Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 30. Ožujak, 2020. - 20:32
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 [3] 4 5   Dolje

Autor Tema: Pozdrav svima, novi sam član i možda budući vlasnik KLE-a :-)  (Posjeta: 7176 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Rudi

• Kawas... ...
  • suza za zagorske brege
Odg: Pozdrav svima, novi sam član i možda budući vlasnik KLE-a :-)
« Odgovori #20 : 01. Ožujak, 2019. - 21:35 »

a gledaj,ja sam samo dobro pročital post od geronimona koji kaže da je "gledao sve i svašta" a da mu se sviđe KLe i to je u redu,ako mu se sviđa motor kao motor OK ali da je izašao iz raja,nije....i nije spominjao jedan,dva ili četiri cilindra,dakle i to je "možda" svejedno dakle nemoj me loviti na fore da sad tražim koji je to dvocilindrik bolji od KLe-a,svi bi vi (kao i ja pretpostavljam) rađe vozili BMW-a 1200 GS ali nemamo love i sad dolazimo i do toga da za tri soma eura "dakle njegovih 20 000 kuna) ima puno boljih motora od KLE-a i koji bolje koče(svi bolje koče) koji bolje idu,koji imaju pokazivač tanka i ....tako dalje i tako dalje....KlE je jedan od onih dobrih starih motora(kao i recimo honda boldor,suzuki inazuma,kawasaki gpz....itd,itd)ali ako geronimon želi nešto drugo,bogme za te novce ima pa nek pogleda ali ako želi KLE-a sretno mu bilo i nadam se da se bumo vidli na cesti sretni i veseli (inače vozim crnog bandita tak da me možeš prepoznati)ma pozdrav svim kleašima ma gdje bili...uživajte  :bang:
Evidentirano
sve super,sve ok

Zoki175

• Kawas... ...
« Odgovori #21 : 01. Ožujak, 2019. - 21:42 »

Baš si ko naši političari. Misliš da vješto izbjegavaš odgovor :D
Nisi naveo koji su to bolji motori za tu cijenu.  A GS-a ne bi kupio ni da dobijem eurojackpot
Evidentirano

antebedalov

• Kawas... ...
« Odgovori #22 : 01. Ožujak, 2019. - 21:53 »

a gledaj,ja sam samo dobro pročital post od geronimona koji kaže da je "gledao sve i svašta" a da mu se sviđe KLe i to je u redu,ako mu se sviđa motor kao motor OK ali da je izašao iz raja,nije....i nije spominjao jedan,dva ili četiri cilindra,dakle i to je "možda" svejedno dakle nemoj me loviti na fore da sad tražim koji je to dvocilindrik bolji od KLe-a,svi bi vi (kao i ja pretpostavljam) rađe vozili BMW-a 1200 GS ali nemamo love i sad dolazimo i do toga da za tri soma eura "dakle njegovih 20 000 kuna) ima puno boljih motora od KLE-a i koji bolje koče(svi bolje koče) koji bolje idu,koji imaju pokazivač tanka i ....tako dalje i tako dalje....KlE je jedan od onih dobrih starih motora(kao i recimo honda boldor,suzuki inazuma,kawasaki gpz....itd,itd)ali ako geronimon želi nešto drugo,bogme za te novce ima pa nek pogleda ali ako želi KLE-a sretno mu bilo i nadam se da se bumo vidli na cesti sretni i veseli (inače vozim crnog bandita tak da me možeš prepoznati)ma pozdrav svim kleašima ma gdje bili...uživajte  :bang:

Rudi, nisi dobro procita, jer da jesi vidia bi da je on gleda sve i svasta ali isto tako da je svjestan da nako ntolik8h godina ne moze bas sist na sve i svasta. Shodno tome, primjetia je KLE koji mu se svida. Takoder je navea da bi tia motor s kojin se moze zaputit negdi vikendon ili kako god i vozikat se po gradu. Mi koji ga imamo smo dobro svjesni njegovih mana ali to nije nista nerjesivo, i mislin da se da pregrmit. Jos uvik cekan listu ta 4 motora u klasi(bar priblizno) KLE-a do 3000e koji obavljaju stvari koje nas novi clan foruma zahtijeva. Pozdrav svin vozacima bandita :ruke:
Evidentirano
Nije u šoldima sve, neka te tu KLE

Klampi

• Kawas... ...
« Odgovori #23 : 01. Ožujak, 2019. - 22:00 »

nema ljutnje,ali bandit među duhovima...
isto sam čital ponovo geronimov post i....nakon tomosa i pauze od 20g idealno vozilo je KLE...

pa nije rosi da odma obuće piđamu i leži po zavojima,ako motor ne koći prilagodi vožnju da možeš stat...
ako nema tank pokazivać,probaj par rezervara skužit kolko možeš do rezerve preć km...

i mislim da puca na enduro,a ne na hornete honda boldor,suzuki inazuma,kawasaki gpz...

a za kontrolu reglera ima na jebaju za 80kn 12V utičnica sa pokazivačem volti....   :h

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #24 : 01. Ožujak, 2019. - 22:03 »

Ti Badelov ne pizdi.. :D tvoj kle je jedini kojem ispada nosač tablice u vožnji..reci ti Rudiju kako se kle transformira iz radnog stroja u elegantnog konobara :evil: mislim da to ova prva četiri motora ne bi mogla :aplauz:
Evidentirano

Rudi

• Kawas... ...
  • suza za zagorske brege
« Odgovori #25 : 01. Ožujak, 2019. - 22:06 »

a gle ja vam nisam neprijatelj dapače imam puno prijatelja sa ovog foruma ali dobro nema sad to veze ajde da vam odgovorim još i to i neču se više javljat jer kao da sam durnul u osinje gnjezdo,ja sam samo iskren za razliku od vas koji KLE dižete u nebesa,ja vozim suzuki bandita koji je fenomenalan motor ali nikad mi jije palo na pamet da velim da je najbolji,da se ne kvari,da ima dušu i .....
dakle u današnjem njuškalu jednocilindrik:APRILIJA PEGASO FACTORY 650 2008 godina-2800 eura
                                     dvocilindrik:KAWASAKI ER 6F 2007 godina 2800 eura
                                                    KAWASAKI ER 6 F AKRAPOVIĆ 2006 godina 2700 eura
                                                    YAMAHA TDM 900 2008 godina 2950 eura
                                      četverocilindrik:KAWASAKI Z750  2006 godina 2800 eura
                                                           SUZUKI GSXF 750  2003 godina 2490 eura
                                                           YAMAHA FZ 600 N  2004 godina-3000 eura
                                                            HONDA HORNET 600 2006 godina 2700 eura i
i malo egzotike  BMW K 1200 RS 2002 godina 3000 eura
                      DUCATI ST 2 2000 godina 2690 eura
                       BMW F 650 CS ABS 2002 godina-2750 eura
sve su to motori ivađeni danas iz njuškala i svi su "BOLJI" od KLE-a a za tri soma KLE-a 2006 godine nema dakle niti to ti nejde u prilog.Ispričavam se na iskrenosti ali samo sam htel da geronimon čuje malo i drugi glas a ne samo jedan a on sam nek si odluči...ako želi KLE-a nek si ga nabavi i ja mu želim sigurnu cestu i da se dugo,dugo vozi i da puno km napravi.....pozdrav svima......

Evidentirano
sve super,sve ok

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #26 : 01. Ožujak, 2019. - 22:24 »

Aha Badelov dobio si i više nego 4motora :aplauz:ali ja mislim da je gospon Rudi malo zarudio..Dr.pali radare :h :h uspoređivati njegovo visočanstvo KLE sa svim nabrojanim motorima nema smisla..čovjek spominje motore od 650ccm do 1200ccm i to je rang Klea..dobra baksuzija bila :h :h kako bi rekao ZGAnte,natakarim ja tog BMW-a K1200 RS koji košta 3000 eura :natak2:
Evidentirano

antebedalov

• Kawas... ...
« Odgovori #27 : 01. Ožujak, 2019. - 22:37 »

Aha Badelov dobio si i više nego 4motora :aplauz:ali ja mislim da je gospon Rudi malo zarudio..Dr.pali radare :h :h uspoređivati njegovo visočanstvo KLE sa svim nabrojanim motorima nema smisla..čovjek spominje motore od 650ccm do 1200ccm i to je rang Klea..dobra baksuzija bila :h :h kako bi rekao ZGAnte,natakarim ja tog BMW-a K1200 RS koji košta 3000 eura :natak2:

Ode se u nas kaze "ja u spade, on u kupe"
Evidentirano

antebedalov

• Kawas... ...
« Odgovori #28 : 01. Ožujak, 2019. - 22:40 »

Ti Badelov ne pizdi.. :D tvoj kle je jedini kojem ispada nosač tablice u vožnji..reci ti Rudiju kako se kle transformira iz radnog stroja u elegantnog konobara :evil: mislim da to ova prva četiri motora ne bi mogla :aplauz:

Koji gs, koje aprilie..  :evil:
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #29 : 01. Ožujak, 2019. - 22:53 »

Koji gs, koje aprilie..  :evil:
Evo Geronimo,uz kupnju klea dobiješ i dvije džezve kave za počastit društvo.. :ruke:
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5   Gore

Stranica je generirana za 0.527 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal