Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 18. Lipanj, 2019. - 06:08
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 3 4 [5]   Dolje

Autor Tema: Prijedlog za vožnjicu do Rumunjske  (Posjeta: 3770 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

antebedalov

• Kawas... ...
Odg: Prijedlog za vožnjicu do Rumunjske
« Odgovori #40 : 22. Siječanj, 2019. - 21:38 »

Postoji li neki krajnji datum do kad se triba javit? Posto cu ovo lito bit na brodu,a angažman će mi funkcionirat na tjednoj bazi(dakle jedan tjedan radin,pa me onda mogu trazit odma idući,a mogu tek za 15 dana) Stalno visin na ovoj temi i bas me privlaci :D
Evidentirano
Nije u šoldima sve, neka te tu KLE

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #41 : 23. Siječanj, 2019. - 07:55 »

Postoji li neki krajnji datum do kad se triba javit? Posto cu ovo lito bit na brodu,a angažman će mi funkcionirat na tjednoj bazi(dakle jedan tjedan radin,pa me onda mogu trazit odma idući,a mogu tek za 15 dana) Stalno visin na ovoj temi i bas me privlaci :D

Kako sam ja tu temu otvorio i predložio taj đir po Rumunjskoj, onda ću ti pokušati i odgovoriti.
Znači, moj frend i ja (sa gospođom) sigurno idemo na to putovanje. Krenuli bi orjentirno 12.07.
Ali, to sam već napisao, datum se može pomaknuti malo naprijed ili nazad. Ne previše.
Za sada tek,ajmo reći, prikupljam ponude :h, odnosno ispitujem interes KLE pučanstva za tako nešto.
Kako planiram bukirati smještaj, ako ne za cijelu turu, a onda bar za početnih par dana, bilo bi dobro
znati sigurno tko ide bar u svibnju.
Moram napomenuti da sam u prošlosti imao negativnih iskustava sa takvom organizacijom jer sam bukirao smještaj,
garantirao svojom karticom, a onda su ljudi odustajali. pa ako sam uspio poništiti rezervaciju na vrijeme, nije mi teretilo karticu,
ali ako ne....e onda sam u banani.
Tako da bi bilo dobro da se sigurno zna tko ide, a tko ne.... na vrijeme.
Opet, ne mora se to tako odraditi. Može i drugačije. Sve je stvar dogovora. Ja sam bukirao uglavnom zato da svi spavamo na jednom mjestu ili zato jer smo mogli bukirati neki apartman za 4,5 ili 6 osoba...
Ali, opet kažem, sve se to lako dogovori...važno je da ima volje i KLE duha...
Evidentirano
KLE  forever

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #42 : 23. Siječanj, 2019. - 08:13 »

Kako sam ja tu temu otvorio i predložio taj đir po Rumunjskoj, onda ću ti pokušati i odgovoriti.
Znači, moj frend i ja (sa gospođom) sigurno idemo na to putovanje. Krenuli bi orjentirno 12.07.
Ali, to sam već napisao, datum se može pomaknuti malo naprijed ili nazad. Ne previše.
Za sada tek,ajmo reći, prikupljam ponude :h, odnosno ispitujem interes KLE pučanstva za tako nešto.
Kako planiram bukirati smještaj, ako ne za cijelu turu, a onda bar za početnih par dana, bilo bi dobro
znati sigurno tko ide bar u svibnju.
Moram napomenuti da sam u prošlosti imao negativnih iskustava sa takvom organizacijom jer sam bukirao smještaj,
garantirao svojom karticom, a onda su ljudi odustajali. pa ako sam uspio poništiti rezervaciju na vrijeme, nije mi teretilo karticu,
ali ako ne....e onda sam u banani.
Tako da bi bilo dobro da se sigurno zna tko ide, a tko ne.... na vrijeme.
Opet, ne mora se to tako odraditi. Može i drugačije. Sve je stvar dogovora. Ja sam bukirao uglavnom zato da svi spavamo na jednom mjestu ili zato jer smo mogli bukirati neki apartman za 4,5 ili 6 osoba...
Ali, opet kažem, sve se to lako dogovori...važno je da ima volje i KLE duha...
Svaka tebi Heckler cast sto se trudis i pokusavas organizirati takav put..svi znamo da je lakse obecati nego ispuniti..kad bih ja bio na tvom mjestu dogovorio bih kranji datum npr.20.5 i tko uplati taj je siguran,a ovo na demdo,budem kad sjedne placa i to..fuck ne kazemi da bi netko namjerno zajebao,ali svakakvih situacija bude..eto,ja tako razmisljam,a nadam se i vecina kleasa..bdw jel se talozi nikotin u kasicu prasicu :h
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #43 : 23. Siječanj, 2019. - 09:13 »

Ma svjestan sam ja da je zajebancija organizirati tako nešto. Ja zbilja svake godine napravim neki đir od pet do deset dana negdje.
I uvijek idemo dva, tri i vrlo rijetko četiri motora. Tko sam, tko sa pratnjom.
Zapravo, lakše je sve skupa organizirati za manju grupu (spavanje, parking,klopa...).
A i u vožnji je lakše. Kad sam ja na čelu, nastojim imat u retrovizoru bar prvog iza mene stalno, a ako je moguće i druge.
A kad imaš kolonu od devet-deset motora...E, to baš nije lako. Naravno, samo ako si ozbiljan,odgovoran i savjestan.
Ako ne, boli te briga. Svako se vozi za sebe. Pretiče se u koloni, ne poštuje cik-cak raspored...Ja to izbjegavam. Jer se onda uglavnom dogode neka sranja...
Znam slučaj kad su momci krenuli iz Zg za Italiju. Uspjeli su se posvađat do Rijeke. I jedni otišli u Italiju, a drugi u Austriju.
I to je objavio jedan poznati biker. Jer se to njemu dogodilo.
Ali, ja sam siguran da su KLE vozači ozbiljni ljudi, tolerantni, veseli...i da će se među njima naći poneki koji će mi se pridružiti na putu za Rumunjsku.
I da, prijedlog da se definira datum konačne potvrde puta je odličan. I da se to potkrijepi sa novčićima :h
Evidentirano
KLE  forever

kUm

• Kawasaki KLE
« Odgovori #44 : 26. Siječanj, 2019. - 12:14 »

Da, treba odrediti datum krajnjeg roka prijave i uplate akontacije, tek onda  bookirati smjestaj.
Ako je vise od 4-5 motora, organizirati dvije grupe, s manjimautom razmakom, što dalje trazi unaprijed predvidjenu rutu (za svaki slucaj).

Za više savjeta, oko organizacije puta i smjestaja, možeš kontaktirati Pecu iz Zrenjanina, koji ce ti dati pregršt korisnih savjeta.

:ruke:
Evidentirano
Be a dreamer, live without a brain....:prsti:

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #45 : 01. Veljača, 2019. - 18:19 »

Evo da malo motiviram one koji još nisu sigurni bi li išli...
Ovo sam fotkao 2017...
Transfagarasana

(Powered by frubar.net)
I Bran Drakulin dvorac (jedan od...)

(Powered by frubar.net)

Evidentirano
KLE  forever

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #46 : 14. Svibanj, 2019. - 14:14 »

Pripreme za putovanje po Rumunjskoj su u završnoj fazi. Određena je ruta koja obuhvaća Đerdap, Transalpinu, Transfagarašanu i razgledavanje nekoliko znamenitijih dvoraca u Transilvaniji.
Skupilo  se četiri motora, od toga dva KLE-a. Put bi trebao trajati desetak dana, a u tijeku je bukiranje smještaja.
Definitivni polazak je 12. 07.
Eto, čisto da malo informiram članove foruma kad sam već otvorio tu temu.
Prije toga ćemo odraditi KLE meeting u Austriji, pa onda pravac Rumunjska!!!
Evidentirano
KLE  forever
 Str: 1 ... 3 4 [5]   Gore

Stranica je generirana za 0.286 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal