Kawasaki KLE Croatia forum

Kawasaki KLE Croatia forum

• 20. Rujan, 2019. - 19:12
  • Dobrodošli, Gost
Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje

Novosti:

Dobro došli na KLE Croatia forum !!

Str: 1 2 [3] 4   Dolje

Autor Tema: Istra- jednodnevni đirevi  (Posjeta: 1892 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kleptanon

• Kawasaki KLE
Odg: Istra- jednodnevni đirevi
« Odgovori #20 : 24. Ožujak, 2019. - 20:47 »

Prošle godine prošao tuda..isto zalutao i nisam požalio..stvarno je Istra prelijepa za vožnju..slažem se sa Milkiyem da Motovun treba obavezno posijetiti...
Evidentirano

Zoki175

• Kawas... ...
« Odgovori #21 : 24. Ožujak, 2019. - 20:50 »

Ima tam kod Huma kolko vidim neki mlin na riječici i gore malo više neko jezerce, mjesto je Kotli :glasses:
Nekad je tamo bila dobra klopica. Nisam dugo bio pa ne znam kako je sad
Evidentirano

Miky

• Kawas... ...
« Odgovori #22 : 24. Ožujak, 2019. - 20:54 »

Bilo je u planu i Kotle obici ali nismo bili sigurni kako cemo sa vremenom biti pa smo ih ostavili za drugi puta.

Inace moram priznati da mi je Ucka ljepsa sa Istarske strane nego sa Rijecke i malo je strmija cesta sa serpentinama sa Istarske strane
Evidentirano

opri

• Kawasaki KLE
« Odgovori #23 : 24. Ožujak, 2019. - 21:01 »

Na vrh Učke niste išli? Evo ja bio danas..

Da li se moze, tj. smije sam bikom do gore? Ili ste isli pješke?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Evidentirano

Zoki175

• Kawas... ...
« Odgovori #24 : 24. Ožujak, 2019. - 21:15 »

Ne smije se nikakvim vozilom. Ima dole znak zabrane. Ima ljudi koji to poštuju i idu pješke (mislim da je 7 km) ali idu ljudi i autima, motorima...Ja sam bio jedanput motorom i pet-šest puta sa autom  :angel:
Evidentirano

opri

• Kawasaki KLE
« Odgovori #25 : 24. Ožujak, 2019. - 21:16 »

Ok tako sam i mislio :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Evidentirano

mat_pu

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #26 : 17. Kolovoz, 2019. - 19:26 »

Unaprijed se ispricavam za preotimanje teme ali kako sam eto... u Istri.... i vecina kratkih djireva su po Istri tako cu spamati  po ovoj temi prilicno cesto... unaprijed se ispricavam.
Evidentirano

nenox

• Kawasaki KLE
« Odgovori #27 : 17. Kolovoz, 2019. - 19:48 »

Netrebaš se ispričavati, pići samo...
Mi bili nedavno, a idemo uskoro opet.. :bang:
Evidentirano

mat_pu

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #28 : 17. Kolovoz, 2019. - 20:36 »

PULA - PAZIN - LABIN - PULA

Jutros smo odradili jedan kraci djir kako se zene ne bi ljutile da nismo skuhali rucak. Polazak je bio s benzinske na Velom Vrhu (izlaz iz Pule u smjeru Vodnjana). Preko Vodnjana krenuli smo cestom Savicenta - Zminj - Pazin.
Lijepa cesta, iako malo monotona dok se ne prodje Zminj. Nazalost gust promet, jer je ipak spica sezone.
U Pazinu stanka za kavu u Centru.
Iz Pazina digli smo se cestom prema Graciscu i nastavili prema Picnu i Potpicnu. Jedna od najpitoreskijih cesta u Istri s blagim zavojima i serpentinama, dobrim asfaltom (zacudjujuce za Istru) i sirokom cestom. Na izlasku iz Potpicna dizemo se sporednom cestom u desno prema selima Lazarici i Boljevici po uskoj cestici dovoljnoj za jedno vozilo. To je najblize sto smo mogli enduro voznji po asfaltu. Kleopatra je na tim putevima stvarno dosla na svoje, male brzine i puno uskih zavoja po kojima se veselo bacakala. Zaustavili smo se kratko u Nedescini, zatim nastavili do Labina i preko Rase i Barbana vratili se u Pulu.
Evidentirano

mat_pu

• Kawa... ...
  • **
« Odgovori #29 : 16. Rujan, 2019. - 04:38 »

nakon duugo vremena konacno smo se uspjeli posloziti za malo duzi djir po Istri - konacna bilanca iznosi 240 km veselja po istarskim cestama.

Pokret uz ranojutarnju kavu s pulske Verude, prema Vodnjanu, od Vodnjana smo cestom preko Glavana isli do Barbana, zatim standardna ruta Labin - Vozilici - Plomin (Vidikovac).
Kratka pauza na Vidikovcu, zatim nazad prema Vozilicima i od Vozilica naljepsom cestom u Istri, koja prolazi kroz Cepic prema Lupoglavu krenuli prema Ucki. Na Ucki cestom kojom se ne smije popeli smo se na Vojak.

S Vojka nazad prema Lupoglavu. Na pola puta nalazi se skretanje prema Brestu pod Uckom, no kako vise nema asfalata, prema tamo je krenuo samo kolega s Africom Twin, dok smo mi ostali  nastavili prema Lupoglavu.

Iz Lupoglava smo produzili do Roca te popili kavu u Rockoj konobi...tocnije na zidu ispred Crkve jer su turisti zauzeli sve slobodne stolove na terasi :D 

Iz Roca nastavili smo cestom prema Humu, te se iz Huma odvojili cestom prema Borutu, od cega smo morali odustati jer je cesta zatvorena zbog radova. Odvojili smo se prema Vranji i nastavili prema Vozilicima. Prije Vozilica digli smo se prema Krsanu gdje smo ponovno napravili kracu pauzu.
Od Krsana digli smo se prema Potpicnu, Picnu, Graciscu i od Gracisca, na pola puta prema Pazinu odvojili se na sporednu cestu prema Zminju.

Za doma standarna trasa Zminj - SAvicenta - Vodnjan

Iako je cesta bila prepuna motora - more GS-ova i iznenadjujuce velik broj Africa Twina, moj slozenac je bio jedini KLE kojeg sam vidio u subotu :(
« Zadnja izmjena: 16. Rujan, 2019. - 04:47 mat_pu »
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4   Gore

Stranica je generirana za 0.198 sekundi uz 26 upita.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal