Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 20. Rujan, 2019. - 19:07
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: [1] 2 3 4   Dolje

Autor Tema: Istra- jednodnevni đirevi  (Posjeta: 1890 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Miky

• Kawas... ...
Istra- jednodnevni đirevi
« : 20. Ožujak, 2019. - 21:22 »

Tema otvorena, neki prijedlog za đir.
Sigurno je netko nekada isao motorom po istri pa da napise neku turu, jer ja sam gledao google maps tamo ima cestica i puteva jako puno pa se pogubim.  :D
Evidentirano

Zoki175

• Kawas... ...
Odg: Istra- jednodnevni đirevi
« Odgovori #1 : 20. Ožujak, 2019. - 21:38 »

Za obić većinu Istre trebat će ti 10-tak jednodnevnih đireva  :D
Ako ćete na Hum, vratite se istom cestom do glavne i produžite dalje pa skrenite pogledat i Motovun. Nakon Motovuna, ne vraćate se nego nastavite prema Pazinu. Ubrzo prolazite kroz Karojbu i ako vam se jede pizza, tu možete u "Alto". Nikako ne propustite uzet palačinke :bang:
Spustite se do Pazina i onda starom cestom preko Gračišća i Kršana do Vozilića. Na plominku i nazad. Ako vam se jede nešto konkretnije, predložit ću nešto drugo.
E da, do Huma preko Učke je zanimljivije
Evidentirano

Miky

• Kawas... ...
« Odgovori #3 : 20. Ožujak, 2019. - 21:56 »

Ova tura mi se jako sviđa, a i mojoj ženi ako bude vrijeme za vikend posluzilo budemo napravili đir pa cemo i neke slike postaviti.

Hvala puno na ovoj ruti  :occasion:
Evidentirano

Zoki175

• Kawas... ...
« Odgovori #4 : 20. Ožujak, 2019. - 21:59 »

Ima još toga usput za vidjeti ali ne znam kako ćete sa vremenom stajati...Recimo Zarečki krov ti je blizu Pazina. Proguglaj, ima puno slika
Evidentirano

kleptanon

• Kawasaki KLE
« Odgovori #5 : 20. Ožujak, 2019. - 22:08 »

Ja bih ti predložio ako već dođeš do Plomina,u Voziličima na kružnom toku na prvom izlazu izađeš van,prema Učkoj,ali skreneš lijevo nakon 1km prema Kršanu..dođeš u Žminj i na kružnom toku kreneš za Pulu,ali skreni u prekrasno mjesto Svetvinčenat..tamo se nalazi srednovjekovni kaštel(zamak) i također odlična pizzeria..ne znam stavljati rute,ako zoki zna neka postavi :occasion:
Evidentirano

Zoki175

• Kawas... ...
« Odgovori #6 : 20. Ožujak, 2019. - 22:15 »

Ova druga ruta je povratak. Ali naravno može i tako. A ima i kod Kanfanara za pogledat Dvigrad. Ma ima puno toga, ali ne za 1 dan.
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #7 : 20. Ožujak, 2019. - 22:28 »

godinama sam ljetovao u istri, prošao većinu, osim Učke, al i to što sam prošao bilo je davno. Ima se tu skoro cijelu sezonu što obilazit polako i temeljito. Žalim samo što mi Istra nije bliže za jednodnevne izlete. Samo stavljaj slike i ture. Uživaj :bang:
Evidentirano

Zoki175

• Kawas... ...
Evidentirano

Miky

• Kawas... ...
« Odgovori #9 : 24. Ožujak, 2019. - 18:36 »

Danas je pao i đir po istri, ruta je bila ona od gore što je Zoki175 postavio, nema baš puno slika i sa cijeloga đira.
Istra me je jednostavno očarala.

Prva slika stajanje i prvi mali odmor na učkoj. Čak je i dobro da smo tu stali i da sam primijetio da mi je ispod motora vlažna fleka, napravila se koja kapaljka iz crijeva koji je spojen na airbox, ali ta fleka nije bitna nego je bitno da sam sad svako stajanje malo pregledavao motor i iza Huma sam fulao skretanje i dobro da jesam  :D , stajemo da na mobitel provjerim kuda dalje slučajno gledam zadnju kočnicu jer sam mijenja pakne i ulje prije mjesec dana. Kad ima šta da vidim, kvasi ulje na vijku koji spaja crijevo i kliješta  :udri: . Stisnem zadnju kočnicu počne curiti  :udri: sva sreća pa sam ponesao nešto alata, otpustim šaraf malo okrenem podlošku i stegnem odlično više ne curi  :bang: gledam ulje ima taman na minimumu, uhh kažem ženi dobro je imamo još ulja sijedaj idemo dalje  :glasses:

Malo slike Huma najmanjeg grada.

Pogled sa Huma

I naš suputnik koji nam vjerno služi

Evidentirano
 Str: [1] 2 3 4   Gore

Stranica je generirana za 0.11 sekundi uz 25 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal