Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 20. Rujan, 2019. - 19:13
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1] 2 3 4   Dolje

Autor Tema: Karavana za život  (Posjeta: 2871 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kleptanon

• Kawasaki KLE
Karavana za život
« : 09. Siječanj, 2019. - 12:57 »

Ljudi,samo da pitam da li se netko u skorije vrijeme pokušavao učlaniti u tu udrugu..mene je naš 100%kleaš prijavio još u 9.mj i platio članarinu(tako on kaže)a ja iskaznicu do dana današnjeg nisam dobio i ne namjeravam mu platiti dok ne dođe iskaznica..iako je 2018.g.već prošla i pitanje je hoče li još vrijediti..evo,zbog ovakvih stvari se ljudi iseljavaju i meni dođe da odem u Irsku i to kleom,ali malo me frka bez  iskaznice kzž :smoke:
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
Odg: Karavana za život
« Odgovori #1 : 09. Siječanj, 2019. - 15:03 »

ae tak ti ne vrijedi, moraš novu za 2019
http://karavanazazivot.com/clanovi-ukzz/
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #2 : 09. Siječanj, 2019. - 18:04 »

ae tak ti ne vrijedi, moraš novu za 2019
http://karavanazazivot.com/clanovi-ukzz/
Haha,kak tu sve lijepo pise i izgleda..skoro kao kad dizes kredit..a najbolje je ono dostava iskaznice u roku 15-30dana :natak:
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #3 : 09. Siječanj, 2019. - 19:18 »

kae se ti čudiš, gde živiš..
Pojedi Twix, kad si gladan nisi svoj :h
Zanimljivo mož bit samo polučlan, za član ništ nepiše.. nit brige ni pameti sam daš novce, drugi brigaju za tebe
Evidentirano

Bajadojaja

• Kawasaki KLE
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
« Odgovori #4 : 09. Siječanj, 2019. - 19:51 »

Je, zato je i dobil samo pol Twixa  :natak:
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #5 : 09. Siječanj, 2019. - 20:31 »

Je, zato je i dobil samo pol Twixa  :natak:
  Da sam bar dobio pola,ne bi mi bilo krivo,ovak me jebe hrvatska stvarnost.. na svakom koraku laži i prevare,volio bih da sam u krivu,ali..jebi ga,pere me pms :rego:ne daj bože da mi ikad zatreba njihova pomoć..
Evidentirano

heckler

• Kawasaki KLE
« Odgovori #6 : 10. Siječanj, 2019. - 08:06 »

Od samog početka sam sudionik "Karavane za život" i podupirući član istoimene udruge. Uvijek sam pozdravljao sve akcije udruge pokrenute u cilju povećanja sigurnosti motociklista u prometu, kako kroz zakonodavne prijedloge, tako i kroz edukaciju samih motociklista organiziranjem vrlo kvalitetnih poligona sigurne vožnje.
Osobno poznajem Stipka, idejnog začetnika cijelog tog projekta i mogu izreći samo riječi hvale za njegov trud i nastojanja da se poveća sigurnost i smanji broj prometnih nesreća u kojima su sudionici bikeri.
Mislim da je to bila osnovna ideja vodilja ljudi koji su pristupili osnivanju udruge.
Da, jedan od ciljeva je bio i to da se sa vlasnicima trgovina moto-opremom i dijelovima pokuša dogovoriti povoljnija kupnja. Isto tako i povoljniji uvjeti obveznog osiguranja...
Nažalost, u međuvremenu je došlo do određenih poteškoća u radu udruge, svađa i nerazumijevanja među nekim vodećim ljudima...pa je to vjerojatno rezultiralo i neizdavanjem iskaznica za koje su uredno plaćeni troškovi izrade. Ili nešto drugo....
Poznato mi je više slučajeva da iskaznica nije izdata iako je uplata uredno izvršena.
Molio bi Stipka, a znam da prati naš forum kao bivši KLE-ovac, da pokuša bolje objasniti, naravno ako zna, zašto se to događa.
« Zadnja izmjena: 10. Siječanj, 2019. - 08:11 heckler »
Evidentirano
KLE  forever

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #7 : 10. Siječanj, 2019. - 11:53 »

:bang:Bravo Heckler..I mene zanima objašnjenje ove situacije i s nestrpljenjem čekam odgovor mjerodavne osobe :occasion:
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #8 : 10. Siječanj, 2019. - 14:15 »

Imaš u kontaktima mail adrese, kontaktiraj direktno tam pa bu ti neko odgovoril vjerojatno. Ovak prek foruma se te stvari ne rešavaju uobičajeno. :glasses:

Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #9 : 10. Siječanj, 2019. - 16:48 »

Imaš u kontaktima mail adrese, kontaktiraj direktno tam pa bu ti neko odgovoril vjerojatno. Ovak prek foruma se te stvari ne rešavaju uobičajeno. :glasses:
Kontakti su davno uspostavljeni uz obečanje mjerodavnih da se budu javili u ponedjeljak sa informacijama..ali taj ponedjeljak nikako da dođe :prsti:Ništa,čekamo objavu ovdje na forumu,možda se i desi :D
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 4   Gore

Stranica je generirana za 0.276 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal