Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 30. Ožujak, 2020. - 22:29
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 [2] 3 4 5   Dolje

Autor Tema: Pozdrav svima, novi sam član i možda budući vlasnik KLE-a :-)  (Posjeta: 7179 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

GogoOg

• Kawasaki ...
  • samo jako
Odg: Pozdrav svima, novi sam član i možda budući vlasnik KLE-a :-)
« Odgovori #10 : 01. Ožujak, 2019. - 16:08 »

.nečeš pogriješiti sa kleom zato jer se on uopće ne kvari :occasion:  :ruke:
[/quote]

Potpisujem.. jednostavno Kle nema mana niti kvara pravo čudo od motorića  :glasses:  nešto malo problema je imao Klampi, ali zbilja sitnice zanemarivo  :smoke:
Evidentirano
Samo jako

antebedalov

• Kawas... ...
« Odgovori #11 : 01. Ožujak, 2019. - 16:14 »

.nečeš pogriješiti sa kleom zato jer se on uopće ne kvari :occasion:  :ruke:

Potpisujem.. jednostavno Kle nema mana niti kvara pravo čudo od motorića  :glasses:  nešto malo problema je imao Klampi, ali zbilja sitnice zanemarivo  :smoke:

Uvik zaboravljas drzac tablice..
Evidentirano
Nije u šoldima sve, neka te tu KLE

GogoOg

• Kawasaki ...
  • samo jako
« Odgovori #12 : 01. Ožujak, 2019. - 16:29 »

:h :h :h
Evidentirano
Samo jako

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #13 : 01. Ožujak, 2019. - 17:30 »

.nečeš pogriješiti sa kleom zato jer se on uopće ne kvari :occasion:  :ruke: Mislim da su kolegi klampiju podvalili motor..on je samo kupio bocne plastike od klea,a masina od aprilije..kako drugacije objasniti njegove probleme sa strujom..

Evidentirano

Gašo

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #14 : 01. Ožujak, 2019. - 19:52 »

Pozdrav ! dobrodošo :occasion: ma kle je zver..  predhodni vlasnik mog kle-a nije uopce ništa ulagao u njega a ipak napravio 70k km ,to ipak nekaj govori o izdržljivosti.

Klampi

• Kawas... ...
« Odgovori #15 : 01. Ožujak, 2019. - 20:06 »

geronimon uopće nemoj slušat gogoplesačicu i kleptanona,to su mučki provokatori...  :evil:

jesam minjal regler,akumulator,četkice na alnaseru,a izgleda i jedna bobina šprica...to je sve potrošno i zamisli kolko bi to koštalo na BMW....ovako je cijena ko gajba pive...   :ruke: ako i malo imaš duha vozit ćeš KLE  :thumbleft:

GogoOg

• Kawasaki ...
  • samo jako
Evidentirano
Samo jako

Rudi

• Kawas... ...
  • suza za zagorske brege
« Odgovori #17 : 01. Ožujak, 2019. - 20:50 »

svaki cigo svoga konja hvali..........nemoj te se ljutiti gospodo KLEaši ali u današnje vrijeme recimo u top pet oglasa motora na njuški za te novce recimo 3000 eura KLE bi bio zadnji iliti peti jer svih onih četiri ispred su bolji motori od KLe-a.E sad ako se dotičnom KLE baš sviđa i taj motor želi e onda je sve OK.onda mu je prvi jer želi baš njega ali ako nezna i u neku ruku mu je svejedno što vozi več je važno da vozi "veči" motor onda je KLE zadnji,niti ide,niti koči,niti neznaš koliko još juhe imaš,niti....ma joj,...dakle recite čovjeku istinu u oči iako vaš KLE duh je neuništiv i to cijenim....bez ljutnje,prijatelji... :angel:
Evidentirano
sve super,sve ok

antebedalov

• Kawas... ...
« Odgovori #18 : 01. Ožujak, 2019. - 21:03 »

svaki cigo svoga konja hvali..........nemoj te se ljutiti gospodo KLEaši ali u današnje vrijeme recimo u top pet oglasa motora na njuški za te novce recimo 3000 eura KLE bi bio zadnji iliti peti jer svih onih četiri ispred su bolji motori od KLe-a.E sad ako se dotičnom KLE baš sviđa i taj motor želi e onda je sve OK.onda mu je prvi jer želi baš njega ali ako nezna i u neku ruku mu je svejedno što vozi več je važno da vozi "veči" motor onda je KLE zadnji,niti ide,niti koči,niti neznaš koliko još juhe imaš,niti....ma joj,...dakle recite čovjeku istinu u oči iako vaš KLE duh je neuništiv i to cijenim....bez ljutnje,prijatelji... :angel:
Kojih su to 4 motora onda ispred? Jel govorimo uopce o dual purpose motorima ili opcenito? Daj malo konkretni neki primjer..
Evidentirano
Nije u šoldima sve, neka te tu KLE

Zoki175

• Kawas... ...
« Odgovori #19 : 01. Ožujak, 2019. - 21:30 »

Da ima boljih motora nije ništa čudno. Pa naravno da ima, od svakog motora ima neki bolji. Nijedan nije savršen. Ja sam nedavno kupio KLE pa eto i mene zanima koja sam to 4 bolja motora mogao kupit za manje od 20000 kn 2006 godište?
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 5   Gore

Stranica je generirana za 0.268 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal