem :smoke:veči mi je problem povratak jer 16.7.moram biti u Zagrebu..to je okvirno za sada što znam.
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #32 : 07. Siječanj, 2019. - 07:35 »

I ovi moji datumi su orjentirni. Sve ovisi o tome kad će gospođa dobiti GO. Ako uspije prije, krećemo prije!!
Ima još vremena. Dogovorit ćemo se. Važno da ima volje i želje !!! :thumbleft: :thumbleft:
Evidentirano
KLE  forever

mskot

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #33 : 16. Siječanj, 2019. - 10:49 »

Ja sam isplanirao godišnji (jer to već  :Dod nas traže u firmi) od 08.07. do 21.07., i 15.08- 23.08. tako da se uklapam tu.
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #34 : 16. Siječanj, 2019. - 12:11 »

Ja sam isplanirao godišnji (jer to već  :Dod nas traže u firmi) od 08.07. do 21.07., i 15.08- 23.08. tako da se uklapam tu.
Super!
Ovaj prvi dio znači možemo iskoristiti za Rumunjsku. Nadam se da će se još ponetko uklopiti u ove naše planove.
Evidentirano
KLE  forever
 Str: 1 2 3 [4]   Gore

Stranica je generirana za 0.398 sekundi uz 28 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal