Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 24. Ožujak, 2019. - 10:59
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 38   Dolje

Autor Tema: ŠANGAJ cuga  (Posjeta: 7749 )

brm brm i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Bajadojaja

• Kawasaki ...
  • Nisam ginekolog ali mogu pogledati
Odg: ŠANGAJ cuga
« Odgovori #320 : 17. Ožujak, 2019. - 14:41 »

A,to je tvoj kle bio sparkan od jutra do mraka pred Sangajem..ak hoces prodati motor odi na Hrelic,a ne u Sangaj :h
Bio Cigo s kombijem, uzeo i za dva sata vratio, platio cugu i molio na koljenima da mu bar pola para vratim i teram KLE-a van iz kombija  :h. Tak da sam na kraju i parsto kuna u plusu. Šalu na stranu, odvalili 500 km jučer, i više nego dovoljno za jedan dan, vožnju u dvoje i originalni sic. Pal sam na dupe kad sam videl potrošnju, ravno 4L/100 km, s tim da smo na povratku na obilaznici terali 140-160 km/h, nisam vjeroval da moj drlog sa suputnicom more toliko navući :h, pogotovo s 38 zubi zadnjim lančanikom.
Drago mi je da smo se potrefili s ekipom u oba smjera, taj Šangaj bi trebal razmisliti o promjeni imena.
Evidentirano

nenox

• Kawasaki ...
« Odgovori #321 : 17. Ožujak, 2019. - 15:28 »

Samo piz*arije s tim šangajem, tam je neki bermudski trokut, a i ceste idu tak.Moral sam odtamo maloprije pobjeć glavom bez obzira i bez gašenja, bi ga kujac više upalil...bi šibicom. Zasad aku gecrk.
Evidentirano

nenox

• Kawasaki ...
« Odgovori #322 : 17. Ožujak, 2019. - 15:32 »

Odma doma pacijent spojen na infuziju i aparate...
Evidentirano

Bajadojaja

• Kawasaki ...
« Odgovori #323 : 17. Ožujak, 2019. - 15:33 »

Buš sutra metnul novi aku i bez brige si (osim ak ti regler nije sjebal aku, nekak nije sezona rikavanja akumulatora).
Evidentirano

nenox

• Kawasaki ...
« Odgovori #324 : 17. Ožujak, 2019. - 16:33 »

još mi je instrument za ispitivanje poginul, je sutra aku, instrument novi pa dalje bumo vidli koja se slika kaže. Magnet je na mestu, aku i regler kaže knjiga promjenjeno 4/16 na 46500, sad je 80700 na dan gospodnji danas. Vjerojatno sve je moguće..nećemo spominjat murfijeve zakone  :smoke:
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki ...
« Odgovori #325 : 17. Ožujak, 2019. - 18:46 »

Nenox,dobro kaže Baja nekak nije vrijeme za rikavanje akumulatora još si se i vozio..jedino ako nisi ostavio grijanje preko noči upaljeno :smoke:ali ja mislim da bi to sve kaj te zadesilo moglo biti od vjetrova..ne onih poznatih plominskih,nego od tih silnih kobasa i špekova :Djbg..ugušio si sve pod sicem :occasion:
Evidentirano

Bajadojaja

• Kawasaki ...
« Odgovori #326 : 17. Ožujak, 2019. - 19:34 »

Ali on ima prerađen sic sa isprdnim kanalima, pogine sve oko motora, a motoru niš, problem je negdje drugdje :h
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki ...
« Odgovori #327 : 17. Ožujak, 2019. - 19:51 »

Ali on ima prerađen sic sa isprdnim kanalima, pogine sve oko motora, a motoru niš, problem je negdje drugdje :h
:h :smoke: Da,zaboravio sam da je nenoxov kle pun prerada,dorada..možda je problem u kiflicama..jetinim kiflicama :D
Evidentirano

Bajadojaja

• Kawasaki ...
« Odgovori #328 : 17. Ožujak, 2019. - 20:06 »

Mislim da njegov sic ima i grijač kifle :h :h, zato je i prdnul akumulator, stavil je na kuhanje jaja al zaboravil isključiti :h.
Evidentirano

nenox

• Kawasaki ...
« Odgovori #329 : 17. Ožujak, 2019. - 21:14 »

ukratko odspojil aku s infuzije od par sati i spojil ga na motor natrag..sad pali. Nisam ništa sretniji jer je vjerojatno regler. Naizglednije treba obadvoje promijenit samo treba na vagu stavit kilo i deset deka hrv. novaca. Pozitivno je kaj bu ovaj tjedan kiša nadam se najiskrenije pa se i tak nebi vozil.. :smoke:
Evidentirano
 Str: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 38   Gore

Stranica je generirana za 0.264 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal